Ieškau pagalbos meilės klausimais

Pradėjo Joli, birželio 18, 2017, 11:47:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Citata iš: eternal.bliss  birželio 19, 2017, 23:19:41Ps kita tema bus padėkite nes prisidirbau, vaidenasi ar miego paralyžiai puola.
Buvo klausiama, zmogus atsakyma gavo. Kad pasekmes egzistuoja, zino visi.

Kai prades naktimis vaidentis ar pulti miego paralyziai bent jau zinos kur vel rasyti :D

Joli

Citata iš: elteide  birželio 19, 2017, 12:18:32gyvenimas ziaurus :) ...autorei nenoriu teikti bereikalines vilties ..
...autore, jis nenori jusu vesti , taip ?
Na ne vestuvėse esmė, jos mums niekada nekėlė klausimo, nekalbėjome apie jas, tiesiog, statosi namas, kuriame turėjome visi įsikurti, tačiau dabar jis abejoja ar sugebės pasirūpinti visais, nenuvilti, savo, mano vaiko, manęs, tiesiog norisi jį nuraminti, kad visai nebūtina skubėti, kad kol kas gali viskas likti taip, kaip yra, aš gyvenu pas tėvus su vaiku, kas antrą dieną mes matomes, aš pas jį atvaziuoju, o savaitgaliais leidžiame laiką su vaikais. Aš labai jį myliu, jo vaikus taip pat myliu, ne kaip savą, bet rupinuosi, kai esame kartu be jokių išlygų, bijau ji prarasti, nenoriu net galvoti apie tai, nes virš 2 metų gyvenau mūsų gyvenimą, atsisakiau darbų, jis taip norėjo, kad galėčiau atsiduoti šeimai, namams, rūpinimusi viskuo, aš nė kiek nesigailiu, bet kad viskas taip sugriutu.....turiu kažko imtis, iš nevilties, netikrumo galiu padaryti viską, be galo jį myliu...

elteide

#32
birželio 20, 2017, 13:09:49 Redagavimas: birželio 20, 2017, 13:16:52 by elteide
Citata iš: Joli  birželio 20, 2017, 09:14:13Na ne vestuvėse esmė, jos mums niekada nekėlė klausimo, nekalbėjome apie jas, tiesiog, statosi namas, kuriame turėjome visi įsikurti, tačiau dabar jis abejoja ar sugebės pasirūpinti visais, nenuvilti, savo, mano vaiko, manęs, tiesiog norisi jį nuraminti, kad visai nebūtina skubėti, kad kol kas gali viskas likti taip, kaip yra, aš gyvenu pas tėvus su vaiku, kas antrą dieną mes matomes, aš pas jį atvaziuoju, o savaitgaliais leidžiame laiką su vaikais. Aš labai jį myliu, jo vaikus taip pat myliu, ne kaip savą, bet rupinuosi, kai esame kartu be jokių išlygų, bijau ji prarasti, nenoriu net galvoti apie tai, nes virš 2 metų gyvenau mūsų gyvenimą, atsisakiau darbų, jis taip norėjo, kad galėčiau atsiduoti šeimai, namams, rūpinimusi viskuo, aš nė kiek nesigailiu, bet kad viskas taip sugriutu.....turiu kažko imtis, iš nevilties, netikrumo galiu padaryti viską, be galo jį myliu...
tavo klaida , kad tu atsisakei savo gyvenimo dalies, darbo veiklos dėl vyro, ir dar kuris nevedęs tavęs...mano aplinkoje viena motera taip pat atsisakė dėl šeimos mokslo ir darbo , nes su savo vyru  pasistatė namą tipo bus šeimininkė  ,nes  daug tvarkytis reik name , valgyt bus paruošta , vaikas tt  ir liko po dešimtmečio viena , vyras išėjo pas kitą o vedę buvo jau 20m tikrai ... baisu buvo žiūrėt, nei darbo nei pinigų , niekas neįma į darbą, kontaktai prarasti, ir stažo nėra į išankst. pensiją po keliolikos metų ...
pirmiausia, atstatynėt  savo asm gyvenimą , veiklą, būsi saugesnė, bus idomiau ir idomesnė.
 

Joli

Citata iš: elteide  birželio 20, 2017, 13:09:49tavo klaida , kad tu atsisakei savo gyvenimo dalies, darbo veiklos dėl vyro, ir dar kuris nevedęs tavęs...mano aplinkoje viena motera taip pat atsisakė dėl šeimos mokslo ir darbo , nes su savo vyru  pasistatė namą tipo bus šeimininkė  ,nes  daug tvarkytis reik name , valgyt bus paruošta , vaikas tt  ir liko po dešimtmečio viena , vyras išėjo pas kitą o vedę buvo jau 20m tikrai ... baisu buvo žiūrėt, nei darbo nei pinigų , niekas neįma į darbą, kontaktai prarasti, ir stažo nėra į išankst. pensiją po keliolikos metų ...
pirmiausia, atstatynėt  savo asm gyvenimą , veiklą, būsi saugesnė, bus idomiau ir idomesnė.
 
Na viskas taip, bet yra dabar kaip yra, noriu pagalbos iš aukščiau, noriu išbandyti viską, kad zinociau, jog padariau, ką galėjau....

Skeletonas

Citata iš: Joli  birželio 20, 2017, 13:23:20Na viskas taip, bet yra dabar kaip yra, noriu pagalbos iš aukščiau, noriu išbandyti viską, kad zinociau, jog padariau, ką galėjau....
O ar tu galejai nepadaryti? :)

Vytautas

Citata iš: Joli  birželio 20, 2017, 13:23:20noriu pagalbos iš aukščiau
"Iš aukščiau" į tokius reikalus nesikiša. :) Turi laisva valią ir naudokis ją. "Iš aukščiau" įtakoja tik tuo atveju jei kažkas "saugomam" žmogui bando pakenti labai konkrečiai. O "ne saugomi" vienas su kitu gali daryti ką tik nori. Ką ir akivaizdžiai  matom šiam pasaulyje. :)

tadasas99

Supranti, kai pamatai vaika maximoj saldumynu skyriuje rekianti kad nori saldainio o mama jam neperka, vaikas rekia, asaros bega, nieko nenori girdeti jokiu argumentu nepriima, is sono atrodo kad vaikui be to saldainio gyvenimas griuva, vaikui tuo momentu gal taip ir yra, bet juk is tikruju nieko ten be asaru ir nera, tiesiog uzgaida, tiesiog AS NORIU.
 As noriu tiketi kad cia ne analoga aptarijate.



 (Nepykit, as tuo netikiu)

Joli

Citata iš: Teroras  birželio 19, 2017, 20:26:28Ne, tai ne patarimas. Tai viso labo bus tik nuomone, kuri nieko nereiskia ir nieko verta. Maza to, tai butu nuomone ne i tema. Nes buvo klausiama kokie yra burtai ar kerai, o ne ar veikia kerai ir burtai. Ar jie veikia ar ne, temos autorius gales isitikinti pats kai jam atsakys i jo klausima, o neprades cia visokios elteides vaikiskas savo nuomones kist.

Stai patarimas, kuris yra I TEMA ir atsako i autores klausima:

O ne jusu niekam nereikalingi ir foruma tersiantys davatkiski moralizavimai. Nepatinka ko zmones klausia ir ko iesko, tuomet jums cia: http://jezus.lt

Neterskit anomalija.lt eterio savo pseudo-ekspertiniais one.lt lygio poru sanktykiu patarimais. O jeigu jau tersiat tai von i off-topo skyreli, kur jums ir vieta.
Na , dabar visai pasimeciau, vakar buvau pas tarologe Gerdą, ji pasakė, kad yra mergina, kad tai viskas šviežia dar mėn.nera, sakė, kad reikia, kerus kažkokius kuo greičiau pradėti, kad maniskis būtų su manim, tai nemažai kainuoja 500 , jį minėjo kapų žemę, vardus mūsų ir mūsų mamu, esu pasimetusi ,uzgarantuoti ji negali, kad pavyks, bet kam yra dariusi ir jai tai šviežia, tą mergina, tai pavykę... Sumokeciau , jei tik zinociau, kad 100% suveiks, o jei tai tik pasakos, gal kas susidūrę yra su tuo? Iki penktadienio turiu apsispręsti.

TinSoldier

Aha, @Teroras, labai įdomu, ką dabar rekomenduosi.

Ar dabar tau sąžinė leis ir toliau aiškinti: jeigu nori, tegul žmogus bando savo magijas - pamėgins ir sužinos, ar veikia?

Kai praktiškai prieš pat akis vyksta totalus, tiesiog stulbinančiai naglas apiplėšimas?





Vytautas

#39
birželio 21, 2017, 11:29:39 Redagavimas: birželio 21, 2017, 11:31:41 by Vytautas
Citata iš: TinSoldier  birželio 21, 2017, 10:27:50Kai praktiškai prieš pat akis vyksta totalus, tiesiog stulbinančiai naglas apiplėšimas?
Na žmogaus laisva valia rinktis. :) Blogiau kaip matyt ir nebus. Kad padės bent aš vilčių neturiu. :) Čia nebent būtų konkrečios asmeninės visai žmogiškos pastangos. Bet niekas ne esam kito žmogaus nuosavybė. Todėl neįmanoma priversti kito žmogaus mylėti ar nemylėti konkretų kitą asmenį. Ramiausiai su tuo reikia susitaikyti ir gerbti kito žmogaus laisvą valią. :) Bet koks perdėtas prisirišimas sakyčiau nesveikas dalykas. :)

TinSoldier

#40
birželio 21, 2017, 11:36:18 Redagavimas: birželio 21, 2017, 11:47:47 by TinSoldier
Citata iš: Vytautas  birželio 21, 2017, 11:29:39Na žmogaus laisva valia rinktis.
Tiek pat laisva valia, kiek ir bobulytės telefoniniams aferistams laisva valia atiduoda savo pinigus.

Tai nėra laisva valia. Tai yra apgavystė. Tai yra apiplėšimas. Tai yra žmogaus naivumo, tikėjimo ir/ar sunkaus gyvenimo periodo išnaudojimas.

Tokios amoralios pusprotės, kaip Gerda Red turėtų kalėjime sedėti, o ne savo stora sedyne pinigų maišą spausti.

Yra didelis skirtumas, kur žmogus tiesiog tiki magija ir ją praktikuoja ar pan. Ir kur piktybiškai melžia pinigus iš kitų.

Vytautas

Citata iš: TinSoldier  birželio 21, 2017, 11:36:18Tai nėra laisva valia. Tai yra apgavystė. Tai yra apiplėšimas. Tai yra žmogaus naivumo, tikėjimo ir/ar sunkaus gyvenimo periodo išnaudojimas.
Na net būrėja perspėjo kad gali nesuveikti. Bet žmogus vis tiek tiki, bando, moka pinigus. Telefoninis gi sukčius nesako kad jis sukčiauja bet vis tiek duok pinigus. :) Šiuo atveju skirtumas didžiulis. Bet pvz mano prosenelė taip pat gydė žmonės nes gydytojų tuo laku praktiškai nebuvo arba kainos buvo kosminės. Pagrinde ji gydė vaistažolėmis o kokią vadinamą "rožę" užkalbėjimais. Ir kaip nekeista dažniausiai pagydydavo. Bet niekada gyvenime neėmė už savo pagalbą jokio atlygio. Sakydavo kad to daryti negalima nes jos pagalba nesuveiks ir šiaip blogai. Taip kad magijos "verslas" iš esmės blogis. :) Nori kažkam padėt padėk be atlygio. :)

TinSoldier

Citata iš: Vytautas  birželio 21, 2017, 11:48:05Na net būrėja perspėjo kad gali nesuveikti. Bet žmogus vis tiek tiki, bando, moka pinigus. Telefoninis gi sukčius nesako kad jis sukčiauja bet vis tiek duok pinigus
Kas ten gali suveikti ar nesuveikti, jeigu visa istorija apie to vyro kažkokią esamą ar būsimą meilužę ištraukta iš šiknos? :D

Pati sukūrė ir aukai įteigė problemą, pati pasiūlė sprendimą už milžinišką kainą, ir po to dar vaidina, kad "gali nesuveikti". Joks čia ne perspėjimas. Juk čia elementariausia manipuliacija , įspūdžio kūrimas ir apsidraudimas, siekiant rezultato: kad auka sumokėtų pinigus ir po to, kai susipras, kad išmetė pinigus į balą, neužsipultų jos pačios.


Skeletonas

Citata iš: Joli  birželio 21, 2017, 08:29:25Na , dabar visai pasimeciau, vakar buvau pas tarologe Gerdą, ji pasakė, kad yra mergina, kad tai viskas šviežia dar mėn.nera, sakė, kad reikia, kerus kažkokius kuo greičiau pradėti, kad maniskis būtų su manim, tai nemažai kainuoja 500 , jį minėjo kapų žemę, vardus mūsų ir mūsų mamu, esu pasimetusi ,uzgarantuoti ji negali, kad pavyks, bet kam yra dariusi ir jai tai šviežia, tą mergina, tai pavykę... Sumokeciau , jei tik zinociau, kad 100% suveiks, o jei tai tik pasakos, gal kas susidūrę yra su tuo? Iki penktadienio turiu apsispręsti.
Kuom tikime tas ir dažniausiai buna...

elteide

Citata iš: Joli  birželio 21, 2017, 08:29:25Na , dabar visai pasimeciau, vakar buvau pas tarologe Gerdą, ji pasakė, kad yra mergina, kad tai viskas šviežia dar mėn.nera, sakė, kad reikia, kerus kažkokius kuo greičiau pradėti, kad maniskis būtų su manim, tai nemažai kainuoja 500 , jį minėjo kapų žemę, vardus mūsų ir mūsų mamu, esu pasimetusi ,uzgarantuoti ji negali, kad pavyks, bet kam yra dariusi ir jai tai šviežia, tą mergina, tai pavykę... Sumokeciau , jei tik zinociau, kad 100% suveiks, o jei tai tik pasakos, gal kas susidūrę yra su tuo? Iki penktadienio turiu apsispręsti.
blogai, jei kapu zeme , kiek girdejau tai daro mirciai , negeri dalykai , uz tai atgal griz kaip reikalas

Aukštyn