Dvasinio pakilimo amžius

Pradėjo a.t.sielis, sausio 29, 2014, 16:22:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Savo laiku domėtasi ir kitų pateikiamais pažinimo variantais. Bet tai tik variantai. Mano patirtis gauta per jusles man yra svarbesnė. Žodis "aš" naudojamas tik kaip paaiškinimo priemonė. O šiaip esu toks koks esu į tai nesigilinu ir niekaip nesureikšminu. Kaip minėjau gauta patirtis ir po to kasdienis elementarus materialus gyvenimas praktiškai nesidomint šią sritimi. Tiesiog kitų variantai bendrąja prasme žinomi. Nieko naujo nepastebėjau. Saviškis taip pat yra. Patikrinimo laikas neišvengiamai ateis visiems. Tiesiog kantrybės.  :) Dėl bendrai pateiktos savos informacijos. Gal ir ilgoka bet nuoširdi, be jokių fantazijų ir išsami. Bet tai ir viskas ką galiu pateikti. Tiesiog tuščiai kalbėti nematau prasmės. Yra ir be to ką veikti šiam materialiam pasaulyje. Taip kad kiekvieno savas kelias.

Suvalkiete

Sveiki visi, esantys šiame forume.

Paprastai nerasineju....bet ši karta norėčiau įsiterpti. Radau,tikriausiai tai,kas idomu.

Suprantu ką @Vytautas rašo. As to siekiu,tik per knygas,per savo patirti ir ieškau internete,kas be ko.... :) ir tik dabar paskaičius Vytauto pasisakymus tikrai žinau: as neissigalvojau,taip buna...o rodėsi,kad gal einu ne tuo keliu...

As tai keiciuosi,bet lėtai...o ar galima tai pagreitinti? Ar čia mano valios trukumas? Padėkite,priimsiu informacija bet kokia.

Aciu. Visiem geros dienos

Paulinado

@Suvalkiete Del tobulejimo greicio nesijaudinkite :). Visi mes keiciames ir visi skirtingai, vieni to net nepajaucia, kiti neatlaiko ir degraduoja,o tobulejimas yra begalinis procesas nes tobulumui ribu nera,

idenmeyou

Citata iš: Paulinado  birželio 16, 2015, 21:50:33
@Suvalkiete Del tobulejimo greicio nesijaudinkite :). Visi mes keiciames ir visi skirtingai, vieni to net nepajaucia, kiti neatlaiko ir degraduoja,o tobulejimas yra begalinis procesas nes tobulumui ribu nera,


Kodėl tobulėjimas begalinis procesas? Numiršti ir viskas baigiasi, ar tau teko kada matyti mirusį žmogų ir vėliau vėl vaikštantį tarp mūsų, aišku galima sakyti, kad viskas tęsiasi po mirties, bet tai geriausiu atveju tik pasvarstymas, nes to nežinome. Be žmogus yra tokia būtybė, kuri nelabai nori save kritiškai vertinti, kai jis ką nors pasiekia save giria, džiaugiasi, kai susimauna tuomet save guodžia, kiti kaltina, bet po kiek laiko susumuodamas sėkmes ir nesėkmes vis vien viską įvertina kaip gerą patirtį, nesvarbu, kad buvo ir pakilimų ir nuosmukių. Galbūt tobulėjimas yra kaip iliuzija žmogaus atžvilgiu, nors viskas tam tikru metu būna pliusas, kitu metu minusas.

Aukštyn