Koks metų laikas tau labiausiai patinka ir kodėl?

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 07, 2012, 20:06:12

« ankstesnis - sekantis »

Man labiausiai patinka

Pavasaris
Vasara
Žiema
Ruduo
Žemyn

paragraf 78

Pamąsčiau koks gi metų laikas jums labiausiai patinka. Neužtenka atsakyti pvz. vasara, dar reiktų paaiškinti kodėl jis patinka. Taip pat galite pasidalinti koks metų laikas nepatinka ir kodėl :)

Tai gi pradėsiu:
Mėgstu žiemą. Man patinka kaip žiemą apmiršta gamta, kaip viskas aptęmsta. Patinka žiemos šaltis. Patinka žiemos gamta. Taip pat žiemą galima pamatyti Oriono žvaigždyną. Kartais žiemos vakarais pasidarau termosą arbatos, nueinu į mišką ant skardžio ir ilgai į jį žiūriu.

Nekenčiu vasaros, nes vasarą karšta, per daug kvapų ir visokių dvokiančių dalykėlių, pastovus prakaitavimas, lipnūs visuomeninio transporto turėklai, mašalai ir kitokie nemalonūs dalykėliai. :)

Bildukas

#1
rugsėjo 07, 2012, 23:23:19 Redagavimas: rugsėjo 07, 2012, 23:27:22 by Bildukas
Cia , Chicago , man patinka visi metu laikai . Pavasaris patinka , nes visa gamta bunda ir man gyvenant prie pat misko labai smagu matyti visa ta nauja givybe , nauja pradzia . Megstu medziu zydejima , pakalnuciu kvapa(zmona daug priveise cia ju ) . Megstu kepti pirmuosius saslykus ant lauzo ....Vasara megstu , nes esu pasiutes plaukikas ir keliautojas .Visos musu keliones ir pramogos vyksta vasaros metu. Daugiau ispudziu , plaukiojimai laivais ir ezeru kvepiantis karstas vejas veidan - nenusakomas malonumas . Megstu stiprias vasarines audras cia - (Lietuvoj niekada tokiu nemaciau) , kai lyja taip , kad nieko nematyt per langus , griaudzia taip , kad dreba namo sienos  ir zaibuoja taip , lyg pats zaibu dievas apsigyveno tavo kieme. Nenusakomas jausmas ir gamtos didybe. Ruduo Chicagoj  nuostabus ir kaip galima jo nemegti ? Siltas , sauletas , ivairiaspalvis  ir gaivus . Rudeni savaitgaliais lankom fermas ir priemiescio rudens festivalius , pasivaiksciojimai miesto centre ir baliukai su kaimynais siltais rudens vakarais - ar gali buti jaukiau ? Ziema taip pat saunu - ciumpam roges po darbu ir ant kalnu . O pugos !  Kokios cia buna pugos ! Megstu kastuvu pamojuot atsikasant is pusnynu su kaimynais karsto raudono vynelio pasiurbciojant.Smagu paskaityt knyga saltais vakarais prie zidinio katinams murkiant .Smagu zaist su sunimis sniege ir BUTINAI nors karta per ziema sukelti sniecku musi ir issimurdyti sniege taip , kad net apatines kelnes prisala prie subines :) :D . Jau net nesneku apie Kaledu laukima - kepiniais ir egle kvepiancius namus , katina vagianti dovanas ir tempianti jas po sofa  :D........ Megstu visus metu laikus , nei vieno is ju negaleciau isskirti , nes visi jie kazkuo ypatingi. ::)O gal as tiesiog , labai megstu GYVENTI. :) ;)

Asasinas

Tai aišku kad vasara. Mėgstu šilumą. Gali būt nors ir +40C, aš sau ramiai gyvenu. Žiemą užknisa daug renktis. Apskritai vasarą viskas daug paprasčiau.

likehsvilius

Žiema. Jos metu man patinka sniegas, atrodo ramu... Ypac grazu kai sninga ir taip ramus metu laikas.

Benamis

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 07, 2012, 20:06:12
Nekenčiu vasaros, nes vasarą karšta, per daug kvapų ir visokių dvokiančių dalykėlių, pastovus prakaitavimas, lipnūs visuomeninio transporto turėklai, mašalai ir kitokie nemalonūs dalykėliai. :)


Galima sakyti, kad perskaitei mano mintis. Nekenciu vasaros. Labiausiai patinka pavasaris :)

paragraf 78

Nors vienas žmogus mąsto apie vasarą kaip ir aš :D

advena

Man labiausiai patinka vasara. Žinoma dėl atostogų per kurias galiu pabūti su draugais kurie gyvena tolėliau, laisvomis valandomis galiu ramiai skaityti knygas, dirbti įvairiausius fizinius darbus, maudytis tvenkinyje (dievinu plaukiojimą), nuvažiuoti prie jūros ir šokinėti per bangas, pailsėti nuo erzinančių kai kurių klasiokių :D, valgyti braškes ir kitas uogas kiek tik eina... Tiesą sakant mane kartais apima depresija, išvis nepernešu karščio o saulės spinduliai labai vargina akis, bet šią vasarą klimatas buvo puikus.
Patinka ir ruduo kai krinta lapai, nuo šalnos blizga žemė, kvepia žiema, ir žiema kai sninga dideliais gabalais, vyksta gražiausios šventės metuose, ir pavasaris kai parskrenda paukščiai, žaliuoja medžiai, atbunda gamta. Bet vis dėlto juk vasarą gali maudytis kokiam tvenkiny. :)

Beelzebub

Man labiausiai patinka ruduo. Prieš atsakant dar galvojau ar žiema ar ruduo, bet visdėlto nusprendžiau, kad tikrai ruduo. Kiekvieną rudenį mane tiesiog apima tokia keista nuotaika ir jausmas, kokio nejaučiu nei vienu kitu metų laiku. Rudenį būna Vėlinės ir Halloween'as, vienos iš mėgstamiausių švenčių. Būtent rudenį mėgstu nueit pavaikščiot po kapines, kai nuo medžių krenta lapai, taip pat būna pats geriausias metų laikas aplankyti vaiduoklių namus. Rudens orai man turbūt priimtiniausi, nei per karšta, nei peršalta, smagus jausmas kai eini ir ant žemės krūvos rudeninių lapų. Vienintelis minusas, kad rudenį baigiasi atostogos ir prasideda mokslo metai.

Dėl žiemos dar svarsčiau, bet visdėlto man patinka žiema tik tol, kol būna ne šalčiau, kaip -10, -15. Kai jau būna -20, -30 tai tada šakės, nušalt veidą lauke galima. Arba jeigu tenka kokioj stotelėj laukt autobuso 30 min vakare, kai kokie -25 laipsniai lauke. Bet sniegą, vidutinį šaltį tai labai mėgstu. Tik nervina, kai būna šlapdriba ir visur košė, arba atvirkščiai - visur ledas ir neįmanoma net su kokiais kerzais normaliai paeit.

Nemėgstamiausias metų laikas - vasara. Pagrindinė priežastis - karštis, nes karštį sunkiai išveriu. Dažnai sakau, kad jau geriau kęst didesnį šaltį, negu didesnį karštį. Nei miegot įmanoma, nei kažką daryt, tik į dušą lakstyt kas 10 min. Viešuoju transportu išvis geriau nevažiuot per karščius. :D Na ir aišku, nekenčiu kai visur musės, uodai ir t.t.

OKULTISTE

Ruduo patinka dėl daugelio priežasčių: stipraus vėjo, Vėlinių, voratinklių, melancholijos ir kt.

Markamis

Citata iš: Benamis  rugsėjo 08, 2012, 12:38:15
Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 07, 2012, 20:06:12
Nekenčiu vasaros, nes vasarą karšta, per daug kvapų ir visokių dvokiančių dalykėlių, pastovus prakaitavimas, lipnūs visuomeninio transporto turėklai, mašalai ir kitokie nemalonūs dalykėliai. :)


Galima sakyti, kad perskaitei mano mintis. Nekenciu vasaros. Labiausiai patinka pavasaris :)


Vasaros negaliu nemėgt, vien dėl atostogų. Šiai a iirgi ne per labiausiai mėgstu vasarą dėl karščio, kadangi negaliu lengvai jo pertempti. Labiausiai patinka žiema - anksti temsta, šaltis, ramuma. Taipogi Kalėdos, tokia artumo, švelnumo, susibūrimo šventė. Aišku, žiemą užknisa išėjus iš šiltos(arba nelabai) mokyklos laukti troleibuso :/

coliuke

zinoma kad Vasara...silta, atostogos, saule sviecia, daug aukmenijos, spalvu, kvapu...net zmones man vasara graziau rengiasi....ir paciai nepatinka ziema ar rudeni apsimuturiuoti, slapti kojas ir vaikscioti varvancia nosim, ar sedeti namuose po pledu....o kur dar vandens pramogos vasara.... :)

astropasaulis

Nors gimiau vasarą, tačiau negaliu pakęsti tų +30 laipsnių šilumos. Man labai patinka vanduo, lietus, o juk lietingiausias mėnuo yra ruduo. Tai renkuosi rudenį :)

Markamis

Citata iš: coliuke  rugsėjo 12, 2012, 12:36:11
zinoma kad Vasara...silta, atostogos, saule sviecia, daug aukmenijos, spalvu, kvapu...net zmones man vasara graziau rengiasi....ir paciai nepatinka ziema ar rudeni apsimuturiuoti, slapti kojas ir vaikscioti varvancia nosim, ar sedeti namuose po pledu....o kur dar vandens pramogos vasara.... :)


Man kaip tik atvirkščiai - patinka, kai žiemą sninga, o tu namie, dega krosnis ir tu guli apsiklojęs kokiu pledu :D

BloodyMary

Ruduo, nes nebūna nei šilta, nei šalta (o šilumos labai nemėgstu) ir šiaip gražus vaizdas, kai medžių lapai pagelsta.

crystal

Na šiaip visi metų laikai labai gražūs :) Man gal kiek labiau patinka vasara. Patinka šiluma tiek dieną tiek naktį, graži gamta ir aišku vasarinės pramogos :) Ypač maudynės kokioj upėj ar ežeriuke. Dar begalo mėgstu stiprias vasarines audras. Kai nuduoda taip trumpai ir galingai su visais žaibais ir griausmais :)

Aukštyn