Kas trugdo?

Pradėjo indigo, birželio 02, 2012, 23:50:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

indigo

Na seniai kai dar buvau mazas mano vienas geras pazystamas praktikavo siuos dalykus ir bande mane to ismokyti ir kai as bandziau iseiti tada mane pasitiko didele baime dabar ta baime po sitiek metu esu iveikes bet vis dar negaliu iseiti nes visada vienaip ar kitais kazkas sutrugdo, taciau tai jis man sake kad gijos neimanoma nutraukti nes bunant astralo busenoi ten taip pat taves gali tykoti pavojai taciau jie negali tau nieko padaryti nes iskart busi sugrazintas i kuna. beto sake kad ir koki ten pavojai tykotu juos imanoma iveikti

astropasaulis

Na aš, kai bandau, tai man ne baimė trukdo, o pradeda kažkas gerklėje strigti, tarsi liežuvis kažkaip nepatogioje pozicijoje... :D

arvis

Jei ka OBE yra beveik tas pats dalykas kaip astralines keliones.Ten vertimo paskutines raides neprisimenu o seip out of body....
Blogiausias dalykas kuris gali buti astrale tai paveikta tavo psichika bet mums tai neimanoma nebent astrale keliauji kasdien arba per diena 2kartus .

Kalbokas

Man tai keistokos tos astralo kelionės,kažkaip sunku patikėt jog tai įmanoma.Ta prasme turi ant tiek atpalaiduot kūną ir apie nieka negalvot,per meditacija?Ir tarkim pavyksta kur tada gali nukeliaut ir pan.?

advena

Citata iš: Kalbokas  rugpjūčio 14, 2012, 14:43:37
Man tai keistokos tos astralo kelionės,kažkaip sunku patikėt jog tai įmanoma.Ta prasme turi ant tiek atpalaiduot kūną ir apie nieka negalvot,per meditacija?Ir tarkim pavyksta kur tada gali nukeliaut ir pan.?

Na taip, reikia atpalaiduoti kūną tiksliau jis turi užmigti. Tada tu samoningai galėsi keliauti astralu.

.L.U.T.H.O.R.

Kai turėsi tikslą, tai ir keliauti bus lengva. O gali keliauti kur tik nori. Kad ir į mėnulį :D

Natsuki

jau senokai  skaičiau apie tą OBE, bet vis neprisiruošdavau. Tai va šiąnakt, dar truputį pasiskaitęs ir įveikęs baimę, pabandžiau. Taip atsiguliau, nusiraminau, kad nieko blogo nenutiks, vis kartojau, kažką panašaus į: noriu pakliūti į astralą ir t.t. sutelkiau dėmesį į kvėpavimą ir taip gal kokias 2-3min. ramiai gulėjau. O paskui toks kaip drebulys-pulsavimas kažkoks nuo pėdų iki kaktos staigiai perbėgo. Svarbiausia, pirmą kartą tokį jausmą patyriau. Blemba, taip persigandau ir atsimerkiau. Širdis belekaip daužosi.  :D Reiks vėl pabandyt.

astropasaulis

#22
spalio 30, 2012, 17:38:05 Redagavimas: spalio 30, 2012, 17:39:53 by astropasaulis
Visur rašo skirtingai: tai norint patekti į astralą, medituojant, ar reikia galvoti apie išėjimą, kad tu atisiskiri, (visa tai vizualizuoji) ar tiesiog ,,būti tamsoje" ir ignoruoti visas mintis?

Natsuki

O gali būti, kad jau buvau beeinąs į astralinę kėlionę?

astropasaulis

Citata iš: Natsuki  spalio 30, 2012, 18:10:49
O gali būti, kad jau buvau beeinąs į astralinę kėlionę?

Žinoma. Jeigu pasieki vibracijas, tada jau nebedaug trūksta iki įšėjimo. :)

Natsuki

bet kažkaip baisu atsiskirti... nežinau, gal taip tik atrodo

astropasaulis

Citata iš: Natsuki  spalio 30, 2012, 18:25:46
bet kažkaip baisu atsiskirti... nežinau, gal taip tik atrodo

Manau, kad visi tai jaučia. Bet galbūt antrą kartą jau nebebūtų tos baimės...

Puutuls

#27
lapkričio 29, 2012, 12:46:42 Redagavimas: lapkričio 29, 2012, 13:32:49 by Puutuls
samoningas sapnavimas ir astraline kelione yra vienas ir tas pats, tuo paciu momentu, kai atsibundate sapne, jus jau astrale :)

.L.U.T.H.O.R.

Puutuls, iš kur tokios žinios?

Benamis

Citata iš: Puutuls  lapkričio 29, 2012, 12:46:42
samoningas sapnavimas ir astraline kelione yra vienas ir tas pats, tuo paciu momentu, kai atsibundate sapne, jus jau astrale :)


Pirma karta girdziu kazka panasaus...

Aukštyn