Keistas katinas

Pradėjo Naujoka2, sausio 11, 2018, 04:58:13

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Naujoka2

Sveiki, nors tame gal nera nieko anomalisko bet noreciau jusu nuomones. Kartais kai buna laiko platinu reklamas, ir kazkada nuvykau i kaimeli nedideli ir man beplatinant tas reklamas sutikau miela katinuka, visas juodas tik kad leteneles baltos ir su ankakliu, zodziu akivaisdziai matesi kad naminis, mylimas ir pavalges gyvunelis. Jis priejo prie manes as paglosciau ji ir ejau toliau, taciau katinukas manes nepaleido jis ejo is paskos kur as eidavau, o man reikejo eiti is vieno kiemo i kita ir taip apkeliauti apie 500 kiemu, ir katinukas ejo visur paskui mane i kiekviena kiema ir vis miauke nesustodamas tarsi noredamas kazka pasakyti, megino savo galva trinti i mano koja - ranka, ir taip apejom apie 100 kiemu kartu, kol katinukas tiesiog dingo kazkur. Kas galbut gali buti anomalisko? Tai kad tai jau antras kartas kad ta katinuka sutinku ir jis elgesi indentiskai kaip ir pirma karta, pakliausiau keletas zmoniu kurie gyvena salimais kas su tuo gyvunu negerai, jie pasake kad su juo viskas gerai, ir kad tas gyvunas seip nelabai prisileidzia zmoniu, o cia seka paskui, tai kaip ir klaustukas liko man ir tiems zmonems del katinuko. Pastebejau kad po to ivykio kiti katinai isvis neprisileidzia, kad ir pazystamu, uztenka ranka istiesti snypcia, draskosi, bando ikasti ir iskarto bega kuo toliau nuo manes. Bet pries juoda katinuka prisileisdavo beveik kiekvienas net gatvinis, o jei ne tiesiog nueidvo, niekada nemegindavo ikasti ar ibrezti kaip dabar. Namuose jokio gyvuno nelaikau jau apie 5-6 metus, su suniukais nebendrauju - neglostau. Galbut susije ar nesusije faktai. Pries 2 metus mire mano tikra Motina, gan jauna kazkur 36m amziaus, pagalvojau gal ji megina susiekti su manimi, bet mes nebuvome artimi nors nebuvom sysipyke, bet ji manes neaugino ir as jai nelabai kaip ir rupejau, bet ji mane ar as ja galejau pamatyti betkada. Realiai atkrenta kad ji megina susisiekti su manimi bet neesu tuom tikras, nes nebuvau jos laidotuvese, ne del to kad nenorejau, o del to kad gimine atstume mane ir man nieko nepranese, o viska suzinojau tik is soc. darbuotoju ir policijos. Taigi jei tai ne Motina kas tai galetu buti? Gal paprasciausias atsitiktinumas?
Atsiprasau is karto uz gramatika, tai nera mano stiprioji puse.

Aukštyn