Baisiausia naktis gyvenime

Pradėjo saulyte28, lapkričio 06, 2016, 11:03:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

saulyte28

Sveiki. Labai noriu išsipasakoti :)
  Viskas įvyko prieš kelis mėnesius. Buvau labai pavargusi ir norėjau miego. Žiuriai greitai užmigau. Maždaug apie 3-4h nakties prabundu nuo keisto kapojimo rūsyje. Pirmiau galvojau, kad tėtis, bet kai nuėjau prie rūsio išgirdau kimų balsą "Nelysk, nes nužudysiu" labai išsigandau. Puoliau į savo kambarį užsirakiniau duris ir įlindau į lovą. Staiga išgirdau kaip atsidaro rūsio durys. Ir kaškas sunkiais žingsniais vaikšto po namus. Labai buvau išsigandusi. Neišio neišto atsirakino mano kambario durys ir atsidarė. Pamačiau keista kokių 125cm būtybe. Pradėjau verkti. Ta butybė išsigando ir pabėgo. Nusiraminau. Vėliau labai sunkai užmigau


Po kelių dienų vėl viskas pasikartojo, bet tada iširdo ir mano tėvai. Jie mane ramino. Galvojau, kad mūsų namai prakeikti. Buvau suglumusi. Po kelių dienų mirė mano draugės brolis kuriam buvo 6 metai ir jis buvo 125cm. Galvojau, kad tai tiesiog sutapimas, bet kai atvvažiavau į jo laidotuves pamačiau jį tokį kaip ir tą keista butybe. Iki dabar negaliu apie tai pamiršti.

Puiku, kad išsipasakojau. Net ant širdies ramiau

Karo Bried

Labas, pas mane panašiai buvo.
Nakti buvau prie kompiuterio su įjungta šviesa ir pajutau kad kažkas stipriai pradejo judeti prie duru, pamaniau kad kasnors į mano kambari atejo, as greitai pažiurejau į duris ir pamačiau juoda spalva, atrode kaip juodi dumai ir tie juodi dumai judejo o forma nebuvo kaip žmogaus, atrode kaip didelis apskritimas ar ratas.. aš žiauriai isigandau ir greitai nusukau akis į kompiuteri, tiesiog bijojau judet ir apsimečiau kad nieko nemaciau, po keliu minuciu sukaupusi drasa paziurejau į ta pačia vieta ir ten nieko nebebuvo. Tuomet maniau kad sirdis iš krutines išoks...  :D

O dabar paaiškinsiu kas tai- Tai yra "Butybes" žmones patis gali tai pritraukti, butybes gyvena apatineme pasaulyje (žimotines lygmens butybes) jos ateina per portala.

Sorry už klaidas, senai Lietuvoje nebegyvenu o lietuviu kalba man jau pasimiršta.

Aukštyn