Konkursas "Ar pažįsti paranormalų pasaulį?"

Pradėjo paragraf 78, kovo 01, 2013, 19:59:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Ne laiko neturi, o blogai išnaudoji turimą laiką :) Manau, po klausimą kasdien atsakyti nėra taip sunku.

OKULTISTE

Alternatyvūs "atsakymai" (kai paklausinėjau tokiais dalykais net nesidominčių, bet teisngų jų atsakymų nerašysiu) į kai kuriuos klausimus :) :
4. Kai nenueinama į paskaitas ir reikia kaip nors pasitesisinti dėstytojams...
10. Drugio efektas (pasakė bet kokio keisto "efekto" pavadinimą, koks tik šovė galvon).
13. Dragon Ball GT.
17. Nagliui Šulijai.
19. (Po konkurso priminkit, kad parodyčiau, kokios muzikos paklausėm ir pasidarė aišku - pasakė teisingą atsakymą)
20. O ką, Egiptas ne Afrikoj? A, tai ne gentis - miesčionys jau...
23. (Netyčia perskaičiau monolitinis, o statybose gaudosi žmogus) Tai gi armatūros ir betono krūva...

Jau užsimaniau dalyvauti konkurse... O galima būtų dalyvauti, nepretenduojant į prizą?

paragraf 78

Manyčiau, kad galima, jei kiti neprieštarauja

paragraf 78

Bent jau į tris klausimus rasite atsakymą naujame mano straipsnelyje http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1476.msg25247#msg25247

.L.U.T.H.O.R.

Ar daug jau dalyvių sulaukei, paragraf?  :)

paragraf 78

Na kolkas nei vieno, bet aš viliuosi, jog žmonės pagerbs mano beveik visos dienos darbą ir bent keli žmonės sudalyvaus :)

Master

:D Na aš asmeniškai planuoju sudalyvauti, va ir į klausimus pradėjau atsakinėti.. Tik gaila neišnaudoti  duoto laiko.

paragraf 78

Na manau mėnesis laiko 25 klausimams yra daugiau nei reikia :) Į dieną po klausimą ir viskas bus atsakyta.
Šiaip sakau, nebijokite ne į visus klausimus atsakyti, čia gi ne egzaminas. Olimpinis principas: svarbu ne laimėti, o sudalyvauti; manyčiau labai čia tinka :)

Master

Aha ^.^ Bet vistiek, norisi savo jėgas išmėginti ir nebūti paskutiniu :3
Na ir kai nesidomiu ufologija tai išsistudijuoti naują sferą laiko visgi reikia :)

paragraf 78

Na taip, bet va kai paleontologijos forume panašų konkursą buvau surengęs apie paleontologiją, tai net nustebau kiek daug žmonės sugebėjo atsakyti :) nors irgi dauguma buvo tik tiek susipažinę su paleontologija, kad forume dalyvavo

paragraf 78

Tai gi, laukiu atsakymų :) neatidėliokite visko paskutiniai dienai

OKULTISTE

Citata iš: Master  kovo 07, 2013, 21:12:41
Aha ^.^ Bet vistiek, norisi savo jėgas išmėginti ir nebūti paskutiniu :3
Na ir kai nesidomiu ufologija tai išsistudijuoti naują sferą laiko visgi reikia :)

Žiū, ne aš viena su ufologija stringu...

OKULTISTE

Dar "atsakymų":
12. Pochuistai;
13. Kauno forsai.


Jau buvo kilusi mintis nebedalyvauti konkurse vien dėl to, kad reikės skaityti inkognito istoriją, bet keičiasi aplinkybės... JEI IKI SAVAITGALIO DAUGIAU NIEKAS NENUSPRĘS DALYVAUTI, TADA IMSIU PRETENDUOTI Į KNYGĄ - čia grasinimas... Chi...

la.benas

O ar Gabrieliaus autografas į prizą įeina?

paragraf 78

Galėsiu uždėti :) man nesunku

Na ką, kaip sakė Ostapas Benderis: Ledai pajudėjo
Turiu pirmojo dalyvio atsakymus, laukiu daugiau :) iš vieno juk laimėtojo nerinksiu

Aukštyn