Narių atsiliepimai

Pradėjo RoxiO, liepos 01, 2012, 23:26:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Šiandien sėdėdamas keliuose forumuose pastebėjau vieną gerą dalyką. Dažnai būna tokia kategorija, kur galima parašyti atsiliepimą apie kitą narį. (Dažniausiai atsiliepimas tam nariu prideda tam tikrą reputacijos taškų kiekį). Taigi mano idėja tokia: Padaryti forumo kategoriją "Atsiliepimai", kurioje narys galėtų parašyti teigiamą atsiliepimą apie kitą narį ir tai jam suteiktų 10rep. taškų. Atsiliepimą tam pačiam nariui galima parašyti tik vieną kartą. Kiti atsiliepimai tam nariui (net iš kitų narių) nebepridėtų +rep. Atsiliepimą galima rašyti tik nuo 500 žinučių (Kad niekas nekurtų naujų vartotojų vien tam, kad pasirašytų sau atsiliepimą). Taigi kaip jums idėja?

Benamis

Citata iš: RoxiO  liepos 01, 2012, 23:26:46
Atsiliepimą tam pačiam nariui galima parašyti tik vieną kartą. Kiti atsiliepimai tam nariui (net iš kitų narių) nebepridėtų +rep.


Sito truputeli nesupratau :-\

RoxiO

Citata iš: Benamis  liepos 01, 2012, 23:51:31
Citata iš: RoxiO  liepos 01, 2012, 23:26:46
Atsiliepimą tam pačiam nariui galima parašyti tik vieną kartą. Kiti atsiliepimai tam nariui (net iš kitų narių) nebepridėtų +rep.


Sito truputeli nesupratau :-\


Tarkim narys B parašė nariui A atsiliepimą. Jei nariai C,D,E,F taip pat parašys atsiliepimą nariui A, tai jis jau nebegaus dar papildomų rep.

Benamis

Na tada truputeli cia man neaisku kam is viso bus tie 10rep. tasku reikalingi... Bet gal tiesiog neikirtau koks butu principas sios sistemos :)

RoxiO

Citata iš: Benamis  liepos 01, 2012, 23:54:57
Na tada truputeli cia man neaisku kam is viso bus tie 10rep. tasku reikalingi... Bet gal tiesiog neikirtau koks butu principas sios sistemos :)


Kiti nariai galėtų rašyti į tą pačią temą atsiliepimus ir tai kaip ir būtų bendras 10rep. nuo jų visų.

Asasinas

Neužtenka dar reputacijos taškų sistemos?

RoxiO

Citata iš: Asasinas  liepos 02, 2012, 00:00:56
Neužtenka dar reputacijos taškų sistemos?


Nesupratau klausimo :D Čia ir nebus nauja rep taškų sistema. Čia bus atsiliepimų sistema. Parašai postą kodėl tavo manymų tas narys yra puikus šiame forume, padėkoji jam už ką nors jei nori, o kaip bonusą jis gauna 10 reputacijos taškų. :)

Asasinas

Nu tai ir taip gali bet kada atsiliepimą parašyt. Niekas to nedraudžia. Yra tam skiltys prisistatymai ir žodžių karai.

RoxiO

Citata iš: Asasinas  liepos 02, 2012, 00:06:14
Nu tai ir taip gali bet kada atsiliepimą parašyt. Niekas to nedraudžia. Yra tam skiltys prisistatymai ir žodžių karai.


Ir nė viena iš jų neskirta tokiems dalykams :)

paragraf 78

Sukurti pagyrimų skiltį sveikintinas dalykas, tik nereikia tos nesąmonės su reputacijos taškais. Užtenka kad parašai gerą atsiliepimą apie žmogų.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2012, 10:15:33
Sukurti pagyrimų skiltį sveikintinas dalykas, tik nereikia tos nesąmonės su reputacijos taškais. Užtenka kad parašai gerą atsiliepimą apie žmogų.


Arba taip :)

paragraf 78

Tai pirmyn, sukurk skilltį, juk tai tavo idėja :) (tik be reputacijos taškų) :)

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2012, 12:06:59
Tai pirmyn, sukurk skilltį, juk tai tavo idėja :) (tik be reputacijos taškų) :)


Aš negaliu tokių dalykų daryti, aš tik moderatorius :)

paragraf 78

Tokią skiltį gali sukurti pvz. temoje "Prisistatymai ir pasveikinimai" ar kur tau atrodys geriau
Nereikia tam kurti atskiro forumo.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2012, 12:17:48
Tokią skiltį gali sukurti pvz. temoje "Prisistatymai ir pasveikinimai" ar kur tau atrodys geriau
Nereikia tam kurti atskiro forumo.


Ai, aš kalbėjau būtent apie atskirą forumą :D Kad galėtu kiekvienas sukurti naują skiltį būtent kažkokiam nariui, o vienoj skilty gautusi makalynė. :)

Aukštyn