Mane tai uzknisa...

Pradėjo Duobkasys, rugpjūčio 27, 2012, 00:24:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 03, 2012, 05:14:41
Dar kartą sakau, naudok lietuvišką gramatiką, nes neina suprasti teksto. Esam lietuviškas forumas ir netoleruojame one.lt stiliaus. Kitą kartą gausi įspėjimą. Tvarka bus.

Frm y frm? :D

O atsakant į temą - manau, kad tai ką tu matei galėjo būti palydovas ar koks lėktuvas, kuris visą laiką judėjo, tik tu jo nematei tol, kol jis buvo už debesies.

Duobkasys

Vaikščiojanti taisykle :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D bųtinai laikysiuosi taisyklių tarytumei kai sysioju savo pimpalo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Duobkasys

AŠ kalbu apie debesies DYŽIO objektą.o ne apie palydovą,kuris yra tarsi taškelis lyginant su tuom ką aš mačiau.   AŠ DABAR LAIKAUSI TAISYKLIŲ RAŠYBOJE,IT YSIKNIAUBĘS SAVO PIMPALĄ KAI ŠLAPINUOSI :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D  RAŠYBOS   TAISYKLĖS  JIEGA ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

paragraf 78

#18
rugsėjo 04, 2012, 09:50:19 Redagavimas: rugsėjo 04, 2012, 10:34:54 by paragraf 78
Persiskaityk taisykles. Jas rasi čia http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3.0
O kolkas gauni įspėjimą už piktybinį floodinimą, nes jau buvai dėl to perspėtas.

likehsvilius

Tai tik vercia netiket tavo pasakojimu  :-\

advena

Tegul skraido tie ateiviai, kokia prasmė įrodinėti kitiems jei neturi įrodymų. Šiais laikais yra tiek daug melo, kad žodis tapo beverčiu. Nebijok, ateiviai tavęs tikrai nepagrobs, nes nemanau, kad jie išvis buvo prie tavo namų tau aiškiai matant. Jei jie sugeba su lėkšte skraidyt tai tu tuo tarpu išmok į puodelį sysiot, va tada bus naudos. :D :D :D

Aukštyn