Astraline kelione ar samningas sapnas?

Pradėjo Edv3, sausio 15, 2012, 22:06:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Edv3

Sianakt miegant, aiskiai maciau kaip iseinu is savo kuno ir mata usave mieganti, taciau kambarys buvo truputi kitoks nei yra, daiktai netose vietose ir t.t kai jau prabusdavau, sugebejau dar tapati atlikt apie 5 kartus, tiesiog vel atsirasdavau kambaryje prie saves meigancio. Ar tai samoningas sapans ar astralas?

TinSoldier

Pats atsakei į savo klausimą :) Jei kambarys atrodė ne toks, koks yra iš tikrųjų - tai tebuvo realistiškas sapnas.

Nesu niekada girdėjęs, kad 'out of body' potyriai perstatytų baldus ar daiktus :)

Edv3

Asmeniskai tai jau didelsi pasiekimas ir tokius sapnus sapnuoti, nes jausmas tikrai cool :D

paragraf 78

Aš irgi manyčiau kad čia buvo paprasčiausias sapnas. Aš kartą prasibudau, suprantu kad miegu, tada vėl prasibudau, ir vėl suprantu kad miegu, taip prasibudinėjau penkis kartus, kol galutinai prasibudau. Nors gal dar ir neprasibudau? :)
Šiaip ir tada buvo nerealus jausmas.

Benamis

Citata iš: insomnia  sausio 15, 2012, 22:59:45
Aš irgi manyčiau kad čia buvo paprasčiausias sapnas. Aš kartą prasibudau, suprantu kad miegu, tada vėl prasibudau, ir vėl suprantu kad miegu, taip prasibudinėjau penkis kartus, kol galutinai prasibudau. Nors gal dar ir neprasibudau? :)
Šiaip ir tada buvo nerealus jausmas.


Geras :) Primine filma Inception ;D

Asasinas

Aš tai pavyzdžiui visiškas nesąmones sapnuoju. Kartą sapnavau galaktikos centrą. Na, nežinau ar tai buvo galaktikos centras, bet pasamonė kužda, kad tai buvo jis. Paskui atsibudus būna taip nemalonu, netgi šiek tiek baisu, nejauku.  ???

Edv3

Man paskutiniu metu vis dazniau pavyksta grizti atgal i sapna. Tiesiog susikaupiu i miega ir isivaizduou, kad ziuriu i save is salies ir po kiek laiko pradeda rysketi vaizda, kol galiausiai atsirandu sapne ir zinau, kad sapnuoju :) Dar buvo sianakt, kad galvoju cia sapnas ar real, tai isikandau i ranka, bet nieko nejutau, tada supratau, kad sapnuoju :D

Benamis

Citata iš: Edv3  sausio 15, 2012, 23:10:21
Man paskutiniu metu vis dazniau pavyksta grizti atgal i sapna. Tiesiog susikaupiu i miega ir isivaizduou, kad ziuriu i save is salies ir po kiek laiko pradeda rysketi vaizda, kol galiausiai atsirandu sapne ir zinau, kad sapnuoju :) Dar buvo sianakt, kad galvoju cia sapnas ar real, tai isikandau i ranka, bet nieko nejutau, tada supratau, kad sapnuoju :D


Ti[cenzūruota]as samoningas sapnas, pavydziu tau :) Beje, ar gali sapne ka nors keisti? Pvz. atsidurti kitoje vietoje ir pns.? Ar dar nebandei to?

2012

Kartais sapnuoju, kad gryztu laiku argal i viduramzius, ir butu pats protingiausias  :D

Edv3

Keisti nemokejau, bet buvo iseje skristi greitai ir kiaurai viska.

2012

jeigu dar uzvartotum skristum isvis greitai, ir labai ilgai  ;D

paragraf 78

2012, jei neturi ką pasakyti, tai geriau nesakyk nieko

2012

Insomia tik nesakyk kad tau kartais nepasidaro juokinga paskaicius kaikuriuos komentarus? Susiraukim visi kaip memes ir bus gerai :)

Jonas

Citata iš: TinSoldier  sausio 15, 2012, 22:29:57
Pats atsakei į savo klausimą :) Jei kambarys atrodė ne toks, koks yra iš tikrųjų - tai tebuvo realistiškas sapnas.

Nesu niekada girdėjęs, kad 'out of body' potyriai perstatytų baldus ar daiktus :)


Tai mažai girdėjai...
Kai patiri OBE (Realaus laiko projekcija) viskas yra taip, kaip "realybėje", aišku pasąmonė gali padaryti kokių nors iškraipymų..
Kai esi Astrale, tai tada gali pamatyti baldus kitoje vietoje (tai gali būti dėl to jog ateityje baldai bus toje vietoje) arba čia dėl tavo ar kitų žmonių minčių.

RoxiO

Citata iš: 2012  sausio 16, 2012, 00:06:00
Kartais sapnuoju, kad gryztu laiku argal i viduramzius, ir butu pats protingiausias  :D

Panašu į savęs nuvertinimo kompleksą. :D

Aukštyn