Kas tai galėtų būti?

Pradėjo tyla, vasario 04, 2019, 12:20:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

tyla

Sveiki,

Tai va, namuose tokia situacija.
Vis matau, kaip kažkas praeina (panašiai kaip akies kampu pamatai ką nors praeinant, peripheral vision).
Virtuvėje nukrito puodukas, koridoriuj nuo komodos nuskrido raktai (stovėjo prie pat sienos, nuskrido per koridorių).
Na, ir šiaip visokie mažmožiai, tačiau kažkurią dieną grįžau iš parduotuvės ir dėjau viską į vietas. Viskas būtų kaip ir normaliai, bet, kad ir kaip durnai beskambėtų, dingo kumpis. Juokas juokais, stovėjo ant stalo, poką brolis praplėšė, kad valgyt, o po dešimties sekundžių dingo kaip į vandenį. Suprasčiau, jeigu kas nors būtų paėmęs, ar nukritęs butų, bet virtuvėje nieko nebuvo, aš tik telefono nuėjau pasiimt į kambarį. Visur išieškojom, net vonioj ir stalčiuose pažiūrėjau, literally visur, bet taip ir neatsirado.
Skamba kaip stupid joke, i know.
Tai va, turiu dvi teorijas.
1. Bildukas/vaiduoklis/ dar kokia būtybė?
2. Kažkaip liko kokioje alternatyvioje visatoje, glitch in the matrix, taip pavadinus.

Na, padiskutuokime   ;D


elteide

kumpį nudžiovė šuo :)

tyla

Citata iš: elteide  vasario 06, 2019, 21:32:53kumpį nudžiovė šuo :)
neturim gyvunu namuose :D

elteide

Citata iš: tyla  vasario 08, 2019, 10:56:16neturim gyvunu namuose :D
Tai kuris is jusu lunatikuoja?:)

Atpirkėjas

Tarakonai nutempė kumpį. Juokauju....
Kažkaip sunku patikėt. Nemanau, kad vaiduokliai kumpius vogtų

tyla

Citata iš: Atpirkėjas  vasario 10, 2019, 20:25:04Tarakonai nutempė kumpį. Juokauju....
Kažkaip sunku patikėt. Nemanau, kad vaiduokliai kumpius vogtų
Sutinku, man taip niekada nebuvo, nei girdejus tokio dalyko esu :D

Glitch koksai

Atpirkėjas

Šiaip žvakes padegink, gal šiaip blogos auros yra. Tik dėl spalvos nežinau, pasidomėk 🙂

Aukštyn