Dvasinis vadovas.

Pradėjo vitake, birželio 07, 2012, 20:07:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vitake

Dvasinis vadovas- tai antras balsas tavo galvoje kuris pataria, kaip,kada ir ką daryti. Kartais išsiskiria gabumais, kurių paprastai žmogus neturi.

Ar turite tokį?

Benamis

Daznai kalbuosi mintyse (ir ne tik) pats su savimi... Tai gal as kalbuosi su dvasiniu vadovu? ;D Tik, kad dazniausiai nekokius patarimus "jis" man duoda... As sakau, kad siandien jau uzteks gerti, o tas antras balsas sako ikalk dar, bus linksmiau... Ir galu gale tai liudnai baigiasi ;D

.L.U.T.H.O.R.

Na aš ir su savim pasišneku. Kartais visai naudingai :D Bet nemaniau, kad tai dvasiniu vadovu galima vadinti. Dvasinis vadovas tai mano manymu, kažkoks kitas asmuo ar būtybė. Tokių būtybių astrale rasti galima.

Jonas

 Na nemažai žmonių praneša, jog Astrale ar kokioje kitoje dimensijoje jie sugeba susisiekti su savo dvasiniais vedliais...
Michael Newton savo sielų pasaulio tyrinėjimuose pasitelkdamas hipnoterapiją išsiaiškino, jog kiekvienas žmogus iš ties turi dvasinius vedlius, kurie padeda jam gyvenime ir sielų pasaulyje.

RoxiO

Asmenybės susidvejinimas - vienas iš šizofrenijos požymių. :)

.L.U.T.H.O.R.

Reik ait išsitirt :D

indigo

Citata iš: RoxiO  birželio 07, 2012, 22:39:45
Asmenybės susidvejinimas - vienas iš šizofrenijos požymių. :)

ka turi omeny asmenybes susidvejinima?

OKULTISTE

Citata iš: indigo  birželio 07, 2012, 23:26:00
Citata iš: RoxiO  birželio 07, 2012, 22:39:45
Asmenybės susidvejinimas - vienas iš šizofrenijos požymių. :)

ka turi omeny asmenybes susidvejinima?


Neaiskus klausimas, o R-O smagu fakta konstatavo.
Visikai pritariu Seseliui, kad nelbai geras pirmasisi paaiskinimas, kas yra "dvasinis vadovas".

vitake

Citata iš: OKULTISTE  birželio 08, 2012, 12:48:38

Visikai pritariu Seseliui, kad nelbai geras pirmasisi paaiskinimas, kas yra "dvasinis vadovas".


Paaiškinau kaip mokėjau.. Jei žinai, gali papasakoti plačiau.

Aukštyn