Idomus reiskinys danguje. Lektuvo darbas?

Pradėjo asgerasdede1, birželio 06, 2018, 23:48:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

asgerasdede1

birželio 06, 2018, 23:48:17 Redagavimas: birželio 07, 2018, 03:23:34 by .L.U.T.H.O.R.
https://www.youtube.com/watch?v=ItEM3PRp10Q
Filmuota si pavasari. Gyvenu netoli ir buvau lauke.
Negirdejau, kokio sportinio lektuvo, tuo labiau naikintuvo. Keleivinis, idomu butu pamatyt kaip taip isriecia :D
Esu mates kazka panasaus yt prie ufo kategorijos.

Linas Esu

Citata iš: asgerasdede1  birželio 06, 2018, 23:48:17Filmuota si pavasari. Gyvenu netoli ir buvau lauke.
Negirdejau, kokio sportinio lektuvo, tuo labiau naikintuvo. Keleivinis, idomu butu pamatyt kaip taip isriecia :D
Esu mates kazka panasaus yt prie ufo kategorijos.
Ateiviai, gamino debesis ARBA nuo magnetinių ar saulės variklių grįžo prie dyzelinių, kurie palieka tokius pačius pėdsakus, kokius palieka lėktuvai.

.L.U.T.H.O.R.

Jei būtų virš galvos tokia forma tai gal galima būtų dvejoti, kad lėktuvas. Bet kai taip tolyje, tai tik perspektyvoj toks atrodo, o realiai galėjo ir lektuvas išriesti. Nors kiltų klausimas kodėl ir ar video iš vis ne fake :)

asgerasdede1

Video tikrai ne fake, filmavau as, taipat dar vienas zmogus salia manes ejo.. Nors turbut visas kaimas mate :D
Kam idomu orginalus, nekarpytas.. https://drive.google.com/open?id=1ls6yUox-dA-EhDSOQQh5r5VeUZHanqNP
Geda det i youtube savo nusikalbejima :D

Linas Esu

#4
birželio 07, 2018, 11:10:31 Redagavimas: birželio 07, 2018, 12:27:18 by Linas Esu
Citata iš: .L.U.T.H.O.R.  birželio 07, 2018, 03:23:10Jei būtų virš galvos tokia forma tai gal galima būtų dvejoti, kad lėktuvas. Bet kai taip tolyje, tai tik perspektyvoj toks atrodo, o realiai galėjo ir lektuvas išriesti. Nors kiltų klausimas kodėl ir ar video iš vis ne fake :)
Įdomiai atrodo, tačiau priežastis gali būti nuo parasparnio iki lėktuvo ar natūralaus proceso. Darinys net geometriškai nėra taisyklingos formos, o jau kaip žinoma gamta padaro ir sudėtingesnių formų.


Skeletonas

Kodel galvoji kad lėktuvas negaletu taip padaryti? Jai ne vienas tai pora laisvai. Esu mates ir daug idomesnių brežinių danguje.

asgerasdede1

#6
birželio 07, 2018, 23:32:02 Redagavimas: birželio 07, 2018, 23:36:32 by asgerasdede1
Gerem aluti, buvusios mokyklos aikstelej, net abejoju apie lektvus. MANO NUOMONE: Sitaip galejo isririest tik sprortinis lektuvas, arba naikintuvads. Simetrija lb idomi. O nebuvo nei sprortinio, nei  naikkintuvo.

iliskit i archyvus filmuota as neradau, kad keleivinis 2018-05-04 21:57h
Galim, susiskambyt linai, senai ziuriu tavo projektus ir lb idomus. Parasyk i p m

asgerasdede1

Linas trololo. bet nebuvo nei parasparnio, spotrinio lektuvo. Taip idomiai atrodytu jai reaktyvinis riestu taip. Normaliu atsakymu laukiu o ne sudu.

Skeletonas

Iš kur mes galim gaut atsakima jai tu nežinai net. Tu juk ten buvai. Iaškok sprendimo

Linas Esu

Citata iš: Skeletonas  birželio 07, 2018, 23:57:11Iš kur mes galim gaut atsakima jai tu nežinai net. Tu juk ten buvai. Iaškok sprendimo
Būtent.

Citata iš: asgerasdede1  birželio 07, 2018, 23:43:10Linas trololo. bet nebuvo nei parasparnio, spotrinio lektuvo. Taip idomiai atrodytu jai reaktyvinis riestu taip. Normaliu atsakymu laukiu o ne sudu.
Koks tas atsakymas normalus ? turi tik video, kuriame debesys. Nieko mandro čia neišgalvosi.

asgerasdede1

Na, buna keistu debesu. :D Nieko idomaus, cia nera. Moderatoriai trinkit tema.

Linas Esu

Citata iš: asgerasdede1  birželio 08, 2018, 10:06:01Na, buna keistu debesu. :D Nieko idomaus, cia nera. Moderatoriai trinkit tema.
Temos netrinamos.

Aukštyn