Anomalija MEET @ Kaunas arba Vilnius

Pradėjo RoxiO, vasario 17, 2013, 02:13:41

« ankstesnis - sekantis »

Susitikimui tinkamesnis miestas?

Vilnius
14 (45.2%)
Kaunas
17 (54.8%)

Viso balsavusių narių: 31

Žemyn

RoxiO

Sveiki. Šiandien pasitarėme su Paragraf 78, kad vertėtų pagaliau vėl susitikti. Galimos susitikimo vietos būtų Vilnius arba Kaunas. Su traukiniu nuvažiuoti į vieną ar kitą yra tikrai pigu, greita ir nesunku, tad rinksimės ten, kur tiesiog galėtų atvykti daugiau žmonių. Taigi šiandien yra 2019-02-17 sekmadienis. Tariamės iki kito sekmadienio ir tada galutinai nuspręsime kur ir kada rinktis. :) Siūlykite jums tinkantį laiką ar vietą, žiūrėsim kas kada gali. :) Jei iškilo papildomų klausimų ar norite kažką pasiūlyti, tai galite tiesiog parašyti man elektroninį laišką adresu mantas@anomalija.lt ;)

paragraf 78

Man iš principo nėra skirtumo kuriame mieste tiktis. Nors aišku Kaunas būtų patogiau. Žinau, kad negalėsiu kovo 15-17 dienomis. Visos kitos dienos berods tinka.
Siūlyčiau daryti kurį nors šeštadienį.

RoxiO

#2
vasario 24, 2013, 22:51:08 Redagavimas: vasario 24, 2013, 23:06:50 by RoxiO
Tai vis gi tinkamės Kaune. :) Ką manote apie Kovo 9 d. (Šeštadienį)? :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: RoxiO  vasario 24, 2013, 22:51:08
Tai vis gi tinkamės Kaune. :) Ką manote apie Kovo 10 d. (Šeštadienį)? :)

Pasakei paradoksą :D Nes pas mane tai sekmadienis Kovo 10 diena :D Šiaip manau turėtų tikt.

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  vasario 24, 2013, 22:55:42
Pasakei paradoksą :D Nes pas mane tai sekmadienis Kovo 10 diena :D Šiaip manau turėtų tikt.


Ojoj! Mano klaida. Pasitaisau. Kovo 9-tą dieną. :)

paragraf 78


ponaitis

ooo,tokia data galėčiau atvykt,tik bijau kad kaune pasiklysiu(  :) ) arba meeto vietos nerasiu,vis dėlto,ne savas miestas :'( o šeip,kur rinksimės?

.L.U.T.H.O.R.

Ponaiti, nepaklysi jei žinosi kur eiti. Google maps net pasižiūrėt galėtum :D Tuo labiau net street view yra. Blogiausiu atveju kas nors pasitiktų :)

paragraf 78

Siūlau susitikti prie Soboro, Laisvės alėjos pradžioje. Čia nuo stoties pora stotelių pavažiuoti reikia, o tada ir žmonių galima paklausti kur Soboras randasi, visi jį žino, nes kaune dvi pagrindinės susitikimo vietos: prie Soboro arba prie Fontano :)

ponaitis

nu,google maps,aš ateinu :)

paragraf 78

Tai kovo 9 d. prie Soboro, o kad nereiktų stoviniuoti visą dieną, tada tinkamės 13 valandą :)
Visiems tinka?

.L.U.T.H.O.R.


RoxiO

Man tinka. Realiai aš šį šeštadienį būsiu Vilniuje, tad jei kas nors ir ten norėtų organizuotis, tai manau atvykčiau.

paragraf 78

Aš irgi šį šeštadienį būsiu Vilniuje, bet dalyvausiu šiame renginyje: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1428.0
Bet būsiu ir penktadienį, praktiškai visą dieną laisvas, tai jei yra norinčių susitikti, rašom į PM

ponaitis

žodžiu,negalėsiu,tėvai nenori išleisti :(

Aukštyn