Dievas bei religija. Tikit ar ne. Ką apie tai manot. Argumentai

Pradėjo Vico, spalio 10, 2012, 17:20:16

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Visi turi emocijas. Nebent esi robotas, tada kitas klausimas, bet nuoširdžiai abejoju jog esi robotas.
Emocijos nėra dvasingumas.

eternal.bliss

Nevisi.
Emocija yra asmenybės reakcija į tam tikrą įvikį, žodį, tarytum tai būtų susija su juo, kas sukelia jausmus, nes manoma, kad tai susija su juo tiesiogiai.

Jeigu neturi sasajos tarp veiksmų, žodžių ir savęs- tuomet tu nejauti jokių jausmų.

paragraf 78

Labai jau susiaurini emocijos sampratą, suteikdamas jai tik žodžio ir reakcijos atspalvį.
Emocijos būna įvairios: baimė, džiaugsmas, laimė, liūdesys ir t.t. Jas nebūtinai išprovokuoja žodžiai. Tai gali priklausyti nuo begalės faktorių. Įsidūrei su adata, kažkaip sureagavai, štai tau ir emocija. Visa dieną skauda galvą, būsi irzlus, štai tau dar viena emocija.

eternal.bliss

Sakiau žodis ir veiksmas, jei nepastebėjai. Beto- visa ką įvardinai buvo reakcijos- regavimas apie ką ir kalbėjau. Geriau įsiskaityk.

paragraf 78

Bet kuriuo atveju žmogus yra emocinė būtybė ir kiekvienas jaučia vienokias ar kitokias emocijas. Žmogus negeba atsiriboti nuo emocijų. Net jei nereaguosi į veiksmą ar žodį, tai taip pat bus emocija.

xsistemax

Na,kažkada man žmona yra pasakiusi,kad jeigu kas nors kada nors pagamino kompiuterį-androidą,tai jai tas gaminys į vyrus teko.  ;)Bet tai paminėjo kaip privalumą.

paragraf 78

Viskas, baigiam offtopiką

Anonimas_777

Sis komentaras butu nelabai i tema,bet mane domina vienas klausimas maldos ir minciu tema.Mano gyvenime yra tokia situacija,mano mama per ginca istare supykusi,kad meldziasi,kad tureciau toki vyra,koks yra mano tevas,mano tevas nera blogas.Bet mano ir mamos nuomone del antros puses labai skiriasi.Zinoma man nelabai sekasi santykiuose.Neaisku ar tai nesekme,ar dar ne laikas.Bet ar gali mamos mintys ir maldos tureti siek tiek itakos mano situacijai?Daugiau sia tema su mama nesnekejau,bet ar gali mintys ar malda kenkti?As pati beveik nieko apie tai neismanau,tai prasyciau labai ziauriai man neatrasyti.

idenmeyou

Citata iš: Anonimas_777  lapkričio 14, 2013, 17:30:34
Sis komentaras butu nelabai i tema,bet mane domina vienas klausimas maldos ir minciu tema.Mano gyvenime yra tokia situacija,mano mama per ginca istare supykusi,kad meldziasi,kad tureciau toki vyra,koks yra mano tevas,mano tevas nera blogas.Bet mano ir mamos nuomone del antros puses labai skiriasi.Zinoma man nelabai sekasi santykiuose.Neaisku ar tai nesekme,ar dar ne laikas.Bet ar gali mamos mintys ir maldos tureti siek tiek itakos mano situacijai?Daugiau sia tema su mama nesnekejau,bet ar gali mintys ar malda kenkti?As pati beveik nieko apie tai neismanau,tai prasyciau labai ziauriai man neatrasyti.


Is esmes jei sunkiai sekasi santykiuose zmogui, dazniausiai buna tai jo problema, gal but jam aplinkiniai atrodo tokie, kokiu jis nenori matyti, bet tarp tokiu gyvena ir santykiai nesiklosto palankia linkme. As manau, kad nepades nei malda ar dar kazkas svento pagerinti santykius su kazkuo, kol pati neidesi pastangu tam dalykui, nors yra kai kuriems zmonems pasimeldus ar zinant, kad uz juos kazkas meldziasi palengveja, pagereja, bet manau, tai tik samones apsigavimas. O siaip net jei ir yra kazkokia maldos jega, tai turbut labiau suteiks tau jegu kazka keisti, pertvarkyti, bet nepritauks kazkokio zmogaus prie taves, nes tai priestarautu jo laisvai valiai.

Aukštyn