Zvimbimas ausyse po nepavykusio samoningo sapno

Pradėjo Bugis, sausio 06, 2016, 22:21:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Bugis

sausio 06, 2016, 22:21:32 Redagavimas: sausio 06, 2016, 22:49:01 by Benamis
Sveiki,

Suiduriau su tokia problema zodziu pradejus praktikuot samoninga sapnavima atsirado galvos skausmai ir pastovus zvimbimas ausyse buvau visiskai sveikas daug sportavau uzsiminejau meditacija jauciausi puikiai kol nepradejau uzsiminet tai sapnais o viskas prasidejo taip kai viena vakara tiesiog gulejau ir bandZiau is budravimo busenos tiesiog medituojant atsipalaidavus pereit i sapnus zodziu pilnai atsipalaidavus pradejau grimst kaskur toks lengvas zvimbimas man daznai jis budavo lyg elektra kaskas tokio staiga toks jausmas lyg pradejau krist kaskur ir staigus smugis lyg galvoje ir as isigandau momentaliai isibudinau ir galva suskaudo tas smugis atrode lyg smegenyse kaskur viduj lyg jau buciau perejas kaskur tik nepavyko tai va tas zvimbimas db jau keli menesiai nepraeina kartais galva suskausta gal kam yra buve taip? Esu uzsienyje tai nera galimybes pas daktarus nueit gal kaskokios fizines aplinkybes cia bet mane neramina kad nebuciau isneres kaip nors psichikos su tais sapnais net neisivaizduoju. Aciu jums ir sorry uz rasyba be to gal buvo kaskas panasaus jau tiesiog naujas tam forume tai nelb gaudaus. Ai dar kartais tas zvimbimas sustipreja tai vienoj tai kitoj ausy iki gan auskto lygio bet trumpam keliom sekundem ir esu isitikines kad sunkiau pasidare susikaupt atsipalaiduot sunku mintis sugaudyt atrodo milijardas ju nors medituofamas jau buvau puikiai ivaldes minciu srauta.

Benamis

Is tavo pasakojimo sprendziant, tai atrodo lyg buvai ant slenkscio i astrala, o ne i samoninga sapna. Nes butent tie kurie praktikuoja astralines keliones daznai pries paliekant kuna girdi zvimbima ausyse, jaucia elektros iskrovas ir pan.

Galbut pats to nenoredamas buvai jau pusiaukeleje i astrala.

Kas liecia besitesianti zvimbima ausyse, tai asmeniskai deja nieko negaliu patarti.

Vendigo

Praeis po kiek laiko. Kaip minėjo moderatorius, tu buvai jau pakeliui į astralą. Klaida buvo, kad išsigandai, dėl to taip viskas ir nutiko. Aišku neišsigast sunku būtų, tačiau kitą kartą jeigu pasikartos nieko nedaryk.

bugisss

Aciu uz atsakymus. Davet peno  pamastyt. Isrikruju dar pries samoningus sapnus, as bandziau i ta astrala patekt niekaip nepavyko, bet buvo idomu ir baisu istikruju dbr taip pagalvojant prisimenu kaip guli ir supranti kad nebelieti lovos ir lyg ore kabotum kas uzknisdavo pvz jai kokia spinta sutraska ar is kaimynu koks garselis atsklinda ar is gatves tai sokas toks lengvas pastoviai budavo, kunas kaip gaves sroves kartu su tuo garsu nusipurtidavo  tiesiog isigasdavau  bet neiseidavau is tos busenos ir daugiau nieko ispudingo tik toks jasumas kaip sklandytum gal lengvumo pojutis ir baime o po to kokia sav dar toks trukciojantis vaikstai nuo tu garseliu taprasme toks jautrus palieki kad ir seip diena jai kas smarkiau  pasaukia ar taip belekas tokio netiketesnio tai sutrukcioji net 😁 tie trukciojimai tai praejo greit tai va zodziu pradejau tada bandyt sapnuot bet irgi be rezultatu kolkas gal jau kokius du menesius bandau aisku su pertaukom nes mane labai vargina jai pvz kokias 5 dienas bandai sapnuot nekokybiskas miegas. Pradejas praktikuot tik pradejau daug sapnuot labai o valdyt nieko nepavyksta. Aisku galbut reiketu uzvest dienorasti sapnu nes nevedu nors atrodo viska prisimenu atsikeles lb aiskiai. Tai vat zodziu manau kad teisingai sakot kad cia astraline projekcija buvo ir galbut man tas garsas ausyse liko po to neisbaigto proceso galbut jai man pavyktu patekt i  astrala tai viskas pasitvarkytu reiks bandyt tikiuosi pavyks susitvarkyt su tuo nerimu ir kaimynas nebruzdes 😁 jai nepavyks sakau  nustosiu ekspermentuot cia su savim galbut nelemta man pazint ta gyvenimo puse ir tikiuosi praeis tas tinitus 😊

Bugis


Lucid Haze

Nebijok, tai tik tavo konkorezine liauka paseke labai auksta vibracija,reikes laiko jai sumazet. As jau 3 metus girdziu tai, susigyvenau. Dar skaiciau kad mesos valgymas zemina.

Aukštyn