Černobylis

Pradėjo Asasinas, vasario 04, 2012, 18:32:16

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Tikriausiai visi, kurie gimė praėjusio amžiaus 9-ajame dešimtmetyje žino apie šią kraupią katastrofą, kurios padariniai pasauliui juntami iki šiol.

Tai va, ką mes žinom apie šią keistą vietą? Žinom tai, kad 1986-ais įvyko branduolinė katastrofa. Jos metu į aplinką pateko milžiniškas kiekis radiacijos, kuri smarkiai paveikė Černobylio apylinkes. Dabar sklinda kalbos, kad ten dedasi daug keistų dalykėlių: anomalijos, mutantai, ir netgi kai kurie drįsta kartais kalbėti apie poltergeistus.

Kas netingi gali pasiskaityti straipsnį šia tema:
http://www.technologijos.lt/n/technologijos/energija_ir_energetika/straipsnis?name=straipsnis-4410

Tai pasidalinkit keistais pasakojimais, nutikimais iš Černobylio apylinkių. Kiek žinau ten net turistus dabar vežioja, tai gal kas net esat buvę? :)

Tomas

Na mano tevas dirbo po černobilio katastrofos ir pasakojo kad ten tokia keista vieta kad gali žmogų į savyžudibę nuvesti, nes ten tokios negyvos dvasios kad negirdesi nieko tik savo širdies dundejima ir kvepavima.

paragraf 78

Atsimenu tas dienas kai įvyko Černobylio sprogimas. Buvo baisu.
Po to mokyklose būdavo privalomas virinto pieno gėrimas (na tipo kad sumažinti radiacijos pavojų, tik kad tas pienas šlykštus buvo ir niekas nepagalvojo kad piene kaupiasi radiacija. geriau jau būtų raudonu vynu girdę)

Tomas

Insamonnia o nebudavo geremo jodo nuo radijacijos? nelabai prisimenu.

paragraf 78

Gal ir buvo, bet aš bent jau tokio negerdavau.
Šiaip dar mokyklose buvo sustiprintas pasirengimas radiacinam pavojui. Su dujokaukėmis turėjome lakstyti ir t.t.

Tomas

Užjaučiu insamnia o ar ne su tokio vatiom ir su byntu toru apsivinuodavot burna ir nosi ir vaikščiojot jei apie tai kalbu.

paragraf 78

Aha, tuos savadarbisu respiratorius irgi reikėdavo turėti ir mokėti juos ne tik dėvėti bet ir pasidaryti.

Tomas

Aš tai moku nes mano tevas išmokino o ar tu moki turbut kad jo.

Asasinas

Citata iš: insomnia  vasario 07, 2012, 23:00:01
Gal ir buvo, bet aš bent jau tokio negerdavau.
Šiaip dar mokyklose buvo sustiprintas pasirengimas radiacinam pavojui. Su dujokaukėmis turėjome lakstyti ir t.t.


Tai čia visas šitas dalykas buvo mokomas Lietuvos mokyklose?

paragraf 78

Tai nebuvo pamoka, o laiks nuo laiko vykdavo užsiėmimai. Juk dar ir šaltojo karo grėsmė buvo, tai visose tarybinėse mokyklose tokie dalykai buvo mokomi.

Asasinas

Buvo visai įdomu paskaityt vieną straipsnelį šia tema.

Aukštyn