kaip susigrazinti mylymaji

Pradėjo Karolina 123, balandžio 21, 2019, 18:12:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Albertas

Labas labai prasau padekite susigrazinti zmona pragyvenime 8metus ji paliko mane del neistikimybeds . Jau 3men kai ji isejo as tikrai ja labai myliu , labai ilgiuosi ir labai noriu ja susigrazinti. Padekite prasau !

KarinaK

Labas vakaras, esu čia naujokė tai nelabai žinau kas kaip.
Prašau padekit kaip susigražinti buvusį, pragyventa 11 metų yra vaikų.
Sužinojau kad yra kita iškart isvijau is namų, bet dabar labai sunku ir man ir jam žinau kad ta kita nuo jo bando atsitraukti, bet jis pats nežino ko nori lyg nori gryzti į šeimą bet tuo pačiu nori ir pas ją lėkti. Taip viskas susimaišė kad nežinau nė ką daryti.

violetpink1

Žinot, man buvo tokia būsena: man rūpėjo mokyklos laikais matyta mergina, kuri dabar jau yra vedusi moteris, nors aš vistiek laikau jog mergina...  :) ...jog...
Aš tuomet ėmiau popieriaus lapą ir rašiau maldą, taip kaip mokėjau, meldžiau joje, jog ji būtų išsaugota,  :) išsaugota šitoje realybėje ir visose kitose taip pat Vienio - Dievo...
...ką jūs manot - suveikė: jausmai man parodo, jog malda padeda egzistencijai apsispręsti šiuo klausimu ir jaučiu, jog egzistencijos atsakymas yra teigiamas...
...dar daug visokių jausmų ir patyrimų kitų... ...taip pat ir šia tema...
Taip kad jei nesusigražinsite, o padėti norėsite - rašykite arba sakykite maldą dėl tų, kurie ar kurios jums taip patinka...  :)

effi

Laba diena, padekite prasau pries du metus padariau klaidai ir isvariau vyra, poto seke mano pyktis jis man jaucia kazka tik as per daug prisnekejau ir izeidziau zmogu, noriu jo savo gyvenime nedaryciau tokiu klaidu, musu santuoka be paskutiniu menesiu buvo tobula turime sunu abu ji mylime ir auginame per pus, man vyro labai truksta...... :((

Danusiukas

Labas vakaras. Esu naujokė. Kol kas nieko čia nesuprantu. Labai noriu susigrąžinti Mylimą žmogų. Prikrėčiau kvailysčių ir dabar beviltiškoje padėtyje esu. Taip viskas buvo gerai, bet sugebėjau pridirbti... Kaip tai padaryti, bet tik su balta magija ir visai paprastu būdu? 😔

Informacija

As kartais galvoju - ar mums tikrai truksta "to" zmogaus, ar tiesiog kad kito salia nera… arba ar truksta ar tiesiog iskaudintas ego ;)

Supernatural

Na, susigrąžinti įmanoma tikrai, priklauso ar paaukosite balansui išlaikyti kažką kitką, galimai svarbaus jums. Nėra baltos magijos, pamirškit, nėra ir juodos, yra tik MAGIJA ir viskas. bet koks kišimasis į kito žmogaus energetinį lauką, net jį gydant - jau juodoji magija bus, jei spalvomis įvardinsite.

Supernatural

Citata iš: Informacija  spalio 17, 2021, 12:18:37As kartais galvoju - ar mums tikrai truksta "to" zmogaus, ar tiesiog kad kito salia nera… arba ar truksta ar tiesiog iskaudintas ego ;)
Žmogui tikrai trūksta kito žmogaus, tam tikro, atrodo net nereikia jo gyvenime, bet dūšia šaukia, nors tu ką - patvarkomi abeji reikalai, bet ar reik, ar tikrai reik?

jurgaaa

kas gali padeti, susiekit su manim. Aciu

jurgaaa

Prasau daugau informacijos

Aukštyn