Pragyvenimo (išgyvenimo) šaltiniai ir resursai - arba apie pinigus

Pradėjo arkliukas, gruodžio 17, 2017, 18:59:19

« ankstesnis - sekantis »

Kiek uždirbi?

Mane tėvai išlaiko
1 (7.7%)
Mane išlaiko vyras/žmona, o aš auginu vaikus
0 (0%)
MMA
1 (7.7%)
MMA-1000 EUR (į rankas)
6 (46.2%)
1000-1500 EUR/mėn į rankutes
1 (7.7%)
1500-2000 EUR/mėn į rankutes
0 (0%)
2000-3000 EUR/mėn į rankutes
1 (7.7%)
Daugiau nei 3000 EUR/mėn į rankas
1 (7.7%)
Aš tiek daug uždirbu, kad pinigų ne skaičiuoju, o juos sveriu
1 (7.7%)
Esu invalidas - mane išlaiko vargšai mokesčių mokėtojai
1 (7.7%)

Viso balsavusių narių: 13

Žemyn

arkliukas

Suprantu, kad čia daugiau renkasi žmonės, kurie bando pažinti kažką daugiau, kažką suprasti, o kažko ir nedaprasti, bet vis tiek daro kažką tokio, ko paprasti žmogeliai šiaip jau nedaro.

Nepaisant to, kad čia susirinkusieji gal nepaprasti ar bent jau neprasti, vis vien net ir susirinkusiems reikia pavalgyti, apsirengti, išlaikyti šeimą. Tai ir būtų įdomu pasidomėti, kaip tokie dalykai pas šiuos žmones pasiekiami.

Kitaip sakant, kuo užsiimate? Ir nu dar labai įdomu - kiek uždirbate? Tuojau pridėsiu apklausėlę. Ir kartu kviečiu pasireikšti visus šioje temoje, išreikšti kokią nors įdomią mintį, nuomonę ir pan.

elteide

kodel nera punkto,kad pats save issilaiko?:)

arkliukas

Citata iš: elteide  gruodžio 17, 2017, 19:32:11kodel nera punkto,kad pats save issilaiko?:)
Nes jeigu uždirbi pinigus, tai savaime išeina, kad jau pats save išsilaikai. :D

Linas Esu

#3
gruodžio 17, 2017, 23:04:26 Redagavimas: gruodžio 17, 2017, 23:34:28 by Linas Esu
Neįdomu kas kiek uždirba , kiek išleidžia , ką veikia ir t.t. be jeigu kam nors pasirodys atvirkščiai . Čia daugiau info  ---> http://anomalija.lt/forum/index.php?board=14.0

SPACE

vargšai tie mokesčių mokėtojai :( reikia jiems pašalpą išrašyti.

elteide

arkliukas ryskiai nekencia zmoniu su negalia... :) ..vargselis mokesciu moketojas

SPACE

mano diena verta 100 000€, jo kažkur 1$, tai ką jis gali man užmokėti.

elteide

Citata iš: SPACE  gruodžio 18, 2017, 20:14:13mano diena verta 100 000€, jo kažkur 1$, tai ką jis gali man užmokėti.

gerai buti tokios geros nuomones apie save, bet...:)

Creative

Apklausoje "Pensininkus" pamiršot.

a.t.sielis

#9
balandžio 29, 2018, 15:33:09 Redagavimas: balandžio 29, 2018, 15:35:35 by a.t.sielis
O kaip tie dalykai gali būti pasiekiami? Dirbi pluši ir gauni pinigėlį. Arba esi kapitalistas, arba darbo klasė. Arba kažkas tarp tų dviejų. Aš kol kas darbo klasė.

Na gerai, yra ir daugiau galimybių:
1. Dvasininkus, šventikus ir ezoterikus išlaiko jų bendruomenės.
2. Karius ir politikus išlaiko visuomenė.
3. Kai kurie žmonės turi labai egzotiškų užsiėmimų, kurių darbu ar verslu nepavadinsi. Pvz. menininkai. Nors iš tiesų tai yra amatas, tiesiog su savo stiliumi.
4. Senus žmones, ligonius ir vaikus išlaiko šeima ir visuomenė.
5. Laukiniai medžiotojai-rinkikai kur nors džiunglėse ar Afrikoje gyvena tuo, ką duoda gamta.

Aukštyn