Paleontologija

Pradėjo paragraf 78, rugpjūčio 29, 2012, 18:50:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Gal čia yra žmonių besidominčių paleontologija?
Aš pats domiuosi, renku fosilijas, kartais paskaitau knygutes apie dinozaurus ir pirmykščius žmones.
Šiaip jei kas domitės paleontologija ar šiaip gamtos paslaptimis, kviečiu užsukti ir į mano forumą http://paleontologija.eforum.lt/index.php
Forumas dabar gerokai apmiręs, bet viliamės jį atgaivinti, tai jūsų pagalba būtų neįkainojama :)
Gal kas pažįstate žmonių kuriuos domina ši tema, o gal tiesiog galite papostinti šią nuorodą savo facebook ar kituose puslapiuose. Būčiau labai dėkingas.



Na va, pareklaminau savo forumą, dabar galima ir padiskutuoti kokiomis nors paleontologinėmis temomis.

.L.U.T.H.O.R.

Kažkoks deja vu jausmas apėmė  :D Na aš tai nieko nežinau apie paleontologiją, bet paplatinsiu pas save facebook'e nuorodą :)

paragraf 78

Kodėl tave apėmė deja vu jausmas? :)

Linas

Mane labiausiai domina dinozaurai, kažkaip įdomu pasiskaitinėti apie juos.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 29, 2012, 19:24:25
Kodėl tave apėmė deja vu jausmas? :)


Nes tokią temą mačiau jau :) Net sudvejojau iš pradžių ar tikrai mačiau, bet po to pasitikslinau, žiū, kad yra.

paragraf 78

Citata iš: Linas  rugpjūčio 29, 2012, 19:49:07
Mane labiausiai domina dinozaurai, kažkaip įdomu pasiskaitinėti apie juos.


Paleontologijos forume yra temų ir apie dinozaurus :)
Kaip tyčia šiandien kažkokie remontai vyksta. Hrrrr

O gal jau ir buvau sukūręs tokią temą, nepamenu :D

Beelzebub

Užsukau kažkada ten peržvelkt temas, atrodo įdomu, bet kai aš nelabai domiuosi paleontologija tai ir naudos iš manęs tame forume nebūtų. ;D

paragraf 78

Šiaip daug kas sako, kad naudos nebūtų, bet kai pradeda tokie žmonės diskutuoti, tai labai įdomu, nes požiūrio taškas kitoks :)
Anksčiau, geriausiais forumo egzistavimo laikais, beveik nebuvo žmonių kurie rimtai įnikę į paleontologiją buvo, bet šiaip tai fainos diskusijos būdavo.

Linas

Būtinai užsiregistruosiu  8)

paragraf 78

Smagu, gal pavyks forumą po truputėli atgaivinti :)

Beelzebub

Na jei jau taip, tai gal ir užmesiu akį vėl. :) Tiesiog nesinori pradėt nusišnekėt, nelabai ką išmanant. ;D

paragraf 78

Nebijok, nenusišnekėsi :)

Aukštyn