Kruvinoji Merė

Pradėjo paragraf 78, vasario 20, 2012, 19:28:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Ar kam teko susidurti su vaikiško folkloro dvasių kvietimu "Kruvinoji Merė".
Jis atliekamas taip:
Atsistoji prieš veidrodį, išjungi šviesą ir tris kart sakai "Kruvinoji Merė" (kitas variantas sakyti "Pikų dama"). Tada po kurio laiko įjungi šviesą ir Merė tave gali pabandyti nužudyti.
Gal kas bandėt?

TinSoldier

#1
vasario 20, 2012, 19:45:47 Redagavimas: vasario 20, 2012, 19:48:13 by TinSoldier
Kas čia dabar, insomnia, skatini dvasias kviestis? :D

Kruvinoji Merė/Bloody Mary/Pikų dama buvo pati pirma mano kviesta dvasia, kuri labiausiai iš visų atėjo :D Dar tuo metu nežinojau, kad jos kilmė iš žaidimų..

Tumpai, buvo taip: dėl lažybų kviečiausi, maskatuodamasis su žvakėmis virš vonios pritaškiau raudono vaško, o po kiek laiko, grįžus į vonią, abu su kambarioku tą vašką sugebėjom supainioti su krauju.(http://postimage.org/image/hw8o836if/) Man nedašilo, kad aš galėjau pritaškyt vaško, bet puikiai prisiminiau, kad kviečiausi "mirtinai pavojingą" dvasią. Tai mažytė nakties dalis gan smagi buvo, galvojant kas per nesąmonės vyksta :)

Ilgesnė istorijos versija: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=22.0 ; #8 žinutė :))

O šiaip prietemoje, žiūrint į veidrodį, galima pradėti matyti kitus veidus dėl optinės iliuzijos http://mindhacks.com/2010/09/18/the-strange-face-in-the-mirror-illusion/ . Bet aš tai nieko panašaus nemačiau.. :/

paragraf 78

Tiesiog prisiminiau iš vaikystės laikų. Pats niekad nebandžiau, tai įdomu kitų patirtys. :)

Benamis



Bandziau labai, labai, labai seniai :) Be rezultato.

paragraf 78

Niekaip nesuprantu ką ji ten skaito. Supratau tik vieną vardą Azazel.

Benamis

In some versions of the legend, the summoner must say, "Bloody Mary, I killed your baby." In these variants, Bloody Mary is often believed to be the spirit of a young mother whose baby was stolen from her, making her mad with grief, eventually committing suicide.

Cia is Wiki istraukiau :)

Jonas

#6
vasario 20, 2012, 21:04:44 Redagavimas: vasario 20, 2012, 21:08:36 by Jonas
Smagi istorija, TinSoldier....  :D

Šiaip tai kažin ar galima "Mirror Gazing'a" ("Srcying'a") nurašyti smegenų optinėmis iliuzijomis.

Žinutė  iš temos apie veidrodžius:

CitataGalite patys išbandyti veidrodžių "galias" užsiiminėdami Mirror Gazing'u (Scrying). Tiesiog atsistokite prieš veidrodį ir įdėmiai spoksokite į savo akis. Žinoma, pradžioje, galite užsimerkti ir paprašyti savo "aukščiausiojo" Aš ar dvasinio vedlio pagalbos, kad būtų rodomi tik pozityvūs arba Jums norimi pamatyti vaizdai. Po kiek laiko galite pradėti matyti įvairius veidus ar savo veido pasikeitimus. Vieni žmonės  sako, jog tai yra tiesiog  smegenų triukas, haliucinacija, bet yra galimas daiktas, jog veidrodyje matomi žmonės/būtybės yra tavo praeiti/ateities/paraleliniai gyvenimai, tavo dvasios vedlys arba šiaip dvasių veidai ir kita.
Štai metodas/instrukcija, kuri gali padėti pamatyti savo mirusius artimus žmones - (http://www.near-death.com/experiences/triggers18.html).
Tai galime naudoti, kaip meditacinę praktiką (po kiek ilgesnės praktikos galite pastebėti, jog Jūsų net "nebėra" iš viso) - (http://www.awaresilence.com/Osho_Meditations/Mirror_Gazing.html).



Čia įdomios informacijos apie tai yra: (http://www.muse-net.com/may2107.html):

Pirmą kartą kai patyriau atsimainymą (transfiguration) nieko apie tai nebuvau žinojusi. Mes sėdėjome su draugu Čarliu su kuriuo buvo stiprus dvasinis ryšys. Šis įvykis buvo vėlai vakare, ir mes abu buvome išvargę nuo ginčų ir besibaigiančių santykių. Mes sėdėjome ant grindų, savo bute, vienas priešais kitą. Kambarys buvo prietemoje.
Kai neturėjome ko daugiau pasakyti - tiesiog spoksojom vienas į kitą. Tada, kai pažiūrėjau į jį, jo veidas pradėjo keistis. Mačiau serijas veidų. Kai kurie buvo moteriški, vyriški ir net nežmoniški. Vienas paskutinių veidų atrodė, kaip Ispanų konkistadoro su barzda.Tada Čarlis nutraukė šitą transinę būseną atsidusdamas.
Kai pasidalinome savo patirtimis - supratome, jog patyrėme tą patį dalyką: mes matėme veidus besikeičiančius ant vienas kito veidų. Jis irgi mane matė, kaip vyrą su barzda (konkistadorą), bet dėl Katalikiško auklėjimo pamanė, jog tai velnias ir išsigando. Tai mus nustebino ir mes nebesipykome.



Šiaip tai su draugu bandėme panašų eksperimentą, tik žiūrėjom ne į veidrodį, o į vienas kitą prietemoje (Atsimainymas (Transfiguration) dar lygtais tai vadinasi), su intencija pamatyti, kaip atrodėme praeituose gyvenimuose...  ;D
Na, taip ne vieną kartą į vienas kitą spoksojom ir veido bruožai tikrai keisdavosi... Draugas sakė, jog mane matė su senovės kario gaubtuvu (turbūt dėl to mėgstu Gladiatorių, 300 ir kitus filmus :D ).. Vienu momentu mačiau/jaučiau iš akių jį kaip egiptietę.. Tada atsirado toks stiprus ryšys, keistas noras apsikabinti...  :D

Iš tiesų būtų galima dviems žmonėms šalia atsistoti ir žiūrėti į veidrodį (Scryint'i). Po to būtų galima aptarti kas buvo pamatyta. Jeigu matyti vaizdai būtų panašūs - tai jau reikštų kažką daugiau negu smegenų optines iliuzijas.




D.W. I know

Citata iš: paragraf 78  vasario 20, 2012, 20:47:38
Niekaip nesuprantu ką ji ten skaito. Supratau tik vieną vardą Azazel.

azazel yra demonas ://

paragraf 78

Ot tai naujieną pasakei...

fnaf love

man 10 metu. pas mane buvo atejus klasioke ir mes visaip kvailiojom ir aisku paminejo kruvinoji meri  tada mano suo stipriai sustauge ir mes vos nenualpom is baimes :o . beja taipat sia dvasia galima kviestis angliskai pirma reikia pasileisti vandeni ir zvakiu sviesoi istarti blody mary tada yjunkti paprasta sviesa ir ji tave nuzudys :-X

L

Taip ir padariau. Vis dar gyvas. Kada mirsiu?

the best...

nedarykite to. pasekmes tikrai labai liudnos,kvieciau su savo drauge,dabar net baisu i veidrodi paziuret... viskas prasidejo taip,apie piku dama skaiciau internete. viena nenorejau daryt del to pasikvieciau drauge,ji is pradziu abejojo,bet kai itikinau jog tai nepavojinga ji sutiko... bet as klydau tai labai pavojinga... vakare drauge atejo pas mane,mes dar karta pasiziurejome internete,kad nieko nesuklystume ir nuejome i vonios kambari... uzdegem zvakias apdejom jas prie veidrodzio,drauge isjunge sviesa. susikabinom rankomis ir pradejau sakyt zodzius,ju nesakysiu,nes nenoriu,kad jums kazkas panasaus atsitiktu... sakiau tuos zodzius kol veidrodyje nepamaciau neryskia butybe, labai issigandau... drauge pradejo panikuoti,kai ja nuraminau pradejau klausyneti veidrodzio,kas tik sove i galva to ir klausiau kai baigiau klausyneti drauge pradejo rekti isvaryk ja prasau isvaryk ja... atsisukau i veidrodi ir is jo isgirdau balsa. ji sake ar nori mane pamatyti as nepagalvojus atsakiau taip. tada staiga namuose pradejo krysti daiktai,tada prie kaklo pajutau labai svelniai prisilieciancias rankas,pirstus, ir staiga kazkas pradejo mane smaugti,drauge manes smaugti negalejo,nes jinai atsitupe prie duru ir pradejo isteriskai rekti,tada ji atsitojo ir ijunge sviesa. mane staigiai nustojo smaugti,drauge man dave pagerti vandens ir mes viska uzbaigem... bet kazkur po 2,3 menesiu namuose prasidejo keisti dalykai,krito paveikslai kiti daiktai,galu gale nakti vonios kambari suduzo veidrodis per kuri mes kvietiame butybe.kai uzejau i vonios kambari is suduzusiu veidrodzio sukiu pasipyle raudonas skystis,neziurejau kas ten buvo,nubegau pasiemiau telefona ir isbegau i laiptyne skambinti draugei... drauge neatsiliepe as issigandau,kad jei kazkas atsitiko,ibegau i buta pasiemiau masinos raktelius ir isbegau,net namu neuzrakinus. pribegau prie masinos ir niekaip negalejau atrakinti jos signalizacija issijunge,bet jokios durys neatsidare. niekada to nebuvo,isdauziau masinos langa atsidariau duris ir nuvaziavau pas drauge,ji gveno uz 1,2 kilometru nuo manes, privaziavau prie jos namu islipau is masinos,pribegau prie duru ir pradejau dauzyti jas,pamaciau kai isijunge kambario sviesa tada siek tiek aprimau kai druge atidare duris puoliau jei i glebi ir pradejau isteriskai verkti ji mane nuramino ir pati isisigando,nes nesuprato kas dedasi. ivede mane namo as jei viska papsakojau kaip viskas buvo, pas ja nieko panasaus nabuvo atsitike ramiai miegojo kol as jos nepazadinau. ji liepe paskambinti policijai,galvojo,kad vagiai issilauze,as jei priminiau ta vakara kai mes kvietem piku dama, ji atsisedo ir pasake,mes jos tai neislydejom, nebaigem zaidimo su ja. as pasakiau,kad turim abi nuvaziuoti pas mane namo sudeti veidrodi ant zemes kaip puzle ir ja iskviesti. mes nuvaziavom pas mane namo taip ir padarem negalvojom apie veidrodzio sukiu prakeiksma. ir vel iskvietem ja. ji atejo,mes abi pradejom rekti,iseik is cia,iseik is cia...rekem tol kol ji neisejo tada sutvarkiam visus namus ir drauge liko nakvoti pas mane. nuo tada ir viskas baigesi dabar gvenam liktais nieko nebuvo nutyke. tik kartais prisimenu ta ivyki kai paziuriu i veidrodi...
        niekam nelinkiu to daryti,tai tikrai ne zaidimas... istorija tikra...

.L.U.T.H.O.R.

Gera juoko dozė vakarui :D sorry...

BloodyMary

Mano vartotojo vardas daug ką pasako :D Bandžiau, bet nieko nesigavo. Vis dar gyva...

time

Panašu kad čia pokštas.

Aukštyn