Dvasingumo pažinimas

Pradėjo astropasaulis, gegužės 23, 2013, 21:29:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

Praeitą vasarą nutariau daugiau nebegyventi taip, kaip visi. Nutariau keisti požiūrį į gyvenimą, siekti dvasingumo, siekti kažko daugiau, negu kiti. Nenorėjau būti toks, kaip visi, pilka masė. Norėjau gylintis į savo vidų, atrasti tai, dėl ko verta gyventi.

Pirmas mano žingsnis buvo pradėti paprasčiausiai medituoti. Tai dariau beveik kasdieną. Aišku aš ir anksčiau tai dariau, tačiau tuo metu buvo vasara, buvo atostogos, norėjau tuo metu pasiekti kokių nors akivaizdesnių dvasinių rezultatų. Kasdien medituodamas jaučiau, kaip kinta mano sąmonė, pasaulėžiūra. Kuo toliau, tuo labiau nenorėjau grįžti į tą seną, prasmirdusį, skausmingą gyvenimą, kuris buvo kupinas streso. Meditacijos dėka kito mano maitinimosi įpročiai: organizmas pirmiausiai nebepriėmė mėsos ir alkoholio. Kuo toliau, tuo organizmas labiau reikalavo tiesiog šviežio, lengvaus maisto. Atrodo, kad pasikeitė skonio receptoriai: tai, kas anksčiau buvo skanu (šlamštinis maistas), dabar nuo to tiesiog vimdo.

Dabar paminėsiu įdomesnius pasikeitimus. Aš tik nerimauju, kad kaikurie forumo dalyviai gali to nesuprasti ir kad tai juos labai sutrikys.

Kaip ir minėjau, daugiausiai dėmesio skiriau meditacijai. Man tai nebuvo koks nors lažas, tiesiog norėjau, nesulaukdavau, kada galėsiu eiti pamedituoti. Galbūt daugeliui meditacija atrodo nuobodu, kad tai paprasčiausias nieko neveikimas, tačiau taip gali kalbėti tik tokie asmenys, kurie patys to nebandę arba kurie netaisyklingai tai daro. Vieną vasaros dieną, medituojant, pradėjo smarkiai vibruoti kaktos sritis. Po kiek laiko toje vietoje pasirodė tamsiai mėlynos/baltos/violetinės spalvos rombo figūra. Kiek teko domėtis su meditaciją praktikuojančiais asmenimis, tai jie yra įsitikinę, kad tai buvo trečiosios akies aktyvavimas. Tai nereiškia, kad pas žmones ji būna 100% visada užsivėrusi, tiesiog, žmogus medituodamas, pripildo ją kosmine energija ir ji tada pradeda tarnauti žmogui, gėriui. Kai žmogus pajunta savo trečiąją akį, tada jis pradeda daugiau domėtis dvasiniais dalykais, nebenori žaloti savo kūno, kenkti sau bei kitiems.

Taigi po tos trečiosios akies aktyvavimosi prasidėjo reikštis tam tikros ekstrasensorinės galios: pradėjau matyti pirmiausia eterinius žmonių kūnus, o kartais pavykdavo ir įžiūrėti dalį auros sluoksnių. Būdavo taip, kad einu ir staiga atsisukus į žmogų pamatau aplink jį tam tikros spalvos šviesą. Dažniausiai tai būdavo baltos, šviesiai mėlynos spalvos garai, energijos. Skaičiau internete, kad žmogus, pradedantis įvaldyti aurų matymą pirmiausia ir pradeda matyti tokias spalvas. Po to tobulėjant pradedamos matyti ir kitokios spalvos: raudona, žalia, violetinė… Tas mano trumpalaikis energijų matymas buvo galima sakyti atsitiktinis, nes aš nemačiau bet kurio žmogaus energijas. Tai buvo labai retai, galbūt atitikus tinakamui apšvietimui (prietemoje arba prie balto fono geriau matosi auros spalva).

Pradėjau sugebėti skaityti aplinkinių mintis. Būdamas šalia žmogaus tiesiog nuskaitydavau informaciją apie jį, suprasdavau, kas tai per žmogus, ko jis siekia, koks jo gyvenimas. Aišku tai tik labai maža dalis visa to, ką patyriau tuo metu, galbūt komentaruose daugiau apie tai užsiminsiu.

Dar norėčiau paminėti labai svarbų dalyką: modernėjanti visuomenė tikrai neigiamai veikia žmogaus dvasingumą, jį slopina. Anksčiau galvojau, kad galima suderinti visa tai. Vis dėlto, po tos vasaros sugrįžus į didmiestį supratau, kad dalis įgytos patirties yra slopinama. Pirmiausia, kas liečia ekstrasensorines galias - nebematau jokių auros sluoksnių (išskyrus eterinį), tapau mažiau harmoningesnis, nes jaučiu aplinkinių neigiamas emocijas, kurios tikrai yra ne į naudą.

Gyvendami pagal šiuolaikinio gyvenimo tempą, standartus, yra labai sunku išlikti dvasingam, nes dauguma aplinkinių to net nepripažįsta, jiems tai net ne vertybė. Vis dėlto svarbiausia, kad galiu išlikti savimi ir nepaisant nieko galiu siekti tai, ko trokštu, mano atveju - pažinti tai, kas virš žmogaus suvokimo ribų…

Ir bandžiau pavaizduoti, kaip atrodė ta trečioji akis:

Teroras

Idomi patirtis, taciau negaliu suprasti kaip tu gali zinoti, kad zinai tiesa apie kita zmogu? Galbut ta tiesa (kalbu apie tai, kad zinai koks zmogaus gyvenimas, koks jis pats ir t.t.) yra viso labo tavo vaizduotes padarinys? :)

Tikiuosi nesupyksi kaip ta daro inkognito uz klausima? Tiesiog noriu padiskutuoti kodel manai butent taip o ne kitaip :)

.L.U.T.H.O.R.

Trečioji akis nėra kažkoks išskirtinis dalykas, kuris atsiveria ar užsiveria ar gali būti atvertas. Trečioji akis yra Adžna čakra. Spalvą irgi maždaug pataikei. Jei kas nors sako kad čakras galima atverti ar užverti, tai aiškiai apie tai nieko nenusimano. Galima tiesiog harmonizuoti čakros veiklą. Tačiau vėlgi, jei jau dirbama su čakromis, reikia dirbti su visomis, o ne tik su kažkuria.

Vytautas

Visiškai pritariu mitybos klausimais. Tikra tiesa. Pats tai taip pat išbandęs. Dar papildomai sumoje esu 50 dienų gyvenęs tik vandeniu. Pats procesas gan sunkus bet savijauta po to atperka visus nepatogumus. Dingsta tiek fizinės ligos, tiek nei iš šio nei iš to praskaidrėja protas, dingsta stresai, įsivyrauja ramybė ir harmonija. Dėl meditacijų nežinau neturiu jokios praktikos. Bet susitvarkius per mitybą nemačiau prasmės kažką keisti daugiau. Dėl žinojimo apie kitus žmonės kažkaip abejoju. Iš kitų praktikų žinau kad to daryti negalima. Tai kaip ir laisvos valios pažeidimas.

astropasaulis

#4
gegužės 24, 2013, 09:21:34 Redagavimas: gegužės 24, 2013, 09:23:17 by astropasaulis
Citata iš: Šešėlis  gegužės 23, 2013, 23:26:50
Trečioji akis nėra kažkoks išskirtinis dalykas, kuris atsiveria ar užsiveria ar gali būti atvertas.

Tokio komentaro ir tikėjausi. Aš rašiau: ,,Tai nereiškia, kad pas žmones ji būna 100% visada užsivėrusi, tiesiog, žmogus medituodamas, pripildo ją kosmine energija ir ji tada pradeda tarnauti žmogui, gėriui. " Tą atsivėrimą nereikėjo suprasti tiesiogiai. Pas kiekvieną žmogų ,,dirba" ta chakra tam tikru pajėgumu, tačiau imantis tam tikrų priemonių, galima jos veiklą suaktyvinti, paspartinti, padidinti. Aš tiesiog tą procesą pavadinau aktyvavimu ir nereikia čia ,,stradalinti".
O dėl tų minčių skaitymo, tai nereikia suprasti, kad galima tai padaryti iš kiekvieno žmogaus, kad galima ,,perskaityti" bet kokią informaciją. Tiesiog žmonės dažnai pasako, kad tarsi perskaičiau jų mintis. Dažniausiai tiesiog pajaučiu, absorbuoju iš aplinkos kokią nors informaciją ir tiek.

.L.U.T.H.O.R.

Bet atsiras tokių, kurie supras viską tiesiogiai. Tad geriau iš karto nevartoti klaidingų sąvokų :)

varpainis

Citata iš: Vytautas  gegužės 24, 2013, 08:22:11
Visiškai pritariu mitybos klausimais. Tikra tiesa. Pats tai taip pat išbandęs. Dar papildomai sumoje esu 50 dienų gyvenęs tik vandeniu. Pats procesas gan sunkus bet savijauta po to atperka visus nepatogumus. Dingsta tiek fizinės ligos, tiek nei iš šio nei iš to praskaidrėja protas, dingsta stresai, įsivyrauja ramybė ir harmonija. Dėl meditacijų nežinau neturiu jokios praktikos. Bet susitvarkius per mitybą nemačiau prasmės kažką keisti daugiau. Dėl žinojimo apie kitus žmonės kažkaip abejoju. Iš kitų praktikų žinau kad to daryti negalima. Tai kaip ir laisvos valios pažeidimas.

Kaip fiziskai imanoma beveik du menesius isgyventi vien vandeniu? Grynas saves zalojimas ir organizmo alinimas cia.

Benamis

Varpani, cia dar nieko. Forume buvo ir tokiu kurie teige, kad ir be oro gali zmogus gyventi :)

Marius

Perskaičiau tavo vadinamą ''patirtį'' astropasauli ir nieko naujo neišgirdau..tiepatys vibravimai,taspats misticizmas,taspats bandymas iš savęs padaryt,kažkokią dievybę ar dar bala žino ką.Tu taip saves nekenti,taip savim nepasitiki,kad bandai sunaikint betką,kas esi ištikro ir bandai sukurti kažkokį šablonišką nušvitusijį..tau labai truksta dėmesio,kurį begalo mėgsti ir jo sieki per savo susikurtojo ''teisinguolio'' fantomą..tu nori ,kad žmonės tavim žavėtūsi,kad sakytų,koks tu ''šviesuolis''  koks ''gerietis''.Tu kaip koks vampyras siurbi visas tas liaupses ir jomis gyveni..Nepyk,bet tu esi ištikro negeras žmogus,nenuoširdus garbėtroška,norintis per banalius ,jautrius žmonėms dalykus,siekti jų pripažinimo ir taves garbinimo..nori jaustis viršesnis už visus,geresnis,bet toks nesi ir nebūsi..įžvalgesni  žmonės mato tavo užsidėtą kauke ir supranta tavo desperatiškų veiksmų ir kalbų priežastis..manau ir pats viską supranti bet negali jau sustot..

varpainis

Citata iš: Benamis  gegužės 24, 2013, 22:53:18
Varpani, cia dar nieko. Forume buvo ir tokiu kurie teige, kad ir be oro gali zmogus gyventi :)

Absurdas tiesiog. Esu skaites, kad buna kazkokios tai apsivalimo ar ko dietos, kad savaite ant vandens vien sedi. Nu bet du menesiai... Pezalai.
Citata iš: Marius  gegužės 24, 2013, 22:53:56
Perskaičiau tavo vadinamą ''patirtį'' astropasauli ir nieko naujo neišgirdau..tiepatys vibravimai,taspats misticizmas,taspats bandymas iš savęs padaryt,kažkokią dievybę ar dar bala žino ką.Tu taip saves nekenti,taip savim nepasitiki,kad bandai sunaikint betką,kas esi ištikro ir bandai sukurti kažkokį šablonišką nušvitusijį..tau labai truksta dėmesio,kurį begalo mėgsti ir jo sieki per savo susikurtojo ''teisinguolio'' fantomą..tu nori ,kad žmonės tavim žavėtūsi,kad sakytų,koks tu ''šviesuolis''  koks ''gerietis''.Tu kaip koks vampyras siurbi visas tas liaupses ir jomis gyveni..Nepyk,bet tu esi ištikro negeras žmogus,nenuoširdus garbėtroška,norintis per banalius ,jautrius žmonėms dalykus,siekti jų pripažinimo ir taves garbinimo..nori jaustis viršesnis už visus,geresnis,bet toks nesi ir nebūsi..įžvalgesni  žmonės mato tavo užsidėtą kauke ir supranta tavo desperatiškų veiksmų ir kalbų priežastis..manau ir pats viską supranti bet negali jau sustot..

panasiau, kad tu turi problemu

.L.U.T.H.O.R.

Varpaini, sėdi ir savaitę ir mėnesį ir du mėnesius :D Bet ne kiekvienam to reikia. Kitas po mėnesio numirt gali.

varpainis

is kur organizimas du menesius badaudamas gaus reikalingu ir butinu medziagu?

.L.U.T.H.O.R.

O kaip tu manai kokių medžiagų reikia organizmui?

varpainis

Angliavandeniu, baltymu, riebalu, vitaminu ivairiu. Vandenyje ju nera. Dar pradek pasakot kad maistas zmogui nebutinas  ;D

Marius

Pagūglinai?šaunuolis...

Aukštyn