Spengimas ausyse ir migdomieji

Pradėjo elteide, birželio 28, 2017, 13:18:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

Citata iš: mcgyver  birželio 28, 2017, 13:14:24Miegu 9-11h turbut del to kad vartuoju migdomosius. :D
kokius ir kam? ar žinai kad dimesijs tokie vaistai skatina atsirat ?:)

mcgyver

Zolpedina ir relanium man spengia galvoj, tai neidawo uzmigti dbr be migdomuju galeciau menesi nemiegoti :D

elteide

Citata iš: mcgyver  birželio 28, 2017, 13:19:47Zolpedina ir relanium man spengia galvoj, tai neidawo uzmigti dbr be migdomuju galeciau menesi nemiegoti :D
jie priklausomybę sukelia...šitą problemą kitaip bandei spręst? čia ausų nervas greičiausiai... triukšmingas darbas, ar muzika ausinukuose...?

.L.U.T.H.O.R.

#3
birželio 28, 2017, 13:24:59 Redagavimas: birželio 28, 2017, 13:27:16 by Legionas
Citata iš: Linas Esu  birželio 28, 2017, 13:07:03Kaip taip jums pavyksta visiškai neužmigti?
Pripranti tiesiog :) Power nap.

Citata iš: Benamis  birželio 28, 2017, 12:53:43Vel pradejai? ;D Bet jeigu reikia 6 valandu polifazinio miego, tai gal geriau tiesiog pasirinkti 6 valandas paprasto miego?

Kazkaip reikia trumpinti savo miega, nes be 8-9 val. niekaip negaliu.
Ne dabar labai lievu grafiku dirbu, tai tenkinuosi miegu kaip papuola :D 6 valandos paprasto miego :D bet aišku power nap darau, kai atsigaut reikia, labai padeda :)

mcgyver

Buvo daug truksmo ir prasidejo spengti. Neidavo uzmigti po 3 paras, tai todel israse daktaras. Ne zolpedin o Zolpidemo.

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  birželio 28, 2017, 13:12:03Jeigu pamiegu nuo 8 iki 10 h jaučiuosi persimiegojęs . :D Kokios kavos , kiek išgeriate ?
Čia savaitgaliais tik taip... :D
Merrild - geriu, svarbu stipriau kad būtų. :)
Vienu metu iš kavos aparato esspreso puodeliais gerdavau, vieną po kito... :) Poto tik kai širdis trankytis pradėjo sužinojau, kad čia stipri kava... :D  

Šiaip kokius 2-3+ puodelius... :/ Patinka man kava...
Dabar va geriu... :D

elteide

#6
birželio 28, 2017, 13:41:09 Redagavimas: birželio 28, 2017, 13:45:56 by elteide
Citata iš: mcgyver  birželio 28, 2017, 13:26:12Buvo daug truksmo ir prasidejo spengti. Neidavo uzmigti po 3 paras, tai todel israse daktaras. Ne zolpedin o Zolpidemo.
dėl ausų nervų reikia nueiti ...jie miršta ar nyksta kai spengimas yra ausyse, testus daryt gydyt
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14966257

mcgyver

Tai, kad neina Tinnitus isgydyti.

elteide

#8
birželio 28, 2017, 13:49:01 Redagavimas: birželio 28, 2017, 13:51:00 by elteide
Citata iš: mcgyver  birželio 28, 2017, 13:45:58Tai, kad neina Tinnitus isgydyti.
apie tai girdėjai? išmetė greit tai idedu

https://thetinnitusclinic.co.uk/tinnitus-treatment/tinnitus-sound-stimulation-during-sleep?gclid=CNTgubOu4NQCFa-_7Qod5EQJpA
šiaip pas gerus žolininkus reiktų nuvaryt , mišinuku iš žolės visokios miegui ir  tinintui gydyt ( mišiniai ne iš 1-3 žolyčių turėtų būt , o iš daug daugiau)...nebandei?

TinSoldier

Citata iš: mcgyver  birželio 28, 2017, 13:26:12Ne zolpedin o Zolpidemo.
Haliucinacijų nuo jų nebūna tau? :))

Man ilgose, 18+ val. kelionėse autobusu žiauriai sunku užmigti, tai taip pat šitą (ambien) bandžiau vartoti.
Išgėrus ir neužmigus pakankamai greitai, pradeda matytis bišk keisti dalykai :D


Skeletonas

Pats miegu 7-8 val bet atrodo daugiau pavarkstu miegodamas mažiau valandu geriau išsimiegu bet nevisada išeina :)

mcgyver

Jeigu tokie zmones kaip Will.i.am neisigydo spengimo tai tuo labiau man neis, esu klausias sound therapy tai pradejo dar labiau spengti. Gerai daugiau neberasom apie tai cia didelis offtopikas gaunasi.

mcgyver

Citata iš: TinSoldier  birželio 28, 2017, 13:52:11Haliucinacijų nuo jų nebūna tau? :))

Man ilgose, 18+ val. kelionėse autobusu žiauriai sunku užmigti, tai taip pat šitą (ambien) bandžiau vartoti.
Išgėrus ir neužmigus pakankamai greitai, pradeda matytis bišk keisti dalykai :D


Ne nebuna, kai nuo sizofrenijos buwo israse parkopano, bet as daktarui paskiau, kad negersiu tai israse normaliu  vaistu, tai kai neidawo uzmigti ilgai tai parkopano 6 tabletes isgerdavau tai tada budavo haliucinaciju tokios pat kaip nuo afentamino :D

elteide

kaip atrodė haliunikai ?
pabandyk pats prisikast varpučio šaknų , praskalaut  plykyt maž.2 h jei termose tai ir dienai   kitai bus gert , karštu vandeniu bet plykyt palaukus kokias 8 min  ir pavėsy padžiovint atsargom

mcgyver

atrode kad pvz vaza pleciasi arba uzuolaidu ornamentai sukinejasi :D net balsus galvoj pora kart girdejau

Aukštyn