NSO danguje

Pradėjo Natsuki, rugpjūčio 19, 2012, 20:05:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

Dangų stebi daugybė mokslininkų ir jeigu šis objektas būtų NSO jie jau seniai tai būtų supratę, tačiau jeigu tai tikrai NSO pasitvirtina teorija, jog mokslininkai nuo mūsų viską slepia. manau mums belieka tik stebėti dangų ir laukti kol mažas žiburėlis danguje duos kažkokių signalų.

Natsuki

Citata iš: advena  rugpjūčio 23, 2012, 08:51:58
Dangų stebi daugybė mokslininkų ir jeigu šis objektas būtų NSO jie jau seniai tai būtų supratę, tačiau jeigu tai tikrai NSO pasitvirtina teorija, jog mokslininkai nuo mūsų viską slepia. manau mums belieka tik stebėti dangų ir laukti kol mažas žiburėlis danguje duos kažkokių signalų.
Teisingai.   ;)

Duobkasys

Visko gali buti.skeptikams to neyrodisi,bet jausmas geras kai tai matai,man patinka pojutis tai matant.

LiepaBlack

Citata iš: Duobkasys  rugsėjo 03, 2012, 00:24:38
Visko gali buti.skeptikams to neyrodisi,bet jausmas geras kai tai matai,man patinka pojutis tai matant.

Labai fainas jausmas,ypač jeigu esi ne vienas ir kiti to nepastebi  :D ;)

Duobkasys


.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: LiepaBlack  rugsėjo 03, 2012, 13:04:05
Citata iš: Duobkasys  rugsėjo 03, 2012, 00:24:38
Visko gali buti.skeptikams to neyrodisi,bet jausmas geras kai tai matai,man patinka pojutis tai matant.

Labai fainas jausmas,ypač jeigu esi ne vienas ir kiti to nepastebi  :D ;)


Liaudies išmintis byloja, jei matai tai, ko nemato kiti, šiandien žolės daugiau nerūkyk :D

Duobkasys

Citata iš: Šešėlis  rugsėjo 04, 2012, 15:47:26
Citata iš: LiepaBlack  rugsėjo 03, 2012, 13:04:05
Citata iš: Duobkasys  rugsėjo 03, 2012, 00:24:38
Visko gali buti.skeptikams to neyrodisi,bet jausmas geras kai tai matai,man patinka pojutis tai matant.

Labai fainas jausmas,ypač jeigu esi ne vienas ir kiti to nepastebi  :D ;)


Liaudies išmintis byloja, jei matai tai, ko nemato kiti, šiandien žolės daugiau nerūkyk :D

PASIŲLYČIAU PAUOSTYTI ŠLEPA,bet negalima to daryti,nes tai neatitiktu šio tinklalapio TAISYKLIŲ :) tad siūlau nulipti nuo kompo bent syki gyvenime ir varyti y gamta ,,pamedžioti,, NSO bent savaitę,tada gal pradėtum suprasti kas yra per reikalas ta NSO medžioklė.O ne sėdėti ir ,,vankinti,,prie kompiuterio :D :D :D :D :D :D :D :D  kaip kad tu tą ir darai,kas yra akivaizdu :D :D

Benamis


Natsuki

Viskas būna normaliai kol neatsiranda va tokių "dunduku". Iš kur žinai, kad aš jo pvz. nemačiau? Nei žinai, nei ką. Geriau patylėk, nei šnekėk nesąmones. :*

advena

Tikrai galimas daiktas, kad matei tokį NSO, nes dažnai dabar tokių galime pamatyti. Be to labai gražus vaizdas kai pačioje pradžioje jis įsižiebia. Na atrodo tarsi žvaigždė vienu momentu imtų žibėti daug ryškiau ir vėl prisloptų. Yra galimybė, kad taip objektas atsiranda.

Aukštyn