Kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia pagal D. Banaitį

Pradėjo Donatas Banaitis, birželio 05, 2016, 16:44:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Donatas Banaitis

Kviečiu visus apsilankyti mano puslapio naujame skyrelyje kuriame bus pateikiami žmonių man užduoti klausimai-atsakymai bei komentarai, taipogi diskusijos su manimi įvairiomis temomis. Daugelis čia ras sau reikiamus atsakymus. Kai kurios čia mano pateikiamos informacijos artimiausiu metu neplanavau atskleisti viešajai erdvei, bet dabar matau kad žmonijos sąmonė stipriai kyla, tad galima pradėti apie tai kalbėti viešai.

http://777sirdiesaktyvavimas.weebly.com/klausimai-atsakymai.html

Ačiū už jūsų norą augti žinojime.

time

#1
birželio 05, 2016, 17:35:53 Redagavimas: birželio 05, 2016, 20:35:00 by time
Jau esu turbūt sakęs, kad nėra kelio suvienyti žmones, arba jis yra iškreiptas ne ta linkme.

Donatas Banaitis

Tai nereiškia kad neverta stengtis. Aš suprantu kad žmonės yra sugniuždyti, bet jei užsileisime tai visai sugniuždys. Šis pasaulis ir egzistuoja tik dėl to kad kažkas juo tiki, jei nei vieno tikinčio nebeliks tuomet tikrai bus pabaiga. Bet tikinčių skaičius auga, o taipogi ir darančių, nepriklausomai nuo to pesimistai tai pripažįsta ar ne.

time

#3
birželio 05, 2016, 18:40:51 Redagavimas: birželio 05, 2016, 20:35:26 by time
Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 05, 2016, 17:58:46Šis pasaulis ir egzistuoja tik dėl to kad kažkas juo tiki, jei nei vieno tikinčio nebeliks tuomet tikrai bus pabaiga. Bet tikinčių skaičius auga, o taipogi ir darančių, nepriklausomai nuo to pesimistai tai pripažįsta ar ne.
Kokie žmonės juom tiki? - toks mano pagrindinis klausimas.

Donatas Banaitis

#4
birželio 05, 2016, 19:12:34 Redagavimas: birželio 05, 2016, 19:31:14 by Donatas Banaitis
Suprantu kad daugelis mano jog čia tik aš vienas šneku (šią temą net pavadino mano vardu), palaikymo čia ir neatėjau ieškoti. Atėjau informuoti. Nes žmonės kurie dirba ties planetos išlaisvinimu seniau ir už mane susisiekė su manimi pamatę mano dokumentiką, deja nevisi jie nori eiti į viešumą, nes nenori viešo smerkimo už visuomenėje nepriimtinas idėjas. Juk daugelio gyvenimas sugriūtų jei dabar staiga visi suprastų kad visada egzistavo nežemiškos civilizacijos, tik ši informacija buvo slepiama, o pozityvios rasės negalėjo atskristi ir mums tiesiog padėti, nes dar nuo Atlantidos laikų šios planetos žmonės buvo laikomi įkaitais, grasinant šią planetą sunaikinti jei bus viešas įsikišimas, bet dabar situacija už užsklandų gerėja ir gan stipriai. Tai suvokdamas užtat ir aš šneku, nes suprantu kad jau saugu, na dar nevisai, bet jau vis geriau. Ir reikia prisiminti kas yra „tiesa" tai yra idėja kurią kiti tau šimtą kartų pakartoja iki kol galiausiai tu tuo patiki. Tad mūsų yra ir mūsų skaičius auga, užtai jungiu sekančia pavarą su šia nauja klausimų-atsakymų dalimi. Ir kaip jau minėjau tai vyksta nepriklausomai nuo to skeptikai tuo tiki ar ne. Be to aš nenoriu išgelbėti pasaulio per Lietuvą, tenoriu kad žmonės būtų girdėją apie tai kas jau vyksta pasaulyje ir kai viskas pasikeis, tuomet žmonėms bus lengviau integruoti šią informaciją. Jei būčiau Kinas kalbėčiau kiniškai. Tiesiog kiekvienas esame su savo misija. O jei kažkam nepatinka mano pateikiama informacija, visi gali laisvai rinktis domėtis tuo kas jiems patinka, nejausdami pareigos mane pataisyti. Ačiū už dėmesį.

time

#5
birželio 05, 2016, 19:44:42 Redagavimas: birželio 05, 2016, 20:40:31 by time
Prisižaisi su likimu, geriausia po kolkas išlaikyti neutralią būseną. Daugiau pastangų reikėjo sudėti į saves kvesčionavimo sritį, mažiau puikavimosi. Tu nesi nejoks užgrotas, ir ta istorija kurią kuri, koncepcija, netikra tam tikrais atvėjais.

Mes esame kažkieno įtakojami, bet tai ne esmė, tai ne virusas, kaip tu teigi (patikrinau). Apie virusą žinojau dar prieš tau sukuriant video, dabar noriu sustabdyti, kad tu updeitintuminformacija. Tai tiek.

Mekabciel

As kaip anomalijos trolis tai pasakyciau, kad formulavimas savo uzduociu kaip:
Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 05, 2016, 16:44:28Kai kurios čia mano pateikiamos informacijos artimiausiu metu neplanavau atskleisti viešajai erdvei, bet dabar matau kad žmonijos sąmonė stipriai kyla, tad galima pradėti apie tai kalbėti viešai.
atspindi "zemu dazniu" informacija, bo paciam dar reikia atskleisti, kad tai ka cia ka kalbi viesai yra mazu maziausiai abstragcijos. Klausimu atsakymu tema ties pirmu antru klausimu Sirijaus planeta ir reptiloidai ta tik man kaip troliui patvirtina. Toliau nekomentuotina bo pagrindas is fantasmagorinio polekio. Banaiti kirba mintele jus aukso versis suvedziojo.

inthelight

#7
birželio 05, 2016, 20:18:59 Redagavimas: birželio 05, 2016, 20:57:31 by inthelight
Kas mane neramina, tai kad pagal poną Banaitį, mus įkalintais laiko kažkoks virusas, t.y. kažkas išorėje, dėl to mes esame bejėgiai. Tuo pačiu ir galime suversti kaltę, pagal šią idėją, kad kadangi mus yra ikalinę, dėl to galime nieko nedaryti savo gerovės labui pvz. bandyti megzti geresnius santykius su visuomene. Nes juk prastų santykių šaltinis yra kažkas išorėje, o ne mūsų pačių vidinis nusiteikimas kaip bendrauti su kitais. Tegul rodo holivudas tuos filmus, skleidžia visokias idėjas būti ciniškais, arogantiškais, susifokusavusiais į turtus, tačiau mes turime laisvą pasirinkimą priimti šias idėjas. Taigi manau žmonės pasirenka priimti šį įkalinantį 'virusą' į save iš kurio atsiranda skausmas ir nesantaika pasaulyje. Mes nesame juo užkrėsti ir jis mūsų niekaip kontroliuoti negali, nebent patys atiduodame savo paties kontrolę ir vėliau lengviau pasakyti, jog mane "kontroliuoja", nei prisiimti atsakomybę už savo veiksmus šioje žemėje.

Donatas Banaitis

Kaip jau minėjau visi gali rinktis tikėti kuo nori, niekam negaliu nieko įrodyti tai ne mano jėgoms, yra žmonės kurie yra atitinkamose pozicijose ir savo laiku atliks savo darbą, o aš iki tol dirbsiu savo darbą dalindamasis savo patyrimu. O jei įdomu kaip gali atrodyti išlaisvinta planeta tai siūlau įsivaizduoti tokį vaizdą. Nėra piniginės sistemos, nes visi gali materializuoti ką tik nori, tad nereikia nieko pirkti, nėra ligų nes viską galima išgydyti, galima keliauti po visatą. Siela nėra pririšta prie šito kūno ir neprivalo vėl grįžti reinkarnacijai. Žmogaus ir visuomenės judėjimo į priekį motyvuojantis faktorius yra ne išgyvenimas ir kovojimas už kasdienybę, bet noras atrasti, surasti, suvokti, suprasti kad visi galėtų gyventi geresnėje harmonijoje, o ne kaip kad dabar dėl keleto korporacijų interesų. Ir taip informaciją aš dalinsiuosi laipsniškai, suteikdamas žmonėms progą po truputį ją integruoti, bandžiau kelis kartus paduoti dideliais kiekiais, tai tuomet buvo nepatenkintų kad per daug ant karto ir tuomet atsirado iš kartinė atmetimo reakcija, būk tai net nepradėsiu, nes neturiu tam tiek laiko. Ir visi skeptikai prašau prisiminti vieną dalyką tai jūs atėjote į šią temą, o ne aš pas jus, tad galite reikštis kaip tik jaučiatės tinkami jei manote kad tam yra prasmės, žmonės kurie tai skaito atsirenka patys ką jiems skaityti.

Citata iš: inthelight  birželio 05, 2016, 20:18:59Tegul rodo tuos filmus, skleidžia visokias idėjas būti ciniškais, arogantiškais, susifokusavusiais į turtus
Labai keista kad susidarė toks įspūdis, šių idėjų tikrai neskatinau.


inthelight

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 05, 2016, 20:42:51
Citata iš: inthelight  birželio 05, 2016, 20:18:59Tegul rodo tuos filmus, skleidžia visokias idėjas būti ciniškais, arogantiškais, susifokusavusiais į turtus
Labai keista kad susidarė toks įspūdis, šių idėjų tikrai neskatinau.

Ne tu skatini, o holivudo ir pnš korporacijų kuriami filmai. Pataisiau.

O šiaip dėkoju, kad kvieti žmones pabusti ir tikiuosi neįsižeidei dėl to ką parašiau.

Donatas Banaitis

Ačiū už pataisymą, tavo žodžiuose jaučiu įkvėpimą kad žmonės augtų ir stiprėtų, toks ir mano tikslas. Tik ne visų metodikos yra vienodos. Tai normalu juk žmonės skirtingi, svarbu kad tikslai būtų nukreipti į augimą, o ne gniuždymą.

puodukass

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 05, 2016, 20:42:51Ir visi skeptikai prašau prisiminti vieną dalyką tai jūs atėjote į šią temą, o ne aš pas jus, tad galite reikštis kaip tik jaučiatės tinkami jei manote kad tam yra prasmės,
  Time   teisus sakydamas, kad bandai išvengti kritikos. O juk tik kritikos dėka gali į savo įdėjas pažiūrėti iš šono.

p.s. savo tinklapyje rašai, kad kitame forume sutiko nedraugiškai, nors realiai ten tik į tavo įdėjas kritiškai pažiūrėta, o tu tai priimi kaip asmeninį nedraugiškumą.

Benamis

Klausimas ne i tema, puodukass, tu esi forume uzsiregistraves kaip @puodukas? Ar cia kitas asmuo?

Vitus

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 05, 2016, 20:42:51O jei įdomu kaip gali atrodyti išlaisvinta planeta tai siūlau įsivaizduoti tokį vaizdą. Nėra piniginės sistemos, nes visi gali materializuoti ką tik nori, tad nereikia nieko pirkti, nėra ligų nes viską galima išgydyti, galima keliauti po visatą. Siela nėra pririšta prie šito kūno ir neprivalo vėl grįžti reinkarnacijai.
Bandau įsivaizduoti, bet niekaip nesuprantu, kaip vyks perėjimas. Nors šviesos nešėjai skelbia savo idėjas jau keli tūkstančiai metų, bet nematau, kad pasaulis nors kiek keistųsi.
Gal galite aprašyti patį procesą, kokiu būdu iš dabartinio pasaulio pakliūsime į utopinį (kur nėra pinigų, kiekvienas materializuoja ką panorėjęs ir t.t.)?



puodukass

Citata iš: Benamis  birželio 05, 2016, 22:39:03Klausimas ne i tema, puodukass, tu esi forume uzsiregistraves kaip @puodukas? Ar cia kitas asmuo?
Bandau atsikratyti priklausomybės "kaišioti" savo nuomonę, sunaikinau prisijungimo duomenis, bet kaip rūkorius, vis užtraukiu "dabar tikrai paskutinę cigaretę".

p.s. rytoj bus metai, kaip nuo rytoj metu rūkyt...

Aukštyn