iš kur atsirado mano slapyvardis

Pradėjo Istillrighthere, gegužės 04, 2013, 14:15:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

exdead

seip paciose kapinese uzsilikusiu dvasiu buti neturetu. Juk kai kurie zmones keliauja augsciau. O tiek kur buvo nuzudyti, nusizude.... Lieka tose vietose tai logiskai pamascius kapinese neturetu buti dvasiu. Nebent ten kas nors tuos zmones zude.

Istillrighthere

#16
spalio 15, 2013, 12:09:27 Redagavimas: spalio 15, 2013, 12:15:39 by Istillrighthere
Truputis informacijos apie tas pačias kapinaites :)
Šaltinis: vikipedia :)

"Jonavos žydų kapinės - žydų kapinaitės Jonavos mieste. Įrengtos ant kalvos prie seniausios Jonavoje - Sodų - gatvės, netoli miesto centrinio stadiono, Varnutės upelio. Paminklai sustatyti eilėmis, sudarančiomis taisyklingą stačiakampį. Kapinių gale yra sustatytos paminklų nuolaužos. Ant kalvos viršūnės į kairę nuo laiptelių stovi paminklas. Kalnelio viršuje anksčiau veikė rabino koplytėlė (baltai tinkuota, mūrinė). Žydų kapinių medinė lentų tvora bei kalvos papėdėje stovėję dideli raudono mūro vartai neišliko. Žydų kapinės Tarybų Sąjungos okupacijos metais buvo nuniokotos, išvartyti paminklai; sutvarkytos rajono savivaldybės lėšomis 1989 m. "

Beje, turėjau vieną foto, kurioje aiškiai matosi veidas :) Jei rasiu įmesiu čia :)

Istillrighthere

Radau :)
Prašau priartinti ją išsaugojus kompiuteryje ties ta vieta, kur apibrėžta juodai :) ::)
Pirmą kartą, kai pamačiau, tai plaukai pasistojo piestu  :o


paragraf 78

akivaizdus pareidolijos pavyzdys ir tiek

pseudo

It's a Bird...It's a Plane...It's Superman!!!

lietuvis002

nematau aš jokio veido..

varpainis

Nes jo cia ir nera

Kasius


ojura

as tai matau veida. ir dar pries paminkla matau zmogiska figura .. arba cia kaip i koki linoleuma sena ziurint, na kur su rastais budavo (negeometriniais) - visokiu primatydavau zmoniu "feisu"  :D (menininkai kitaip mato :) ) arba kaip menulis atrodo su zmogaus veidu. tai cia gal is zolynu susideliojo tas portretas.
bet kas zino..

Ezekiel

Citata iš: Istillrighthere  spalio 18, 2013, 23:31:52
Radau :)
Prašau priartinti ją išsaugojus kompiuteryje ties ta vieta, kur apibrėžta juodai :) ::)
Pirmą kartą, kai pamačiau, tai plaukai pasistojo piestu  :o



Matau veidą, bet tai gali būti žemės ir sniego dėmių iliuzijos.
Kalbant apie atsitikimus kapinėse ir autobuse ar galėjo tai būti epilepsija? Ją patyriantis žmonės dažnai jaučia kažko būvimą šalia, Dievo ir t.t. Taip pat įmanomos vizualinės anomalijos, kūno kontrolės praradimas, stiprios emocijos.

Master

O man tai gan sunkiai matosi :\
Jeigu nežinočiau, kad reikia ieškoti kažkokių veidų ir jei nebūtų paryškintos vietos, tikrai nepastebėčiau :(

Istillrighthere

Aš iškart pastebėjau, kai foto originalą turėjau, susikėliau  :o

Aukštyn