Stormfront

Pradėjo Jimas, vasario 18, 2015, 22:27:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jimas

Visai neseniai naršant po interneto platybes atradau tokį puslapį, forumą. Jis vadinasi https://www.stormfront.org/forum/ kaip suprantu tai baltųjų nacionalistų forumas. Apsilankius jų puslapį pasitinka tokia žinutė "We are a community of racial realists and idealists. We are White Nationalists who support true diversity and a homeland for all peoples. Thousands of organizations promote the interests, values and heritage of non-White minorities. We promote ours. Yet we are demonized as "racists. We are the voice of the new, embattled White minority!" Egzistuoja net Baltijos - Skandinavijos regiono forumas https://www.stormfront.org/forum/f44/
Jie organizuoja įvairius paradus, sueigas, diskutuoja įvairiomis temomis ir t.t.
Ką apie tai manote?

Teroras

As tai pervadinciau temos pavadinima i platesni, tarkime: "Ar Baltieji tikrai pranesesni uz afroamerikiecius ir kitas rases?" ir pan. :) Sakyciau idomi diskusija galbut gautusi.

Nesidomejau ju veikla, bet kaip suprantu, tai cia uzsiema panasia veikla kaip ir KKK.

Pats tikrai nesu uz kazkoki kitu rasiu atstovu "naikinima", bet ar tikrai tarkime Europoje reikalingi musulmonai ir kokia jie verte atnesa (kalbu apie verte ne is subjektyvios pozicijos) tai dar klausimas...

White Power

Čia seniai visiems aišku, kad baltieji visa galva pranašesni už kitų rasių atstovus... Bet žaidžia visuomenė žaidimą pavadinimu: "Tolerancija ir lygybė".

Ezekiel

Citata iš: White Power  vasario 19, 2015, 13:06:12
Čia seniai visiems aišku, kad baltieji visa galva pranašesni už kitų rasių atstovus... Bet žaidžia visuomenė žaidimą pavadinimu: "Tolerancija ir lygybė".

Nevisai pasakyčiau, balta oda pvz labiau pažeidžiama UV spinduliams ir negražiai atrodo. Gal dėl lietuvaitės nuteka į pietus pas vyrus. Juodaodžiai pasižymi didesne fizine ištverme, o azijiečiai turi didesnį smegenų tūri nei baltieji. Aišku vakariečiai atrodo padarė didžiausią technologinę pažangą, tai dėl rasių paranašumo galima ginčytis.

White Power

Tai aišku, jeigu dar pradesime lyginti afroamerikiečių pimpalo dydį su europiečių, tai dar ir šiame etape jie mus aplenks... Ne apie tokį kontekstą kalbėjau.

Jimas

Visi išradimai buvo išrasti baltųjų, garsiausi protai taip pat buvo iš Europos tai daug ką pasako. Man asmeniškai merginos gražesnės be įdegio, baltos spalvos, nesutinku, kad lietuvaitės nuteka į pietus pas vyrus, čia vienetai, o tos vienetinės praplautomis smegenimis ir reiškiasi dažniausiai spaudoje ir propaguoja savo gyvenimo būda. Kaip buvo visai neseniai straipsnis, kokie musulmonai geri vyrai bla bla bla, o po to verkia kai palieka ir paima vaikus. Globalizacija yra blogas dalykas, taip išeina Asia for Asian, Africa for Africians, Israel for Jews, Europe for All?

Benamis

Citata iš: Jimas  vasario 19, 2015, 17:06:27
taip išeina Asia for Asian, Africa for Africians, Israel for Jews, Europe for All?


Gera fraze :)

paragraf 78

Citata iš: Jimas  vasario 19, 2015, 17:06:27Visi išradimai buvo išrasti baltųjų, garsiausi protai taip pat buvo iš Europos tai daug ką pasako.


Aš stengiuosi atsiriboti nuo teiginio "visi", nes toli gražu ne visi išradimai padaryti baltųjų :) pvz. paraką ne baltieji išrado, o kiniečiai. Tiesiog mes daugiau žinome apie mūsuose naudojamų išradimų atsiradimą, nors didelė dalis mūsuose mažiau žinomų išradimų padaryta Azijoje ar kituose kraštuose.

Jimas

Citata iš: paragraf 78  vasario 19, 2015, 18:07:01
Citata iš: Jimas  vasario 19, 2015, 17:06:27Visi išradimai buvo išrasti baltųjų, garsiausi protai taip pat buvo iš Europos tai daug ką pasako.


Aš stengiuosi atsiriboti nuo teiginio "visi", nes toli gražu ne visi išradimai padaryti baltųjų :) pvz. paraką ne baltieji išrado, o kiniečiai. Tiesiog mes daugiau žinome apie mūsuose naudojamų išradimų atsiradimą, nors didelė dalis mūsuose mažiau žinomų išradimų padaryta Azijoje ar kituose kraštuose.

Na aš nepaminėjau, bet aš turiu omenyje tokius išradimus kaip: televizorius, kompiuteris, automobilis, traukinys, lėktuvas, įvairūs buitiniai įrankiai ir t.t. :)

snofru

#9
vasario 20, 2015, 18:20:49 Redagavimas: vasario 20, 2015, 18:24:22 by snofru
@Jimas, tu perskaitei: baltieji išrado tą ir tą, pagamino tą ir aną. ir iš to darai išvadą kad baltieji čia tiesiog py#$@!, tiesiog kažkokia blyn arijų rasė. o tu ar domėjais kokie tarkim rytų civilizacijų išradimai, ar be jų būtu aplamai įmanomi visi tie kompai ir telikai?
Šumero klestėjimo laikais, Europa dar urvuose gyveno. nors galim pasakyt: o gal šumerai buvo baltieji? niekas gi tiksliai dar dabar nežino :)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Chinese_inventions

paragraf 78

@snofru prašau nevartoti necenzūrinės leksikos. Net ir užšifruotos. Dėkui

snofru

kaltas.  :'(
užviriau. atrodo nekalta tema, bet žinom iš istorijos kuo baigiasi tokios nekaltos temos perspektyvoje.
"arbeit macht frei"
ps
Jimas aš čia ne tau taikau jei ka

paragraf 78

Šiai visiems kas labai nori iškelti vieną kuri nors rasę, rekomenduoju šią knygelę (viršelis žemiau). Levi Strauss yra vienas rimčiausių antropologų ypač gilinęsis į įvairius kultūrinius dalykus, net ir į tuos apie kuriuos kalbame šioje temoje.
Jei ką sudomino ši knygelė, sakykit, atsiųsiu PDF (tiesiog brūkštėlėkite man PM su savo e-mailu ir persiųsiu)
Knygelė nestora, galima per vieną vakarą suskaityti, bet ji rimta ir į šią temą tinka


Jimas

Prie ko čia arijai? Čia kalba eina apie baltuosius nacionalistus, o ne kokius tai arijus. Tie, kurie neįsigilino į jų veiklą, juos vadina fashistais, neo-naciais, rasistais, anti-semitistais ir panašiai. Kyla klausimas, o nuo kada būti Europiečiu yra blogai? Nuo kada didžiuotis kuo esi yra blogai? Čia tipo turim gėdytis ar ką? Ši frazė "arbeit macht frei" aš nemoku vokiečių kalbos bet kaip išsiverčiau per google vertėją tai reiškia "Per darbą jus išlaisvins(?)", argi tai ne komunistinė ideologija? Komunizmas kaip ir Fashizmas buvo ir bus blogis, taigi nemaišyk. Tarp kitko noriu paklaust kokių pažiūrų pats esi?

paragraf 78

Citata iš: Jimas  vasario 20, 2015, 19:30:42Kyla klausimas, o nuo kada būti Europiečiu yra blogai? Nuo kada didžiuotis kuo esi yra blogai? Čia tipo turim gėdytis ar ką?


Na man asmeniškai vienu metu buvo etapas, kad man tikrai buvo gėda už visą baltųjų rasę. Jie tiek kitas rases išnaudojo ir naikino, kad tikrai buvo gėda kad esu vienas iš šios rasės atstovų. Pvz. afrikiečių vergų išnaudojimas ir nelaikymas žmonėmis, indėnų masiniai naikinimai, evenkų ir kitų panašių tautų nugirdymas ir t.t.
Na bent tiek guodžiau save, kad iš senelės pusės manyje yra šiek tiek totorių-mongolų kraujo :)

Jimai, būtinai paskaityk mano nurodytą knygelę :)

Aukštyn