Dvasios,vaiduokliai

Pradėjo Reja, rugsėjo 14, 2011, 21:24:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Reja

Kai nutinka kas vienam,tai ieskai visokiu pateisinimu,kad to negalejo nutikti.Takart buvau ne viena.Gulejau ligoninej(operavo angina).Nakti prabudau nuo triuksmo: masina pravaziavo,vyriski balsai,lyg dainos.Tik ruosiausi vel uzmigti,kai isgirdau is gilumos koridoriaus artejant zingsnius(palatos durys buvo praviros,o nuo gatves apsvietimo gana sviesu).Kazkas ejo sunkiais,retais zingsniais.Visiskoj tyloj jie aidejo tikrai kraupiai.Ir tie baisus zingsniai vis artejo.Nesusilaikiau,pasilenkiau prikelt kaimyne.O si guli, isplestom akim, ir rodo man zenkla,kad tyleciau.Ir stai,zingsniai  priejo prie musu palatos,stabtelejo ir iejo...Ir ten -nieko nebuvo!!Bet tas kazkas,zenge toliau.Priejo prie vienos lovos ir sustojo.Paigirdo lyg trenksmas i metala(lovos buvo gelezines).Ten gulejusi moteriske suriko,tada sukilom visos.Taigi buvom trise tokio ivykio liudininkes.(gal cia tinka i kokia sena tema?)

paragraf 78

Mes buvom su mano geriausiu vaikystės draugu susitarę jog jei kuris nors mirs ateis aplankyti likusį gyvą. Būnant septintoje klasėje, jis mirė. Maždaug po mėnesio prabudau naktį. Atsimerkiu ir staiga matau mano draugas melsvai švytėdamas stovi prie mano lovos. Išsigandau, pradėjau šaukti, įjungiau šviesą ir viskas dingo.

OKULTISTE

Tai gi gražu - mėlyna šviesa...
Na aš su draugu vienas kitam pažadėjom, kad kai numirsim, vienas kitą tempsim arčiau Dangaus... Žinoma tai tik metafora, bet manau, kad galima ją suprasti tinkamai...

Reja

Kodel,kai savaime isijungia televizorius,zmones galvoja,kad tai kazkas antgamtisko?Viena nakti prabudau nuo sviesos blyksniu.Maniau,gal pro langus kas pasisviesdamas prozektorium eina.Sekancia nakti,tie patys blyksniai priverte atsikelti-mano sky box lempute zybciojo,nusviesdama visa kambari.Isjungiau is rozetes.Manau,kad tie isijunginejimai televizoriu,ar mano atveju,yra susije su elektra.Elektros iskrova,ar pan.Gal kas zino? .                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Agne

Na mano sesei taip buvo: gal porą naktų naktį įsijungdavo pats televizorius. Pirmą kartą išsigando, o po antros nakties nešė pas meistrą, tai tas pasakė, kad normalu, kad būna taip   :D

paragraf 78

Pas mane mp3 plejeris vis pats įsijungia :)

egle

Viskas prasidėjo prieš beveik du mėnesius. Kartu su pusseserę atostogavau pas savo seserį. Miegojau, kai staiga naktį pabudau ir atsimerkusi priešais save ant rašomojo stalo pamačiau sėdinti žmogų, jo veido nesimatė nors jis buvo arti, jis tiesiog sėdėjo ir žiūrėjo į mane labai išsigandau, užsimerkiau, sau mintyse sakiau kad man tik pasirodė, šiaip ne taip išdrįsau ir vėl atsimerkti, o jis vis dar ten sėdėjo, tada ėmiau žadinti šalia manęs miegančią pusseserę, kai tik nukreipiau akis nuo to žmogau ji dingo. Gerai įsidėmėjau to žmogaus rūbus, ta naktį sapnavau baisius košmarus, o ryte sesuo ir pusseserė gerai iš manęs pasijuokė. Aš ir pati ėmiau save įtikinėti, kad tai nesąmonė. Na taip viskas ir pasimiršo. Prasidėjo nauji mokslo metai atvažiavau gyventi pas sesers, nes dabar čia mokausi. Prieš kelias dienas miegu sau ramiai kai ir vėl pabudau ir atsimerkusi pamačiau, dabar jau kitoje vietoje, stovinti žmogų, jis visas buvo juodas,žiūrėjo į mane, vėl užsimerkiau po to vėl atsimerkiau o jis vis dar ten stovėjo. Taip išsigandau, nes jis visas buvo toks juodas ir baisus pažadinau seserį, vos ji pabudo to žmogaus nebeliko, visą naktį negalėjau užmigti, kankino kažkoks blogas jausmas, o baimė tokia didelė, kad net pajudėti bijojau. Sugalvojau, kad jei dar kada pamatysiu ką nors jį nufotkinsiu. Ir štai miegu šią naktį kai ir vėl pamačiau prie Tv stovinčią ir į mane žiūrinčia merginą, veido nesimatė, buvo apsirengusi su maikute ir sijonu, nu ir na galvoju, tokia didelė baimė apėmė, kad nedrįsau nei fotografuoti nei pajudėti. Papasakojau tik gerom draugėm nenoriu pasirodyti kaip beprotė, bet aš tikrai žinau ką mačiau, nebežinau net ką daryti, kai išaušta rytas baimė dingsta ir viskas atrodo dzin, bet kai ateina naktis tai net nežinau...         

paragraf 78

Na man irgi panašiai buvo, tik nematydavau, bet jausdavau kažką šalia esantį. Kartais būdavo taip kad tas kažkas mane prislėgdavo, tai baigėsi kai pradėjau melstis už mirusius.

OKULTISTE

Va va... Melstis už mirusiuosius aš irgi patraukta...

2012

Citata iš: Reja  rugsėjo 14, 2011, 21:24:33
Kai nutinka kas vienam,tai ieskai visokiu pateisinimu,kad to negalejo nutikti.Takart buvau ne viena.Gulejau ligoninej(operavo angina).Nakti prabudau nuo triuksmo: masina pravaziavo,vyriski balsai,lyg dainos.Tik ruosiausi vel uzmigti,kai isgirdau is gilumos koridoriaus artejant zingsnius(palatos durys buvo praviros,o nuo gatves apsvietimo gana sviesu).Kazkas ejo sunkiais,retais zingsniais.Visiskoj tyloj jie aidejo tikrai kraupiai.Ir tie baisus zingsniai vis artejo.Nesusilaikiau,pasilenkiau prikelt kaimyne.O si guli, isplestom akim, ir rodo man zenkla,kad tyleciau.Ir stai,zingsniai  priejo prie musu palatos,stabtelejo ir iejo...Ir ten -nieko nebuvo!!Bet tas kazkas,zenge toliau.Priejo prie vienos lovos ir sustojo.Paigirdo lyg trenksmas i metala(lovos buvo gelezines).Ten gulejusi moteriske suriko,tada sukilom visos.Taigi buvom trise tokio ivykio liudininkes.(gal cia tinka i kokia sena tema?)


Turiu drauga, kuris yra svelniai tariant padejas ant visatos, ufonautu ir 90% sios svetaines turinio. Bet net jis, turejo praktikos su vaiduokliai, ( irgi mate ligonineje/poliklinikoje ). Jau nekalbu kad as ir pats turejau garbes itarti kad bildukai egzistuoja, drauge irgi mate kazka panasaus.

Tu neisprotejai, ir daug zmoniu tavim tiki ( as vienas is ju ).

scary

Sveiki, ar jums taip buna, kad eini ir atrodo, kad kazkas yra prie jusu? Klausiu todel, nes man ir mano pusseserei taip yra. Man preitais metais reikejo nuo pirmadienio iki panktadienio buti pas pusseseriu, kad is ju namu galeciau eiti i mokykla (taip arciau bei greiciau) tai naktimis kai eidavau i tualeta reikedavo laiptais eiti i pirma auksta... Tai vat einant visalaika nezinia kodel apimdavo baime ir tuopaciu jausmas lyg kasnors tau stovetu uz nugaros. Po kiek laiko ismokau nebijoti sio jausmo, bet tik isejus is tualeto kuogreiciau begdavau laiptais aukstyn. Kai kazkuria diena atvaziavo mano teta (pas pusseseriu) mes pradejome kalbeti tema apie keistus jausmus taigi kai as pasakiau jog jauciu kazka esanti salia einant laiptais mano vyresnioji pussesere pasake kad jai irgi yra toks jausmas... Tai butu idomu suzinoti ar ten gali buti dvasiu... :o :( :-[

Benamis

Reikejo tau geriau nauja tema parasyti apie savo 'jutimus'. Siaip as tikiu vaiduokliais, bet:

1. Tai gali buti jusu laki fantazija.
2. Is tikruju kazkas ten yra.

Butu idomu suzinoti kur gyvenate, ta prasme kokiame name (ar naujas namas ar senas), ar kiti seimos nariai (ne tik tavo sese) ka nors jaucia ir t.t.

2012

Citata iš: scary  spalio 06, 2011, 19:14:51
Sveiki, ar jums taip buna, kad eini ir atrodo, kad kazkas yra prie jusu? Klausiu todel, nes man ir mano pusseserei taip yra. Man preitais metais reikejo nuo pirmadienio iki panktadienio buti pas pusseseriu, kad is ju namu galeciau eiti i mokykla (taip arciau bei greiciau) tai naktimis kai eidavau i tualeta reikedavo laiptais eiti i pirma auksta... Tai vat einant visalaika nezinia kodel apimdavo baime ir tuopaciu jausmas lyg kasnors tau stovetu uz nugaros. Po kiek laiko ismokau nebijoti sio jausmo, bet tik isejus is tualeto kuogreiciau begdavau laiptais aukstyn. Kai kazkuria diena atvaziavo mano teta (pas pusseseriu) mes pradejome kalbeti tema apie keistus jausmus taigi kai as pasakiau jog jauciu kazka esanti salia einant laiptais mano vyresnioji pussesere pasake kad jai irgi yra toks jausmas... Tai butu idomu suzinoti ar ten gali buti dvasiu... :o :( :-[


Nezinau, girdejau apie bio laukus. Gali buti kad paprasciausiai toje vietoje yra blogi bio laukai, arba kokios chemines medziagos kurios itakoja aplinka nedideliu atstumu.

paragraf 78

Geopatogeninėse zonose, dažnai taip būna, pvz ant tektoninių plokščių įtrūkimų ar susikirtimų

scary

Citata iš: Benamis  spalio 06, 2011, 19:29:48
Reikejo tau geriau nauja tema parasyti apie savo 'jutimus'. Siaip as tikiu vaiduokliais, bet:

1. Tai gali buti jusu laki fantazija.
2. Is tikruju kazkas ten yra.

Butu idomu suzinoti kur gyvenate, ta prasme kokiame name (ar naujas namas ar senas), ar kiti seimos nariai (ne tik tavo sese) ka nors jaucia ir t.t.


Tas namas jau labai senas ten seniau buvo gyvene daug zmoniu... As tiksliai nezinau bet mano bocius ten gyveno ir dabar tebegyvena, tad jei gerai atsimenu tai jis yra buves sakes jog tame name kazkas buvo mires... ???

Aukštyn