Gancfeldo metodas

Pradėjo paragraf 78, vasario 09, 2012, 21:38:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Niekas man taip ir neatsake: nemanot, kad tai gali tureti neigiama poveiki smegenims?

RoxiO

Citata iš: Teroras  vasario 10, 2012, 20:23:17
Niekas man taip ir neatsake: nemanot, kad tai gali tureti neigiama poveiki smegenims?

Nemanau, nes tas haliucinacijas greičiausiai sukelia tie žemų dažnių garsai.
O tiesioginį neigiama poveikį smegenims sukelia LSD, extazy, marichuana ir "grybukai".

Jonas

Citata iš: Teroras  vasario 10, 2012, 20:23:17
Niekas man taip ir neatsake: nemanot, kad tai gali tureti neigiama poveiki smegenims?


Nemanau. Nieko čia baisaus nėra, tiesiog gali pamatyti iliuzijas, haliucinacijas ir tiek. Jei tai būtų pavojinga - būtų paminėta. Jeigu apie kokį DMT kalbėtume, va tada tai būna poveikis smegenims, bet sako, jog geras poveikis, nes perrašai savo operacinę sistemą t.y. prapleti sąmonę, supratimą apie viską..
O kas dėl Gancfeldo metodo: Geras reklaminis triukas teniso kamuoliukų paklausai padidinti. Šiandien gavau nusipirkti.  ;D

Jonas

Vos ne indentiškus postus parašėm RoxiO, nemačiau, kad atrašei..

RoxiO

Citata iš: Jonas  vasario 10, 2012, 20:50:49
Vos ne indentiškus postus parašėm RoxiO, nemačiau, kad atrašei..


Nieko baisaus, tik kitą kartą panaudok mygtuką "Keisti" jei nori kažka papildomai parašyti ;)

mastyrukas

Citata iš: Teroras  vasario 09, 2012, 22:33:35
Pirma karta girdziu apie toki "eksperimenta" :o Beje, o tai nekenkia zmogaus psichikai?


Na, manyciau jei fizinis potyris (pvz. suns uzpuolimas) sugeba paveikt zmogaus pschika visam gyvenimui, ryskus sapnas , tad haliucinacijos neisimtis. Pakenks ar isspres gal kai kurias problemas manau priklauso nuo pacio zmogaus

Teroras

Todel ir susimasciau, ar protinga daryti tokius "eksperimentus" :-[

Anonymous

čia taspats kaip samoningi sapnai vartojant I doser garsą, pradeda rodytis visokia zybsniai ir panašiai. garsai, balsai, ir tuojau pat sapnas. :)

Aukštyn