Ar galite padeti?

Pradėjo hela, spalio 24, 2011, 16:38:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

hela

Man net nerupi ar tas dalykas keistai skamba ar ne, tikejimas dvasiomis ar paranormaliais nutikimais daugumos zmoniu vadinamas kvailu dalyku, bet as tikiu, vistiek daryciau jei tai tikrai padetu mano draugei, o ne viska tik pablogintu, todel pries imdamasi ko nors noriu but isitikinus, kad tai tikrai pades

TinSoldier

Citata iš: hela  lapkričio 24, 2011, 15:30:49
TinSoldier,
Kad medikas arba psichologas gali degnozuoti tiksliai kas tam zmogui yra tai tikrai, bet suprasti, kad tam zmogui kazkas negerai pirmieji gali tik jo/jos artimieji arba zmones kurie ji/ja pazysta visa gyvenima.


Mano nuomone, nuolatinės haliucinacijos, dvasių matymai/jutimai yra pakankama priežastis suprasti, kad žmogaus jau kažkas negerai :)

hela

#92
lapkričio 24, 2011, 15:55:53 Redagavimas: lapkričio 24, 2011, 15:57:53 by hela
Reiskias visiems zmonems yra kazkas negerai su galvelemis, nes visi tiki Dievu, kurio buvimo nieks negali patvirtinti tikrais faktais isskyrus tokiais, kad mate vizija arba biblija, kuria, pasak krikscioniskosios istorijos versijos, parase Moze lieptas Dievo(nenoriu nieko supykdyt kas juo tiki, nes asmeniskai esu netikinti). Nukrypau biski nuo temos, noriu pasakyt tik tiek, kad pagal tave visi kurie yra mate vaiduokli, vizija ar ka nors panasaus yra psichiniai ligoniai, tai reikstu daugiau negu pusia pasaulio(bet tai yra diskutuotinas klausimas) :)



TinSoldier

Citata iš: hela  lapkričio 24, 2011, 15:55:53
Nukrypau biski nuo temos, noriu pasakyt tik tiek, kad pagal tave visi kurie yra mate vaiduokli, vizija ar ka nors panasaus yra psichiniai ligoniai, tai reikstu daugiau negu pusia pasaulio(bet tai yra diskutuotinas klausimas) :)


Ne, ne visi matę vaiduoklius - psichiniai ligoniai (labai jau negražiai skamba), tačiau kas gali užtikrinti, kad tavo draugė nėra tarp jų? Ir dar kartą, psichikos liga nebūtinai reiškia, kad žmogus psichas.

Gali būti, kad tavo draugės vienintelis požymis, vienintelė tos galbūt esančios ligos keliama problema - vaiduoklių matymas. Išskyrus tai, ji gali būti visiškai absoliučiai sveika, protinga, nuostabi ir t.t. Tiesiog kartais mato tai, ko nėra.

snaiper3

o kaip paaiskints tai, kad man pries 'matant'  tai, kad ir kas tai bebutu, iejus i ta kambari kur miegu ir pabuvus minute ar net maziau pradejo skaudet galva? ta prasme, ne taip kad skaudejo visa vakara, ar panasiai, bet tik iejus i ta kambary... na tikiuosi supratot

o kalbant apie psichines ligas, viskas yra imanoma, tai irgi galimybe, kaip ir visos kitos, kurios cia parasytos. nepabandes - nesuzinosi.

TinSoldier

Tas galvos skaudėjimas vienkartinis buvo? Ar dažnai skauda galva? Nes man, tai, kad suskaudo galvą, kaip tik sako, kad gali būti medicininė priežastis. Toli gražu ne medikas aš, tačiau migrenos būna įvairios. Būna ir tokių, kurios sukelia staigius, stiprius ir trumpus galvos skausmus. Pvz, http://en.wikipedia.org/wiki/Alice_in_Wonderland_syndrome , kuris pasireiškia galvos skausmais ir haliucinacijom/iškreiptu realybės suvokimu. Jei tau pastoviai galva suskausta prieš matant tas dvasias, tai pradžiai gal tiesiog pas šeimos gydytoją nueik paklausti.

snaiper3

glava yra skaudeja ne viena karta, nes mano dazniausiai spaudimas buna per zemas...
bet tai buvo kitoks skausmas,man paprastai skauda kuria nors galvos puse(net ir dabar kai rasau  >:( ) bet tada buvo kitaip.... mano nuotaika vakare buvo gera, ejau miegot gerai nusiteikus, klausiau muzikos ir pan... nemoku paisikint...
tai buvo pirmas toks kartas, beje isejus is kamabrio, skausmas praejo ( :o )

2012

Citata iš: snaiper3  lapkričio 24, 2011, 18:48:57
glava yra skaudeja ne viena karta, nes mano dazniausiai spaudimas buna per zemas...
bet tai buvo kitoks skausmas,man paprastai skauda kuria nors galvos puse(net ir dabar kai rasau  >:( ) bet tada buvo kitaip.... mano nuotaika vakare buvo gera, ejau miegot gerai nusiteikus, klausiau muzikos ir pan... nemoku paisikint...
tai buvo pirmas toks kartas, beje isejus is kamabrio, skausmas praejo ( :o )


Nezinosi, yra juk visi tie magnetiniai laukai kurie daro taka zmoniu sveikatai, kartais gali gerai jaustis vienoje vietoje ir priesingai kitoje. Tai yra normalu, sunku atmesti ir vaiduokliu egzistavima, kaikurie tiki kad tai musu kuno reakcija arba dar kitaip 6 pojutis perspejantis apie pavoju, dar kiti tiki kad tai tik elementarus sveikatos sutrikimas neturintis nieko bendra su antgamtiska aplinka.

Pasakysiu toki atsitikima, miegu as nakti ir jauciuosi kazkaip nesmagiai. Sapnai tokie nelabai gaunasi, ir toks vidinis dirgiklis kad kazkas netaip. Prabundu, apsidairau, ir akurat sedi katinas per pora metru nuo manes ir ziuri tiesiai i mane.  :) As turiu juoda katina, jis daznai taip praso i lauka. Keistas budas pazadinti, bet jis veikia tiesiog jauciasi kad kazkas netaip, prabundi apsidairai ir matai kad katinas spokso.

Tai patyriau ant savo kailio desimtis kartu, todel manau neatmestina ir tai kad tavo organizmas reaguoja i kazka, kalbu apie galvos skausma.  :)

2012

#98
lapkričio 24, 2011, 21:25:36 Redagavimas: lapkričio 24, 2011, 21:27:38 by 2012
Citata iš: hela  lapkričio 24, 2011, 15:55:53
Reiskias visiems zmonems yra kazkas negerai su galvelemis, nes visi tiki Dievu, kurio buvimo nieks negali patvirtinti tikrais faktais isskyrus tokiais, kad mate vizija arba biblija, kuria, pasak krikscioniskosios istorijos versijos, parase Moze lieptas Dievo(nenoriu nieko supykdyt kas juo tiki, nes asmeniskai esu netikinti). Nukrypau biski nuo temos, noriu pasakyt tik tiek, kad pagal tave visi kurie yra mate vaiduokli, vizija ar ka nors panasaus yra psichiniai ligoniai, tai reikstu daugiau negu pusia pasaulio(bet tai yra diskutuotinas klausimas) :)


Tam zmogui su kuriuo gincijiesi visi psihiniai ligoniai, tavo vietoje negaisciau savo laiko bandydama jam kazka irodyti, nes jis gyvena savo pasaulije ir bando tai primesti kitiems. Idomiausia ka jis veikia temoje "gyvenimas po mirties". Turbut jam patinka gincitis :)

As manau, lengviausia viska suversti psihikai ir isvadinti zmogiu idiotu. O kam cia vargintis, kam kazka tyrineti, galvoti. Idiotu pavadinai, uzdarei i belange ir gerai. As turiu drauge kuri svelniai tariant yra siuolaikiska materialiste, jeigu jinai pasiskaitytu bent puse ka as rasau cia ( jinai to nezino ) tai tikrai pasijuoktu is manes. Bet, ir tokia dejusi ant dvasinio pasaulio turejo labai dideliu isgyvenimu su pormirtiniu gyvenimu.

Jinai mate ir vaiduokli, ir sapnavo sapnus kurie issipilde. Ir tema buvo apie tai, apie ka nejuokaujama taip kad, tavo drauge gali buti sveika, tas padaras gali istikruju egzistuoti, o padeti galesite tik tuomet kai issiaiskinsit kas per sutverimas ir su kuo turite reikala.

paragraf 78

Citata iš: hela  lapkričio 24, 2011, 15:55:53
biblija, kuria, pasak krikscioniskosios istorijos versijos, parase Moze lieptas Dievo


Krikščionybė nesilaiko versijos kad Penkiaknygę (o ne Bibliją) parašė Mozė, nes tai būtų keista, juk Mozė negalėjo aprašyti savo mirties ir įvykių po jos ;)


TinSoldier

#100
lapkričio 24, 2011, 22:29:01 Redagavimas: lapkričio 24, 2011, 22:36:28 by TinSoldier
Citata iš: 2012  lapkričio 24, 2011, 21:25:36
Tam zmogui su kuriuo gincijiesi visi psihiniai ligoniai, tavo vietoje negaisciau savo laiko bandydama jam kazka irodyti, nes jis gyvena savo pasaulije ir bando tai primesti kitiems. Idomiausia ka jis veikia temoje "gyvenimas po mirties". Turbut jam patinka gincitis :)

As manau, lengviausia viska suversti psihikai ir isvadinti zmogiu idiotu. O kam cia vargintis, kam kazka tyrineti, galvoti. Idiotu pavadinai, uzdarei i belange ir gerai. <...>


Taip, man patinka ginčytis.

Lengviausia viską suversti psichikai?? Drįsčiau teigti, kad viską suversti "kažkam nepaaiškinamam" daug lengviau, nei psichikai. Nes viską suversdamas vaiduokliui apsisaugai nuo butinybės įrodyti, pagrįsti ir išsiaiškinti. Visuomet gali pabaigti argumentą: "tai nepaaiškinama, tai virš žmogaus suvokimo ribų" ir panašiu mėšlu.

Viską suvertus psichikai, darbo daug daugiau, nes tai reikia tikrinti eksperimentais, tyrimais, reikia surasti priežastis, tikrus ir veiksmingus gydymo būdus ir t.t. Ne tik laidytis idiotiškomis fantastiškomis išvadomis, remiantis niekuo.

Juokingiausia man skamba, kad aš gyvenu savo pasaulėlyje :)) Sakykit ką norit, bet, kai tai sako žmogus, tikintis tuo, ko nemato, žmogui, kuris tiki tik tuo, ką mato, kaltinimas skamba visai ironiškai :))

P.S. Ir baikit jūs psichiatrus/psichologus įsivaizduoti kaip kokius monstrus, kurie tik priglušina tabletėmis, uždaro į vienutes visam gyvenimui ir pan. nesąmones. Tai paprasčiausi gydytojai, kurie stengiasi padėti. Kodėl niekas taip keistai nežiūri ir nešneka nesąmonių apie širdies ligų gydytojus, apie okulistus, apie stomotologus? Juk esmė tai ta pati.

2012

#101
lapkričio 24, 2011, 22:54:17 Redagavimas: lapkričio 24, 2011, 22:56:40 by 2012
Citata iš: TinSoldier  lapkričio 24, 2011, 22:29:01
Citata iš: 2012  lapkričio 24, 2011, 21:25:36
Tam zmogui su kuriuo gincijiesi visi psihiniai ligoniai, tavo vietoje negaisciau savo laiko bandydama jam kazka irodyti, nes jis gyvena savo pasaulije ir bando tai primesti kitiems. Idomiausia ka jis veikia temoje "gyvenimas po mirties". Turbut jam patinka gincitis :)

As manau, lengviausia viska suversti psihikai ir isvadinti zmogiu idiotu. O kam cia vargintis, kam kazka tyrineti, galvoti. Idiotu pavadinai, uzdarei i belange ir gerai. <...>


Taip, man patinka ginčytis.

Lengviausia viską suversti psichikai?? Drįsčiau teigti, kad viską suversti "kažkam nepaaiškinamam" daug lengviau, nei psichikai. Nes viską suversdamas vaiduokliui apsisaugai nuo butinybės įrodyti, pagrįsti ir išsiaiškinti. Visuomet gali pabaigti argumentą: "tai nepaaiškinama, tai virš žmogaus suvokimo ribų" ir panašiu mėšlu.

Viską suvertus psichikai, darbo daug daugiau, nes tai reikia tikrinti eksperimentais, tyrimais, reikia surasti priežastis, tikrus ir veiksmingus gydymo būdus ir t.t. Ne tik laidytis idiotiškomis fantastiškomis išvadomis, remiantis niekuo.

Juokingiausia man skamba, kad aš gyvenu savo pasaulėlyje :)) Sakykit ką norit, bet, kai tai sako žmogus, tikintis tuo, ko nemato, žmogui, kuris tiki tik tuo, ką mato, kaltinimas skamba visai ironiškai :))

P.S. Ir baikit jūs psichiatrus/psichologus įsivaizduoti kaip kokius monstrus, kurie tik priglušina tabletėmis, uždaro į vienutes visam gyvenimui ir pan. nesąmones. Tai paprasčiausi gydytojai, kurie stengiasi padėti. Kodėl niekas taip keistai nežiūri ir nešneka nesąmonių apie širdies ligų gydytojus, apie okulistus, apie stomotologus? Juk esmė tai ta pati.


Tu nepagavai minties, ka tu cia veiki vienas toks mokslo burbulas tarp visu tikinciu religija, vaiduokliais, ateiviais ir net kaledu seneliais? Tu cia mus psihais vadini, o as manau kad didziausias psihas esi tu pats :)

As manau tau "Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas" http://psichika.wordpress.com/aktyvumo-ir-demesio-sutrikimas/
nes bukim realistai, ateini i fantastu kluba ir pradedi svaigti kokie jus liurbiai, nso nera, vaiduokliu nera, Dievo nera. Ko tu sieki? :) Kad imsim visi tavim ir patikesim? As manau tu sieki kad su tavim gincitusi zmones, taip pasireiskia tavo psihine liga.

hela

insomnia, suklydau srr, anksciau apie tuos dalykus viska zinojau, o dabar esu viska pamirsus...

TinSoldier

Ką aš pavadinau liurbiu ar psichu?? Nebent tik tave, bet ne todėl, kad tiki kažkuo, o todėl, kad nusipezi velnias žino kaip kas.

Ir ne mokslo burbulas aš, tiesiog skeptikas. Tau ką, širdelę skaudą, kad kitokį požiūrį paskaitai? Gal vaikystės trauma kokia, kad konfrontacijos menkiausios bijai? Ar protelis blokuoja bet kokią kitokią informaciją?  Kas TAU nepatinka, kad forumas tampa ne tik kažkokių 'fantastų' sekta, bet vyksta ir šiokios tokios diskusijos su kardinaliai skirtingais požiūriais?

2012

lopas tu o ne skeptikas

Aukštyn