nuojauta ar galia matyti ateiti?

Pradėjo advena, gegužės 11, 2012, 20:57:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

kartais man nutinka nepaaiskinamu dalyku. buna taip, kad pries ivykstant kokiai nelaimiai as nujauciu jog ji ivyks. bet neperspeju kiti nes pamanau kad tik pati isigalvoju, maza to kiti nepatikes. bet kai ivyksta ta nelaime gailiuosi, kad neperspejau. buna ir kitokiu atveju... ar jums yra tekia atsidurt tokiuose situacijose?

Benamis

Apie kokias nelaimes kalbi? Apie globalias katastrofas ar nelaimes susijusias su artimaisiais?

advena

na nesu dar tokia aiskerege, kad matyciau kas nutiks pasauliuj. :D as nujauciu kas nutiks artimiesiems.

OKULTISTE

Dar pasakykite, kad šį savo "gebėjimą" ugdote...

advena

Na ne neugdau. o ka?

OKULTISTE

Tai nors tiek gerai...

advena

Kodel gi gerai?

TinSoldier

Numatai ir kokia nelaimė ar tiesiog nuojauta, kad įvyks kažkas?

advena

taip. namatai ir kokia nelaime. kazkiektai.

indigo

kas yra aiskeregyste? manau norint nuspeti momenta aisskeregiai pasikliauja pasamone o ne samone, kaip pradejau tuo dometis pastebiu dauguma kaip tai pavadinti tarkim sutapimu kurie vienaip ar kitaip mane ispeja............ pastaruoju metu negaleciau to pavadinti tiesioginiu girdejimu bet numanau ka zmones sneka galvoja sugebu sudelioti faktus i vietas taip kad atrodytu lyg prasokai i pora laipteliu i prieki ir jau zinai kas bus pries tai ivykstant. dar sis dalykas pasireiske instinktyviai tiesiog atcisuki pries kazkam ivykstant

indigo

noreciau daugiau suzinoti apie aiskeregyste ir kas jai priklauso tarkim ar is tikruju kaip sakoma sunku yra tiems kurie mato ateiti ir negali jos pakeisti, tiesa ateities mes pakeisti negalime taciau sakoma kad zmones vedami instinktu pabandykite pakeisti viena ju kad jiems atrodytu kitaip

advena

Citata iš: indigo  birželio 02, 2012, 01:13:58
noreciau daugiau suzinoti apie aiskeregyste ir kas jai priklauso tarkim ar is tikruju kaip sakoma sunku yra tiems kurie mato ateiti ir negali jos pakeisti

na man nera sunku, nes mano seimoj dideliu nelaimiu nebus. viskas pastoviai.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: indigo  birželio 02, 2012, 01:13:58
noreciau daugiau suzinoti apie aiskeregyste ir kas jai priklauso tarkim ar is tikruju kaip sakoma sunku yra tiems kurie mato ateiti ir negali jos pakeisti, tiesa ateities mes pakeisti negalime taciau sakoma kad zmones vedami instinktu pabandykite pakeisti viena ju kad jiems atrodytu kitaip


Manau, kad galima numatyti, tik kažkokią ateities tendenciją. O ateitį mes kuriame patys, savo mintimis ir darbais.

indigo

seselis tavo pastaba teisinga sita dalyka as irgi pastebejau kad kaip sakoma ateiti mes galime pakeisti pakeite kanors kas su tuo nesusija

advena

idomiai cia. kartais man atrodo kad prarasti, sugadinti neturiu ko.

Aukštyn