Bandymai su švytuokle

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 01, 2012, 01:38:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

kiskis

O tai kam tau forumas?

Mekabciel

Citata iš: kiskis  birželio 09, 2017, 23:35:21O tai kam tau forumas?
Forume sūkurėji ir sukuri Kūrėją.
Mes gi socialūs. :) Forumas tai yra išėjimas iš savo namų - Out of doors... :) Tai tikrasis forumas tik kuriasi...


kiskis

O tu lietuvis ar zydas? Man kartais susidaro ispudis kad zydai 10 kart gudresni uz mus...

Mekabciel

Citata iš: kiskis  birželio 10, 2017, 00:01:42O tu lietuvis ar zydas? Man kartais susidaro ispudis kad zydai 10 kart gudresni uz mus...
Aš lietuvis. ;)

 

kiskis

17 min galvojai lietuvis tu ar ne ir dar gudrei mirktelejai :D.

kiskis

Nu cia detales, is tikruju nieks nezino lietuvis jis ar zydas :D

Mekabciel


Žydas nuo žodžio Ožydat(laukti - Mesijaus)... tai aš nelaukiu. :)


kiskis

 Tu ir Dievas, papasakok kazka apie tai,

Mekabciel

Neužilgo papasakosiu.
Labos. ;) 

elteide

#174
birželio 10, 2017, 01:27:30 Redagavimas: birželio 10, 2017, 01:29:30 by elteide
Citata iš: kiskis  birželio 09, 2017, 23:22:38Baime, tik tada kai pasidaro sunku, o seip gyveni ir tiek, kaip zole.  Davai nespausk pasidalink.

o kam lengva? ;)
CitataŽydas nuo žodžio Ožydat(laukti - Mesijaus)... tai aš nelaukiu. :)
atsibodo laukt ? ...
:)

Vytautas

Citata iš: elteide  birželio 10, 2017, 01:27:30atsibodo laukt ? ...
Na labai norintys pas dievą prisiriša mirtininko diržą ir drąsiai žengia pas dievą. Su savimi dar ir kompanijos pasiima. Kaip ir laukimo problemos sprendimas. :) Bent jų greito patekimo pas dievą  tokia versija. :) Klausimas kaip jie žino kad tai teisingas kelias?

Mekabciel

Citata iš: elteide  birželio 10, 2017, 01:27:30atsibodo laukt ? ...
:)
na yra minčių, jog niekur jis ir neišėjo...


@Vytautai @kiskis @elteide kokios mintys pas jus apie Mesiją? Galvojote kada nors apie tai? Kaip manot jis ateis? Ir ką, kaip, kodėl jis turėtų pasakyt ar padaryt?

Aišku jei yra pas kitus minčių būtų idomu taip pat išgirsti.


Vytautas

Citata iš: Mekabciel  birželio 10, 2017, 11:09:35kokios mintys pas jus apie Mesiją?
Mintis labai paprasta. Joks mesijas čia neateis. :) Priežastis labai banali. Kam kūrėjams, kurie viską gali patys bei sukūrė šį pasaulį ir jo gyventojus reikalingas tarpininkas? Tam kad materiją sukurti ar pakeisti reikia būti "už jos", "ne joje". Jei kūrėjai matys poreikį viską kažkada pertvarkys patys kaip ir pirmą kartą patys viską sukūrė. Ir tame kontekste Jezus joks mesijas.

Žydai gi mesiją įsivaizduoja kaip padėsiantį jiems užvaldyti šį pasaulį nes jie ale išrinktoji tauta. :) Suprantama kitiems toks mesijas visiškai nepageidautinas. :)

Linas Esu

Vytautai , kokie švytuoklės nuomonė apie ateivius ?

Vytautas

Absoliučiai neigiama. :) Tai pirmosios civilizacijos labai tobuli robotai ir nieko daugiau. Bet dabar nei jų nei pirmosios civilizacijos aukštesnių vibracijų pasaulyje nėra. Na ir realybėje niekas nieko tą linkme nemato. :) Nepriklausomai nuo visokių gandų realių įrodymų nėra. :)

Aukštyn