Kaip dažnai sapną sąmoningai lankai

Pradėjo Dvidešimt Trys, rugsėjo 29, 2017, 17:19:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Dvidešimt Trys

Sveiki, tema nieko ypatingo, tiesiog padiskutuoti apie įvairiausią sapnų aplinką, jos pobūdį, įvairius sapnų pasaulius, sapnų atmintį, ryškius lusidinius sapnus, astralines pojekcijas, mentala, ether'į ir panašiai.

Ar ir jums taip būna sapnuose, kad pažystate pasauly, kuriame atsiduriate, turite visai skirtingą atmintį to pasaulio, žinot vietoves, kelius ir daugiau pan. dalykų?

Kaip dažnai sapnuojate ryškius sapnus, kokia priemonė tai pasiekti atsižvelgiant į asmeninę praktiką?

Ką manote apie astralines vietoves, tokio pobūdžio "sapnus" ar daug iš jų išmokstate?

Ką manote apie silpną kavą prieš miegą?

Asmeniškai man astraliniai sapnai ir ryškūs sapnai patinka tuo, kad čia miegant 2-4h ten praleidi labai ilgą laiką ir atsikeli net labai pailsėjęs kaip mažiausiai miegojęs būtum 9-10h.

O kaip jums tie sapnai, kur sapne nueini į lovą miegot ir pabundi kitame sapne? Taip pat lengvas būdas Out of Body Experience patirti, tai Lucid Dream'e atsigult į lovą ir gali išeiti iš kūno kad ir už keletos sekundžių.

Ar teko susidurti su nežemiškos kilmės būtybėmis miego metu?

Arba tie sapnai, kur sutinki gerai žinomus pasauly žmones savo sapnuose.


Diskuguojam apie visa tai ir daugiau, man tiesiog smalsu kokios jūsų patirtys. :)

Andreliooo

Citata iš: Dvidešimt Trys  rugsėjo 29, 2017, 17:19:15Asmeniškai man astraliniai sapnai ir ryškūs sapnai patinka tuo, kad čia miegant 2-4h ten praleidi labai ilgą laiką ir atsikeli net labai pailsėjęs kaip mažiausiai miegojęs būtum 9-10h.
O kodel manai, kad ten praleidi daugiau laiko? Man kaip tik trumpiau viskas buna

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Dvidešimt Trys  rugsėjo 29, 2017, 17:19:15Ar ir jums taip būna sapnuose, kad pažystate pasauly, kuriame atsiduriate, turite visai skirtingą atmintį to pasaulio, žinot vietoves, kelius ir daugiau pan. dalykų?
Kur noriu patekti tai visą laiką žinau kelią.

Citata iš: Dvidešimt Trys  rugsėjo 29, 2017, 17:19:15Kaip dažnai sapnuojate ryškius sapnus, kokia priemonė tai pasiekti atsižvelgiant į asmeninę praktiką?
Beveik visada, nebent labai pavargęs tada būna arba visiškai bluki arba net neatsimenu ką sapnavau.
Citata iš: Dvidešimt Trys  rugsėjo 29, 2017, 17:19:15Ką manote apie silpną kavą prieš miegą?
Kažkaip niekada specialiai nebandžiau, bet žinau, kad išgėrus energetinio(gan daug kofeino) tai beprotiški sapnai :D Daug veiksmo, greitai keičiasi aplinka, bet ryškūs.
Citata iš: Dvidešimt Trys  rugsėjo 29, 2017, 17:19:15Ar teko susidurti su nežemiškos kilmės būtybėmis miego metu?
Su nežemiškomis neteko, bent jau neatpažinau, bet su sapnų būtybėmis ir visokiom kitokiom tai teko nemažai.

Citata iš: Dvidešimt Trys  rugsėjo 29, 2017, 17:19:15Arba tie sapnai, kur sutinki gerai žinomus pasauly žmones savo sapnuose.
Tokių sapnų gal tik pora esu turėjęs.
Šiaip aktyviai nepraktikuoju sąmoningo sapnavimo, bet gaunasi tikriausiai kaip šalutinis efektas kitų praktikų.

elteide

kiek save atsimenu, visada buvo ryškūs, spalvoti , idomūs sapnai ..žinoma, ilgą  laiko tarpą buvo nemažai ir košmarų

Aukštyn