Jurbarko NSO

Pradėjo duo, vasario 18, 2014, 11:51:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Vienintelis racionalus paaiskinimas kuris dabar ateina i galva tai signaline raketa:



Nuo 0:30. Bet jos turetu matytis kazkoki ilgesni laiko tarpa. Nebent gal ten kokias pasenusias kazkas issove. Nesu ekspertas, tai sunku vertinti.

duo

Citata iš: Druwis  vasario 18, 2014, 14:24:57
Nuotrauka, tiesiai iš fotiko? :)


Na jei fotkinau, tai iš fotiko.  ;D Tiesiog ji į jpeg perversta nes aš RAW formatu fotkinau.

duo

Citata iš: Teroras  vasario 18, 2014, 14:25:49
Vienintelis racionalus paaiskinimas kuris dabar ateina i galva tai signaline raketa:

Nuo 0:30. Bet jos turetu matytis kazkoki ilgesni laiko tarpa. Nebent gal ten kokias pasenusias kazkas issove. Nesu ekspertas, tai sunku vertinti.


Ei, bet man tada kitas klausimas kyla, kodėl nėra "uodegos". Juk pakankamai ilgai užraktas atvertas, tai būtų kažkokia tai trajektorija matyti.
Pvz. Jei į žvaigždes nustatai ir ilgesniam laikui palieki tai matosi "trail'ai". Čia kažkas kitaip  ???

uno

Aš manau signalinės raketos , ar fejerverko kokio atvėjį galima atmesti, nes tai paliktų išovimo šleifą nuotraukoje, o čia taip lyg iš stovičios priemonės ore kas būtu pamirksėjas lempom, nes jokio sujudėjimo nėra.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: duo  vasario 18, 2014, 14:29:13
Citata iš: Druwis  vasario 18, 2014, 14:24:57
Nuotrauka, tiesiai iš fotiko? :)


Na jei fotkinau, tai iš fotiko.  ;D Tiesiog ji į jpeg perversta nes aš RAW formatu fotkinau.



Na matai, nuotrauka išsaugota ant 80% kokybės, kas duoda tam tikras išvadas :) Su kuo vertei iš raw į jpeg?

duo

Raw Therapy. Aš dirbu su linux sistema.

czech-kuolis

Citata iš: duo  vasario 18, 2014, 14:31:40
Ei, bet man tada kitas klausimas kyla, kodėl nėra "uodegos". Juk pakankamai ilgai užraktas atvertas, tai būtų kažkokia tai trajektorija matyti.
Pvz. Jei į žvaigždes nustatai ir ilgesniam laikui palieki tai matosi "trail'ai". Čia kažkas kitaip  ???

Kaip jau rašiau - šviesos uodega einanti raketai iš užpakalio laikant 30s išlaikymą bus užgožta kitų šviesos šaltinių, kurių, kaip matome, tą vakarą netrūko. Plius nežinia iš kurios pusės paleista - ir koks atstumas, kitu atveju net ir to šleifo paprastu žvilgsniu galėjai nematyt.
Kas dėl žvaigždžių tai čia du skirtingi dalykai - žvaigždės šviečia visą laiką kiek tik laikysi išlaikymą ir sukasi, nes mes irgi sukamės, o raketos uodega šviečia kelias sekundes. Jeigu šviečia - aš irgi ne raketų ekspertas.

duo

Kiek gyvenu Jurbarke, o gyvenu nuo gimimo, tai signalines esu matęs dar sovietiniais laikais, tada tai per pratybas visokias šaudydavo. Nu paskutinius penkiolika metų nepamenu tokių dyvų užmatęs... Net ir tuos kiniškus balionus, kuriuos Lietuva seniausiai leido į Jurbarko kraštą atėjo gal tik prieš  metus  ;D Tai net nežinau ar galėjo būti būtent signalinės raketos. Bet kol kas neturiu racionalaus paaiškinimo.

uno

kad ir koks fejerverkas būtų jis judėtų ir vistiek būtų pajudėjas 30 sekundžių darytam ilaikyme, o čia buvo kaip kas su blykste foto sublyksėjas iš vaizdo tie du šviesuliai nė kiek nepajudėją, jei netikit šia nuotrauka kad tai ne fejerverkas, padarykit experimenta su fejerverkais ir viskas jums bus aišku.

duo

#24
vasario 18, 2014, 16:01:50 Redagavimas: vasario 18, 2014, 16:09:14 by duo
Gal kam bus įdomu RAW failas

Raganius

Tikrai ne nso.


nereikalinga





kažkas gal iš šitų oro žibintų ?

Benamis

Jeigu viduje buvo imontuoti galingi prozektoriai, tai galbut.

uno

kalbėjau nemažai su duo, tai nebuvo jokie žibintai, blyksnis akimirksniu buvo ir kaip iš foto blykstės, blykstelėjo ir nebeliko tų prožektorių daugiau, jokio garso.
Jums sprest tikite tuo ar ne, bet mes ne vieni, jūsų valia, faktas nuotraukoje, baigiau   ;)

Aukštyn