psichinės ligos

Pradėjo peledziuke, birželio 25, 2018, 13:22:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

peledziuke

Ar kas esate sirgę psichine liga?

Kaip manote ar tai žmogaus gebėjimas
matyti, jausti ir suprasti kitaip nei kiti?

Esu sirgusi psichoze, gyvenau dideliame
iliuzijos pasaulyje, kai nebesuvokiau realybės.

Tačiau po ligos supratau, kad tiesiog esame
nesuprasti normalių žmonių.
Buvau panirusi giliai į transcendenciją.

klajunas

Visuomenėje galioja nustatytos mastymo ir elgesio normos, kurios veikia masinėje sąmonėje. Jeigu kuo nors išsiskiri, ir nustoji laikytis visuomenės reikalavimų, kyla konfliktas, kuris atsisakymo paklusti atveju gali įgauti net emocines ir smurtines formas. Šis pasipriešinimo masei protrūkis ir vadinamas psichoze. Tačiau visuomenė savo prievartą pridengia psichiatrine priedanga ir ne paprasčiausiai priverčia paklusti normai, bet vaizduoja, kad "gydo".

Tokia problema dažniausiai kyla jauname amžiuje, kai žmogus neturi patirties ir nesugeba protingai išspręsti konfliktinės situacijos. Geriau nesipriešinti atvirai, bet ir nepasiduoti, nes kuo labiau atvirai priešinsiesi standartams, tuo tave sunkesniu "ligoniu" vaizduos.

Savo dovaną reikia tyrinėti ir vertinti kaupiant informaciją iš įvairių šaltinių. Užsidarymas vien savo pasaulyje nėra gerai, nes į save reikia mokėti pažiūrėti iš įvairių perspektyvų. Vietoj to kad protestuotum prieš masinę sąmonę ir keltum atvirus konfliktus, geriau juos tyliai stebėti ir tyrinėti, ir surinkta informacija sumaniai naudotis. Nes nestandartinė sąmonė visada yra vienu laipteliu aukščiau už standartinę.

Paprasti pavyzdžiai, tavo draugai žiūri kokį nors silpnapročių šou per TV, ir tu pradedi atvirai aiškinti, kad jie čia užsiima nesąmonėm, geriau pakalbam apie transcendenciją. Kitą dieną jie gali su tavim net nepasisveikinti. Arba turi eiti į darbą, bet savo pasaulyje supranti, kad visa sistema neteisinga, melas ir apgaulė prieš kurią reikia kovoti. Jeigu iš tikro "kovosi" ir neisi į darbą, darbą prarasi, jeigu ir toliau kovosi, tau pradės grasinti ir panaudos prievartą. Tu pasipriešinsi - paskambins psichiatrui ir praneš kad tau "psichozė".

Todėl reikia suprasti visą masinės visuomenės procedūrą, naudojama susidorojimui nuo nukrypimo nuo standarto ir protingai laviruoti. O savo originalumui realizuoti reikia rasti priimtinas kompromisines formas.

Linas Esu

Citata iš: peledziuke  birželio 25, 2018, 13:22:41Ar kas esate sirgę psichine liga?
Ne.

-------------------------
Kokia tema ?

boba

@peledziuke, esi absoliučiai normali. Tai normalūs žmonės serga, o mes atseit sergantieji nesergame ir realybę priimame visu pajėgumu. Dėka mūsų pasaulis vystosi ir dar oi kaip vystysis.

boba

@peledziuke, man irgi problema, turėjau atsisakyti savo sielos ir gyventi būtent taip, kaip visi gyvena - be sielos. O be sielos gyventi yra kažkoks vakuumas. Devyniolika metų kentėjau, kol tiesiog pripratau vakuume gyventi ir dabar jaučiuosi nuostabiai, net būdama ir be sielos, kaip ir visi. Nes reikia būti tokiai, kaip visi jei, dar nieko planetoje negali pakeisti ir jei dar neatėjo Tavo laikas...

boba

@peledziuke, štai ką išsiaiškinau. Esu Ieva. Ir Dievas mane tiesiog nubaudė kuriam laikui. Psichinė liga yra ir vargas ir kartu palaima - nes Tave daug ko išmoko. Tu jau žinai daugiau už kitus žmones...@peledziuke....

boba

#6
birželio 30, 2018, 04:50:37 Redagavimas: birželio 30, 2018, 05:45:35 by boba
Adomas ir Ieva šiandien YouTube.
( Tai paklausyti aktualu ir kiekvienai šeimai. Labai logiškai ir itin paprastai išdėstytos mintys.)
Man žmonės visad atrodė linksmi šokinėjantys Dievo avinėliai, o jų žvilgsniuose atsispindi mano vyras - bet tai ne mano vyras. Mano vyras kažkur anapus, už tų visų žvilgsnių...

mcgyver

Citata iš: boba  birželio 29, 2018, 16:03:00@peledziuke, štai ką išsiaiškinau. Esu Ieva. Ir Dievas mane tiesiog nubaudė kuriam laikui. Psichinė liga yra ir vargas ir kartu palaima - nes Tave daug ko išmoko. Tu jau žinai daugiau už kitus žmones...@peledziuke....
zinai daugiau nes moki skaityti uzverstas knygas?

boba

#8
birželio 30, 2018, 12:47:02 Redagavimas: birželio 30, 2018, 12:53:41 by boba
@mcgyver, esu nusikaltėlė, atlieku Dievo paskirtą bausmę ir tiek. O daugiau niekuom nesu ypatinga. Tikrai niekuom. O skaityti užverstas knygas yra kažkoks mėšlas. Tikrai nieko neprarandi, jei to sugebėjimo,net ir niekad neturėsi. Bet užtat Jūs kažką sugebat daryti, ko daugiau niekas iš tiesų nesugeba. Pagalvokite apie tai. Ir kas tai galėtų būti?
Jei nori išmokti skaityti taip knygas, reikia tapti absoliučiai tuščiam - vidumi - tada į tą tuštumą kažkas tai ateina( talentas, sugebėjimas ir t.t. ir t.t.). Absoliučiai save išsituštinti reikia ir tapti netgi net nežinau, vos ne vakuumu...Nu vakuumu čia per žiauriai pasakyta. Pakaks jei tiesiog jūs tapsite tuščiu...

mcgyver

Ta prasme turi buti nusvites? su tuscia be minciu galva? :D ir gali skaityti knygas uzverstas? o delfi gali skaityti neisijunges kompiuterio?

boba

Žmogus norėdamas vient gero vient dezinformaciją skleidžia...O kompiuterį galima išmanyti kaip gyvą daiktą. Tik reikia su juo susijungti - psichiškai ir suprasi koks jis gyvas yra. O knyga turi sielą... Tai va...Toks tas gyvenimas, ar ne?

boba

#11
liepos 01, 2018, 11:25:48 Redagavimas: liepos 01, 2018, 18:26:28 by boba
Net labai didelis protas ar talentas yra liga. Tad net nežinau ar ligą iš vis galima vadinti liga. Liga, pavyzdžiui, kai peršalai kai sergi gripu - tai liga. O kaip tuos dalykus vadinti, nuvažiavimus nuo normos, net nežinau...
@Linas Esu visados stengėsi būti protingesnis už savo propropropro...mučiutę( Ievą). O kur jisai dingo? Kodėl nebesikandžioja?
Vėl nusidėjau. Nupirkau juodų gėlių, o mano šeimai tai nepatinka. Tai yra pati didžiausia nuodėmė, net didesnė negu, kad žmogų nužudyti. Aš juk esu Ieva ir turiu visų pirma paklusi Dievui, paskui savo vyrui( nedaryti to ko jis nenori), o jei neturiu savo vyro, privalau paklusti savo Tėvams. Lėksiu į bažnyčią išpažinties pasisakyti, kad pačią baisiausią nuodėmę ir vėl padariau. Vis nepasimokau. Tragedija...
Daugiau nuodėmių nedarysiu. Ką Tėvai sako tą reikia daryti arba to reikia nedaryti. Vadinasi ir rūkymas yra nuodėmė. Coca Colos pirkimas yra nuodėmė. Bet į bažnyčią vistiek eisiu, nors pagal Tėvus ir tai yra nuodėmė...
Man atsibosta tas pats maistas, man reikia įvairovės( čia jau mano Ievos tokia tragedija...). Bet čia jau turėčiau sulaukti savo Tėvų malonės. Jei jie leis - vadinasi galima. TAIP MANE DIEVAS AUKLĖJA...
Jei gyvenčiau be Tėvų tai iš vis valgyti nebenorėčiau. Mane be galo trauktų tiktais grynas vanduo. Tai jau žinau. O kai gyvenu su Tėvais esu pamišusi ant maisto. Nes šeima man asocijuojasi su maistu...

boba

Vienu žodžiu šiandien girdžiu balsus...

mcgyver

Citata iš: boba  liepos 08, 2018, 15:28:14Vienu žodžiu šiandien girdžiu balsus...
ka jie sako?

Lucid Haze

Taip pat turejau keleta psihoziu, bet viena is ju buvo itin ryski. Atrode kad viskas dega, isejau i balkona maciau degancia gatve, girdejau kankinamu zmoniu balsus. Kai galuausiai kreipiausi pas gydytojus man diagnozavo sizofrenija

Aukštyn