Keista situacija

Pradėjo mzicka, gruodžio 02, 2014, 02:56:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

mzicka

Sekmadieni buvo gana keista situacija,seip as tikrai ne retai sapnuoju samoningus sapnus,net galiu juos siek tiek valdyti ,pvz susikurti patinkancia pana :D..ar pakeist teritorija ,kas yra labai sunku ir daznai del to keitimo pabundu ,bet kartais pavyksta.Tai sekmadieni sapanavau paprasta sapna ir ,kadangi gyvenu netoli baznycios (200metru mzdg) girdisi tie varpai nuo 7 ryto,tai mane kaip ir prikele ,bet ne visai ,zinojau ,kad sapnuoju ir zinojau ,kad skamba varpai ir namie esu ,mintyse galvojau atsimerksiu dings sapnas :D po to galiausiai  pradejau mastyti normalioi samonei apie tai ,ka siandiena reikia nuveikti ,bet tuo paciu pradejau matyt save is virsaus ,daranti ivairius dalykus ,pvz begau i kazkoki pastata ,ir as nors tikrai zinojau ,kad cia as lakstau ,bet nieko negalejau kontroliuot :D
po to maciau save is virsaus perkant masina ,po to kakzur vaziavau ,bet viska maciau is virsaus ir bet kada galejau atsimerkt ,na labai sunku paaiskint nes pirma kart taip,seip save is virsaus sapnuoju kartais ,bet taip ,kad jau kaip ir atsibudes ir matai save daranti kakzokias nesamones tai pirma kart taip buvo ,nors cia irgi tikrai nebuvo isejimas is kuno ,nes buvau tuo pat metu ir realybeje,pilnai viska suvokiau.ir maciau save sapne kurio negalejau kontroliuot.Gal kam buvo panasiai?

Aukštyn