Mano nesėkmės po meilės burtu.

Pradėjo ernestitas, birželio 09, 2015, 20:27:55

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ernestitas

Sveiki. Esu naujokas ir noriu pasidalinti savo patirtimi ir nesėkme panaudojus meilės burtus, o gal tai tik sutapimas ar įsitikinimas. Prieš kokius 4 metus po pusantru metu draugystes išsiskyriau su mylima panele. Tada puoliau į depresija kaip ir dauguma labai įsimylejusiu žmoniu. Norėjosi imtis bet kokio šiaudo. Prisiskaitęs internete apie visokius burtus viena isbandžiau netgi pora kartu. Aisku kaip ir reikėjo tiketis jie neissipildė, o kaip tik pakenkė. Gal po poros mėnesiu kai jau buvau nurimes Pradėjau megti alkocholi po darbo kiekviena diena gerti, bet tikrai nebuvau jo megejas tiesiog nemastydamas eidavau i parduotuvę ir pirkdavau tarsi vidinis balsas sako reikia, nebebuvau isvis savimi. Po pusmecio susiradau drauge ,bet buvau atkaklus tik kol ji paliko tik mano poto dingo mano atkaklumas , pasidariau grubus niekada nesu toks buves. Ji su manim neistvėrė ir po metu paliko. Praėjo pusantru metu ir jau ilga laika kovojau su alkocholiu ,kad jis mane gadina,kad per jį vienos bėdos,bet nesupratau kodel negaliu atsisakyti. Buvau begalo atkaklus ir vėl turėjau mergina ir tik ji mano paliko palikau šaltas ir visiškai pasikeičiau. Puse metu ir aš vel vienas. Dabar jau metai kaip stengiuosi venkti alkocholio ,sportuoju, bet protas visada sako reikia isgerti.Dabar turiu pažystama mergina kuriai simaptizuoju. Bendravom daug viskas puiku po pirmo susitikimo atšalo viskas ir pora savaičiu tyla buvo, bet keiščiausia po poros savaičiu viskas puiku buvo ,bet tik sms bendravom viskas atrodo vėl gerai ir susitinkam antra karta ,nes abu labai to norim ir nieko sau po antro pasimatymo vel tas pats viskas pasidarė niuriu bandau palaikyti ta ugnele ,bet vis sunkiau. Bet aš žinau,kad ji man simpatizuoja, bet nebeišina susikalbeti. Kai randu kokia mergina kartojasi. Atrodo ,kad kaskas stumia šalin. Ar tai mano asmeminės problemos su kuriomis nesusitvarkau ar tai meilės burtu atoveiksmis ? Niekada gyvenime nesu to patyręs. Skaiciau internete kaip reikia issiburti ar eisiu prakeiktas ir panasiai tai buvo su visiskai naujomos kortomis jas maisant ir galvojant apie visas nesėkmes ir turi deti užverstas kortas jei iskrinta tam tikras kiekis kaškuriu kortu tai patvirtina. tai man iskrito 3 kartus tas pats. Nepykit už klaidas rašau su planšete nevisas raides turi lietuviskas ir nesu stiprus Gramatikos žinovas. Aš noriu sužinoti jusu nuomones ,o ne koks aš durnas ,kad čia rašau. Ačiu už supratima.

idenmeyou

Iš esmės geriausia ieškoti atsakymo savyje apskritai kodėl prireikė meilės burtų, ką darei ne taip, kad turėjai jų imtis, savianalizė čia geriausias variantas.

paragraf 78

Na labai tikėtina kad tai pasekmė, nes meilės meilės kerai laikomi "juodąja" magija, o ji visada turi neigiamas pasekmes. Ir čia nekalbu apie mistines pasekmes, daug ką nulemia mūsų pasąmoniniai procesai, nes vienaip ar kitaip pabandei pavergti kitą žmogų

ernestitas

ne viena karta bandžiau viska apgalvoti ,bandyti pasikeisti... galutinis tikslas gaunasi tas pats kiek besistenkčiau.

ernestitas

paragraf ar yra kokiu budu issklaidyti visa tai ? saviitaiga ar kaskaip kitaip apsivalyti ?

a.t.sielis

Kaip dabar jautiesi dėl tos pirmos meilės istorijos ir išsiskyrimo?

paragraf 78

Citata iš: ernestitas  birželio 09, 2015, 20:39:56
paragraf ar yra kokiu budu issklaidyti visa tai ? saviitaiga ar kaskaip kitaip apsivalyti ?


Na yra tie būdai, ir dvasiniai ir psichologiniai.
Blogiausia ką gali padaryti tai tvarkytis reikalą ekstrasenso ar kitų kerų pagalba.

Psichologiniai būdai tokie kaip to žmogaus atsiprašymas ir jo atleidimo gavimas, susitaikymas su savo padarytais darbais (net jei ir nelaikai jų blogais, o kad bent jau pasąmonėje laikai akivaizdu iš to ką rašai), atleisti sau

Dvasiniai:
Jei esi koks katalikas ar stačiatikis, padėtų nuoširdi išpažintis ir kokia nors atgaila. Taip pat, padėtų malda (čia gerai jei kas nors pasimeldžia kitas už tave. Šitą dalį galiu padaryti ir aš, tai jei nori galiu pasimelsti, man nesunku)

ernestitas

#7
birželio 09, 2015, 20:59:59 Redagavimas: birželio 09, 2015, 21:07:14 by ernestitas
Citata iš: a.t.sielis  birželio 09, 2015, 20:49:02
Kaip dabar jautiesi dėl tos pirmos meilės istorijos ir išsiskyrimo?
mylejes buvau ir anksciau, kaskaip nuo pauglystes buvau turėję tik rimtus santykius visada žiurėjau rimtai. Po tu meilės keru viskas apsivertė. Tas žmogus man kaip ir neberupi ,nes  viskas buvo ganėtinai senai,bet velniskai mane vis dar traukia nežinau kodel. Kartais pasikalbame, nes yra bendru pažystamu. Protas nenori jos, o kaškokia jėga verčia jausti jai susižavėjima.

ernestitas

Citata iš: paragraf 78  birželio 09, 2015, 20:56:07
Citata iš: ernestitas  birželio 09, 2015, 20:39:56
paragraf ar yra kokiu budu issklaidyti visa tai ? saviitaiga ar kaskaip kitaip apsivalyti ?


Na yra tie būdai, ir dvasiniai ir psichologiniai.
Blogiausia ką gali padaryti tai tvarkytis reikalą ekstrasenso ar kitų kerų pagalba.

Psichologiniai būdai tokie kaip to žmogaus atsiprašymas ir jo atleidimo gavimas, susitaikymas su savo padarytais darbais (net jei ir nelaikai jų blogais, o kad bent jau pasąmonėje laikai akivaizdu iš to ką rašai), atleisti sau

Dvasiniai:
Jei esi koks katalikas ar stačiatikis, padėtų nuoširdi išpažintis ir kokia nors atgaila. Taip pat, padėtų malda (čia gerai jei kas nors pasimeldžia kitas už tave. Šitą dalį galiu padaryti ir aš, tai jei nori galiu pasimelsti, man nesunku)

labai būtu malonu sulaukti tokios pagalbos

a.t.sielis

Lyg tai nieko blogo. Jeigu nėra kažkokių stiprių negatyvių jausmų, tokių kaip nuoskauda, kartėlis, pavydas, pyktis. "Sudaužyta širdis" + svaigalai keičia asmenybę, suteikia, kaip pats minėjai, šaltumo ir kitų transformacijų. Gal dėl to ne per daug gerai sekasi megzti santykius. Greičiausiai padėtų toliau dirbti su savim, nevartoti svaigalų, daugiau pozityvių emocijų gyvenime. Ir tobulinti bendravimo meną, nenusivilti.

Benamis

@ernestitas - nerasyk 2 zinuciu is eiles. Tam yra mygtukas "Keisti" jeigu nori papildyti savo pranesima :)

ernestitas

Citata iš: a.t.sielis  birželio 09, 2015, 21:12:52
Lyg tai nieko blogo. Jeigu nėra kažkokių stiprių negatyvių jausmų, tokių kaip nuoskauda, kartėlis, pavydas, pyktis. "Sudaužyta širdis" + svaigalai keičia asmenybę, suteikia, kaip pats minėjai, šaltumo ir kitų transformacijų. Gal dėl to ne per daug gerai sekasi megzti santykius. Greičiausiai padėtų toliau dirbti su savim, nevartoti svaigalų, daugiau pozityvių emocijų gyvenime. Ir tobulinti bendravimo meną, nenusivilti.

atrodo tarsi ne savo noru esu toks. Gal tiesiog ieskau kaltu pats budamas silpnas. Bet kaip minėjo paragraf galimos pasėkmės po mano tokiu praeities veiksmu. pasamonėje užkoduota kaškokia neigiama informacija. Gal meditacija padėtu po kai kurio laiko isvalyti pasamone. skaičiau daug teigiamu atsiliepimu ,O kortu kritimas ar gali buti sutapimas ar čia vaiku žaidimas toks issiburimas.

ernestitas

#12
birželio 09, 2015, 21:22:41 Redagavimas: birželio 09, 2015, 21:24:51 by ernestitas
Citata iš: Benamis  birželio 09, 2015, 21:13:27
@ernestitas - nerasyk 2 zinuciu is eiles. Tam yra mygtukas "Keisti" jeigu nori papildyti savo pranesima :)

esu naujokas. pasitaisysiu :) bučiau ištrynes ,bet nematau funkcijos.

paragraf 78

Citata iš: ernestitas  birželio 09, 2015, 21:09:02
labai būtu malonu sulaukti tokios pagalbos


Ok :) pasimelsiu šį vakarą už tave
Bet daug kas čia priklausys ir nuo tavo paties pastangų. Laikykis, išsikapstysi :)

ernestitas


pastangas dedu ir bandau tobulėti,bet po pasikartojančios tos pačios pasėkmė neviltis apima. Sulaukus palaikymo ir patarimu is anomalija.lt kolektyvo bus manau lengviau :)

Aukštyn