Ar galite padeti?

Pradėjo hela, spalio 24, 2011, 16:38:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

hela

Sveiki, noreciau paprasyti pagalbos. Jei kas yra susidures su dvasiomis ar kuo nors panasaus tai gal kas zinot kaip atsikratyti dvasios?
Jei kas galit tai prasau parasykit.

paragraf 78

Mano manymu patikimiausias būdas (na bent jau mano patirtis taip kalba) yra susirasti kunigą kuris pašventintų namus. Jei nepadės, tada kreiptis į egzorcistą.
O jei dvasia mirusio žmogaus tai galima melstis už jo vėlę, o taip pat ir mišias užpirkti už jį. Mane vienu metu kažkokia mirusio žmogaus dvaselė persekiojo, tai meldžiausi už ją ir viskas praėjo.

2012

Citata iš: hela  spalio 24, 2011, 16:38:17
Sveiki, noreciau paprasyti pagalbos. Jei kas yra susidures su dvasiomis ar kuo nors panasaus tai gal kas zinot kaip atsikratyti dvasios?
Jei kas galit tai prasau parasykit.


Eini pas kuniga ir prasai kad atejas pasventintu namus.

Benamis

Citata iš: hela  spalio 24, 2011, 16:38:17
Sveiki, noreciau paprasyti pagalbos. Jei kas yra susidures su dvasiomis ar kuo nors panasaus tai gal kas zinot kaip atsikratyti dvasios?
Jei kas galit tai prasau parasykit.


Esi tikra, kad reikia atsikratyti dvasiomis? Gal galetum parasyti kas tau neduoda ramybes? Ta prasme kas dedasi, kad prabilai apie dvasias :)

snaiper3

na galiu papasakot kas atsitiko (ji kalba apie mane).
aš to net nepavadinčiau dvasia, demonas ,manau, labiau tinka
be ja namas stovi kaip ir šventoj vietoj, šitoj vietoj kažkada buvo kunigu seminarija ar kažkas panašaus iki 2-ojo pasaulinio karo

viskas prasidėjo prieš kelis metus, matydavau tai (dvasia/demonas, vadinkit kaip norit). nekreipiau į tai dėmesio. galvojau vaidenasi ar šiaip kas. tuo ir buvo pasibaigė. praeitais metais, vėl "sapnavau" tai... na nepavadinčiau tai sapnu. mačiau save gulint lovoje ir jį prie pat, viskas buvo realu, ir kad jis paliktu, turėjau rėkt, pajudėt ar dar ką nors padaryt, man nepavyko. po kiek laiko jis pats išėjo. po to laiko daugiau nesusidūriau su juo.
iki šeštadienio nakties...
mačiau/sapnavau jį vėl... jis perėjo per mano kūną, kai gulėjau lovoje, iš pradžių pajutau šaltį, po to mano kūnas tarsi pradėjo degt... supratau kas tai buvo, bet išlikau rami, tik po to kai atsimerkiau, dar kurį laiką jaučiau, kad mano kūnas tarsi dega...
po šito "sapno" supratau, kad čia kažkas ne taip, ir prisiminiau kitus jo pasirodymus.

vakar gulėjau lovoje, galvojau apie kažką, buvau užmiršus apie tai, ir kaip žaibas mano mintis perskrodė jo akies ir puse veido vaizdas... prireikė kiek laiko susiprast kas tai buvo...
kai užmigau, mačiau jį vėl. šį kartą jis jau tarsi kankino mane, neleido judėt, spaudė, jis buvo ne vienas... kai pavyko siek tiek ištrūkt, pamačiau jo "ranką". po to pavyko atsikratyt jų abiejų ir nusileist į pirmą aukštą (mano kambarys yra 2-ame, bet viskas prasidėjo kitame kambaryje)

jei manot, kad tai sapnas, aš dažnai nesapnuoju, o jei ir sapnuoju, tai pamirštu tai po kelių valandų... šiuo atveju, viską galiu aiškiai prisimint... ką jaučiau, ką mačiau...

būčiau labai dėkinga už bet kokią pagalbą.


Benamis

Kai ta butybe matei, tavo kunas buvo tarsi paralyziuotas ar galejai judeti?

snaiper3

negalėjau judėt, bet kaip sakiau, šią naktį man pavyko kažkaip ištrūkt iš jų gniaužtų, bet pirmus kartus negalėjau, net po to, kai viskas baigėsi, tarsi nenorėjau judėt.

Benamis

#7
spalio 24, 2011, 20:41:44 Redagavimas: spalio 24, 2011, 21:03:36 by Benamis
Citata iš: snaiper3  spalio 24, 2011, 20:27:31
negalėjau judėt, bet kaip sakiau, šią naktį man pavyko kažkaip ištrūkt iš jų gniaužtų, bet pirmus kartus negalėjau, net po to, kai viskas baigėsi, tarsi nenorėjau judėt.


Paskaityk: http://lt.wikipedia.org/wiki/Miego_paralyžius , tiesiog tavo pasakojimas pinasi su sapnais, tai dar labiau patvirtina mano spejima.

paragraf 78

Na nurašymas visko sapno paralyžiui irgi nebūdas. Kažkaip viskas kas susije su miegu su juo ir tapatinama.
Tai kad namas anksčiau buvo kunigų seminarija dar nereiškia kad vista šventa. Ji tarybiniais metais matomai buvo desakralizuota. Naudota ne pagal paskirtį. Na čia tam tikras šventos vietos išnikinimas. Juk tarybiniais laikais visi pastatai kurie buvo susiję su religija buvo verčiami sandėliais, tikrais ar dar kokiais ne tos paskirties pastatais. Gal name buvo kas nors nužudytas, to irgi negalime atmesti.
Tai gi kaip jau sakiau, nepamaišytų namų pašventinimas ir malda.

Benamis

Is jo pasakojimo tai labai jau panasiai skamba. Tegul zmogus perskaito apie tokia kuno reakcija ir paraso ar jam panasiai buna ar vis delto yra kokiu nors "kitu pozymiu" :)

2012

Citata iš: insomnia  spalio 24, 2011, 21:43:08
Na nurašymas visko sapno paralyžiui irgi nebūdas. Kažkaip viskas kas susije su miegu su juo ir tapatinama.
Tai kad namas anksčiau buvo kunigų seminarija dar nereiškia kad vista šventa. Ji tarybiniais metais matomai buvo desakralizuota. Naudota ne pagal paskirtį. Na čia tam tikras šventos vietos išnikinimas. Juk tarybiniais laikais visi pastatai kurie buvo susiję su religija buvo verčiami sandėliais, tikrais ar dar kokiais ne tos paskirties pastatais. Gal name buvo kas nors nužudytas, to irgi negalime atmesti.
Tai gi kaip jau sakiau, nepamaišytų namų pašventinimas ir malda.


Tu daugiau klausymu uzduodi nei atsakymu. Zmogus iesko atsakymo ir pries tai rases zmogus gana aiskiai apibudino viena is variantu. Siuo atveju, tavo pasiulymo nera, vien tik gal gal gal

paragraf 78

Aš ten nebuvau, tai galiu daryti tik spėjimus. Manau geriausia kai žmogus su kitų pagalba pats atsakymus atranda.

hela

Na nezinau ar tai susija ar  ne, bet pas ja daznai kambaryje esantys daiktai budavo perkelimi i kitas vietas arba tiesiog numetami.
Kiek esu pati susidurus su dvasiomis tai zinau tiek, kad ju isvarymas pasventinant namus arba issikvietus ekzorcista ne visada padeda, dazniausiai tai jas dar labiau suerzina.
Be to jos namas stovi kaip ir baznycios teritorijoje, prie pat jos, ir tas padaras pirma karta pasirode is baznycios puses.

Benamis

Citata iš: hela  spalio 25, 2011, 12:02:50Be to jos namas stovi kaip ir baznycios teritorijoje, prie pat jos, ir tas padaras pirma karta pasirode is baznycios puses.


Kaip tai suprasti "is baznycios puses"?

paragraf 78

Citata iš: hela  spalio 25, 2011, 12:02:50
ju isvarymas pasventinant namus arba issikvietus ekzorcista ne visada padeda, dazniausiai tai jas dar labiau suerzina.


Tai labai paprasta: jei žmogus nekeičia savo gyvenimo dvasios niekur neišeina.

Aukštyn