Bandymai su švytuokle

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 01, 2012, 01:38:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Labai įdomiai kalbi, Vytautai. Beje, švytuoklę verta nešiotis tam, kad ji pastoviai krautusi tavo energiją. Ir jokiu būdu negalima niekam leisti jos liesti.

Vytautas

Čia nuskambėjo geras klausimas "ar ateities žinojimas kenkia" atsakymas ne. Bet ar galima žmogui pranašauti ateitį? Atsakymas aišku kad negalima. Pranašaudamas ateitį žmogų ar sau apriboji pasirinkimo laisvėje, tai yra laisvą valią. Bus taip kaip pasakei.
Mano pateikta informacija iš serijos "vieša". Jokia paslaptis, kad žemė vystosi ciklais. Jokia paslaptis kad ciklo pabaigoje kažkas vyksta. Žmonės turėtų žinoti galimus pasirinkimo variantus. Tai vėl ne paslaptis. Kaip tai realizuosis kiekvienam čia jau kitas klausimas ir šioj vietoj nusakyti jo kelią negalima, žmogus pasirinkimą daro pats. Bet egzamino taisykles ir iš kokio dalyko žinoti privaloma.

.L.U.T.H.O.R.

Dar kartą paklausiu, Vytautai. Tu visą laiką pasitiki gautais atsakymais? :)

Sabikas

Vytautai, užduodamus klausimus pakartoji kelis kartus ar tiesiog aklai pasitiki, uždavęs vieną kartą? Galbūt esi atlikęs testų su tam tikrais praeitais įvykiais, į kuriuos atsakymus Tu pats žinojai?

Phoenix

Iš pagrindinio puslapio ''Conclusion: Ir taip prisišauksite piktosios dvasios apsėdimą, kurį tik egzorcistas panaikins, bet ir tai ne visada, ne kiekvienas.''

Ar gali taip būti?

Vytautas

Dėl pasitikėjimo atsakymais. Nori nenori tenka, paprasčiausiai tai patvirtina realybė. Kuo toliau tuo tiksliau.
Klausimą formuluoju kelis savotiškai iš kelių pusių.
Iš tikro kažkas tikrai gali "nulaužti". Pagrindinė taisyklė "žinai kad tai egzistuoja, bet tuo neesi įtikėjęs" Kuo būsi įtikėjęs tas tave ir valdys, atitinkami pateiks informaciją. Mūsų pokalbis su Šešėliu labai gerai parodo kaip 4d pasaulis žaidžia su informacija. Aš žinau kad egzistuoja 4d pasaulis su visais dievais ir visu kitu bet aš juo netikiu.

Todėl pirmiausiai prieš pradėdami naudotis švytuoklę pasidomėkit kuo jūs tikit, nes tai jums pateiks informaciją. Gerai pagalvokit ar to jūs norit.

RoxiO

Vytautai, gali užduoti klausimą "Ar ateiviai pagrobs RoxiO?"? Man įdomu :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Phoenix  liepos 06, 2012, 12:08:10
Iš pagrindinio puslapio ''Conclusion: Ir taip prisišauksite piktosios dvasios apsėdimą, kurį tik egzorcistas panaikins, bet ir tai ne visada, ne kiekvienas.''

Ar gali taip būti?


Ko tik šiam pasaulyje nebūna :D Priklauso kam naudosi, apsėdimo prisišauukti neturėtum , bet namuose atsirast bildukų gali :D O čia kas rašė, apie piktosios dvasios apsėdimą, tai panašu į sapaliones egzorcistų padėjėjų, straipsnį skaičiau kažkur, kad apsėsti gali net nuo homeopatijos vartojimo :D

Vytautai, kaip tik norėjau, sakyti, kiekvienas turi savo tiesas. Čia kaip pavyzdį paimsiu tavo pasisakymą, kad religijoje yra tik 1 proc. tiesos. Na nežinau kurią religiją ėmei, bet manau, klausimas gan netikslus. Nes kiekvienas tiesą kitaip suvokia :) Ir nebūtina būti tikinčiu.

Vytautas

Visa ko esmė ne švytuoklėje, esmė mumyse pačiuose
Dėl RoxiO tai čia kaip su piliečio meile. Gali klaus kažką apie save įvertinant tai kad ateities nepranašausiu, nes nenoriu apriboti tavo pasirinkimo laisvės ir už tai gauti per galvą  :)
Aš truputi pateikiau Adomo ir Jievos istorijos, ją palygink su religine. Kažkokių užuominų yra tai tas 1 procentas iš kurio realybės niekaip neina atkurti. Šiaip kiekvieno laisva valia kuo tikėti ir jei matau kad žmogus giliai tikintis pradedu kalbėti apie bites ir orą. Ne mano valia jį keisti, tai tik jo asmeninis reikalas.

RoxiO

Gaila :D Tada atsakyk, jei gali, į šitą: "Kokios spalvos sofa mano kabaryje?" Atsakymo variantai: Balta,  Ruda, Raudona, Juoda, Šviesiai Žalia.

Vytautas

Pabandau dėl sofos  :)
Ruda, pirkta prieš metus ir 9mėn., jokių defektų kol kas neturi.

RoxiO

Citata iš: Vytautas  liepos 06, 2012, 13:00:34
Pabandau dėl sofos  :)
Ruda, pirkta prieš metus ir 9mėn., jokių defektų kol kas neturi.


Deja. Juoda, pirkta prieš ~2 mėn., defektų neturi. :)

Vytautas

Objektyviausia atvažiuoti ir pažiūrėti  :) , nes man rodo kad sakai ne tiesą.

Vytautas

Galiams ir nesusikalbėjimas. Šonai juodi gobelenas rudas. Pats tai pirkai ne naują, o jos tikrasis amžius 1m 9mėn.

RoxiO

Citata iš: Vytautas  liepos 06, 2012, 13:15:43
Galiams ir nesusikalbėjimas. Šonai juodi gobelenas rudas. Pats tai pirkai ne naują, o jos tikrasis amžius 1m 9mėn.


Ji visa visiškai juoda, pirkta iš parduotuvės. Grįžęs namo nufotkinsiu. O kam man meluot? :)

Aukštyn