NASA patvirtino, kad Marso nuotraukoje uzfiksuotas NSO

Pradėjo Teroras, sausio 12, 2015, 22:13:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

NASA oficialiai patvirtino, kad negali atsakyti kas pavaizduota vienoje is nuotraukoje padarytoje Marse. Spejama, kad tai gali buti meteoras, taciau neatmetama tikimybe, kad tai gali buti ir kitos planetos erdvelaivis (?).

Asmeniskai man idomiausia, kad NASA savo ataskaitoje neparase savo firminiu atsakymu kaip: pikseliu klaida fotoobjektyve ar kazkoks defektas.



Citata"Is this the first image of a meteor on Mars, or an image of a spacecraft sent from another world during the dawn of our robotic space exploration program? We may never know, but we are still looking for clues."


http://www.jpl.nasa.gov/spaceimages/details.php?id=PIA05557


Jimas

Įdomi nuotrauka. Tarp kitko, o iš kur jie gali žinot, kad Marse nėra gyvybės? Ką gali žinot, gal už to robotuko kur Marse važinėja, vaikščioja ateivis ir juokiasi iš žmonių. O gal Marse įrengta kokia nors ateivių bazė, stebėt žmones? Na, toks šviesulys, nežinau kaip galima paaiškint kitaip. Toks, rodos, tiesus kaip su liniuote nubrėžtas, lauksim ką NASA pasakys :)

Benamis

Tai, kad NASA jau pasake: mes nezinom. Butent apie tai ir yra pagrindine temos mintis.

Jimas

Citata iš: Benamis  sausio 12, 2015, 23:31:55
Tai, kad NASA jau pasake: mes nezinom. Butent apie tai ir yra pagrindine temos mintis.

"Is this the first image of a meteor on Mars, or an image of a spacecraft sent from another world during the dawn of our robotic space exploration program? We may never know, but we are still looking for clues."
Ką čia nusišneki, čia tavo mada kabinėtis prie žodžių?Eik išsiversk sakinį su Google vertėju, jei nemoki anglų kalbos. Aiškiai pacituota, kad vis dar ieško atsakymų.

Benamis

CitataMARCH 11, 2004


Abejoju, kad jie vis dar iesko atsakymu :) Bet, viltis mirsta paskutine.

NSOOO99

Juokingiausia yra tai kad per tiek metu marsaeigis ~60km pravaziaves marse ,taip kad ten visokiu irodymu pilna ,gal netgi gyvybe. Ir tai fotkes lyg butu 1950metai...

Supera

O čia tai jau kažkas naujo.

NSOOO99 kosmose teleskopai irgi nedaro spalvotų nuotraukų, jas taip sakant paphotošopina ir liaudžiai paleidžia pasigrožėt.

Linas Esu

#7
rugpjūčio 28, 2015, 12:28:03 Redagavimas: rugpjūčio 28, 2015, 12:31:31 by Linas Esu
Citata iš: NSOOO99  rugpjūčio 28, 2015, 01:10:59
Juokingiausia yra tai kad per tiek metu marsaeigis ~60km pravaziaves marse ,taip kad ten visokiu irodymu pilna ,gal netgi gyvybe. Ir tai fotkes lyg butu 1950metai...


„Curiosity" turi net 17 vaizdą fiksuojančių aparatų ir kamerų , nespalvuotos nuotraukos kartais atliekamos ir dėl to jog yra ryškus krentatis saulės šviesos spektras tiesiai į objektyvus/ą. Blogesnės kokybės nuotraukos gali būti atliktos ir ne tokių gerų forografavimo funkcijas turinčių aparatų , kaip navigacijos kamera .

Marsaeigis sveria toną , didžiausias pasiekiamas greitis tarp kitko visai ne mažas 25 km/h , tačiau jam reikia labai daug energijos nes jis turi krūvas veikiančių aparatų . Marse diena trunka 24:40 šiek tiek daugiau nei pas mus , tiesa neradau info kiek laiko saulė vidutiniškai išbūna patekėjusi horizonte . Marsaeigio tikslas nevažiuoti , paskirtis - tirti Marso klimatą, geologiją, galimą tinkamumą gyvybei . Atliekamų tyrimų procesas labai ilgas , todėl visiškai normalu jog jis nuvažiavęs tiek palyginus ne daug . Žinoma čia tik mano nuomonė , bet domiuosi ką jis sugeba ir kaip viskas vyksta .

Linas Esu

#8
rugpjūčio 28, 2015, 12:41:25 Redagavimas: rugpjūčio 28, 2015, 12:44:19 by Linas Esu
Citata iš: Teroras  sausio 12, 2015, 22:13:06
NASA oficialiai patvirtino, kad negali atsakyti kas pavaizduota vienoje is nuotraukoje padarytoje Marse. Spejama, kad tai gali buti meteoras, taciau neatmetama tikimybe, kad tai gali buti ir kitos planetos erdvelaivis (?).

Asmeniskai man idomiausia, kad NASA savo ataskaitoje neparase savo firminiu atsakymu kaip: pikseliu klaida fotoobjektyve ar kazkoks defektas.



Citata"Is this the first image of a meteor on Mars, or an image of a spacecraft sent from another world during the dawn of our robotic space exploration program? We may never know, but we are still looking for clues."


http://www.jpl.nasa.gov/spaceimages/details.php?id=PIA05557




Norėčiau tavo nuomonę sužinoti bet tikrai ne sarkasmas ar pan mano klausime . NASA visada pirmiausia nuotraukas kuriose yra neaiškūs vaizdai ( kai kuriems tai atrodo kaip marsiečiai , erdvėlaiviai t.t ) paaiškina moksliniais terminais . Dirvožemio procesai , arba metereologiniai dariniai , kaip tarkime šis galbūt gali būti . Kiti kelia versijas jog NASA tikrų nuotraukų kuriose matomi NSO net neviešina .

Kodėl tavo nuomone šį kartą jie padarė išimtį ? paviešino šią diskutuotiną nuotrauką ir net išplatino viešą pranešimą jog tai NSO bet ir net gali būti erdvėlaivis iš kito pasaulio .

Šaulys

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 28, 2015, 12:28:03
Citata iš: NSOOO99  rugpjūčio 28, 2015, 01:10:59Juokingiausia yra tai kad per tiek metu marsaeigis ~60km pravaziaves marse ,taip kad ten visokiu irodymu pilna ,gal netgi gyvybe. Ir tai fotkes lyg butu 1950metai...
„Curiosity" turi net 17 vaizdą fiksuojančių aparatų ir kamerų , nespalvuotos nuotraukos kartais atliekamos ir dėl to jog yra ryškus krentatis saulės šviesos spektras tiesiai į objektyvus/ą. Blogesnės kokybės nuotraukos gali būti atliktos ir ne tokių gerų forografavimo funkcijas turinčių aparatų , kaip navigacijos kamera .

Marsaeigis sveria toną , didžiausias pasiekiamas greitis tarp kitko visai ne mažas 25 km/h , tačiau jam reikia labai daug energijos nes jis turi krūvas veikiančių aparatų . Marse diena trunka 24:40 šiek tiek daugiau nei pas mus , tiesa neradau info kiek laiko saulė vidutiniškai išbūna patekėjusi horizonte . Marsaeigio tikslas nevažiuoti , paskirtis - tirti Marso klimatą, geologiją, galimą tinkamumą gyvybei . Atliekamų tyrimų procesas labai ilgas , todėl visiškai normalu jog jis nuvažiavęs tiek palyginus ne daug . Žinoma čia tik mano nuomonė , bet domiuosi ką jis sugeba ir kaip viskas vyksta .
Man patinka mastymas. Curiosity labai primena ford fiesta pagal svori ir didi. Aisku. Visur ta gravitacija.. Kuri kiek mazesne nei zemej. Marsaeigis apginkluotas (Oho!) branduoline baterija!!!!! Hmmmm. Bet mano kukliom ziniom apie branduoline energija prieinama zmonijai yra vienintelis budas panaudojimui. Tai termoelementas kai del energija gaunama del temperaturos skirtumo. Kontroliuojamos branduolines reakcijos? Tik ne Curiosity roveryje. Taigi paziurekim kur ta "branduoline jegaine" yra. Nelabai matoma. ( yra pilna NASA nuotrauku apie visureigi) 1 tonos visureigiui su laboratorija temperaturu skirtumo pagrindu gaminamos energijos ko gero neuztektu nei rato ore pasukti. O gal tik tam ir uztektu. Bet aisku mes gi turim patvarumo pavyzdi Oportunity kuris jau 10 metu stebuklingai nusivales saules elementus su laptopo tipo baterija vis dar siuncia duomenis.

Šaulys

Pridesiu kad siandien mes turim kiekviename mobilame tel. Kameras. Kameros su iki 30 t pikseliu ne naujiena. Na niekur nemaciau juodai baltu kameru. Staiga is marso visureigio, zmonijos pasididziavimui mes gaunam juodai baltas nuotraukas. Zinoma del atminties kiekio ir perdavimo sunkumu. Prigalvokime sau didesniu pateisinimu. Staiga salis kuri yra mokslo ir technologiju generatorius visam pasauliui pritruko ideju kaip padaryti spalvota nuotrauka?
Netikiu. J/B nuotraukos tam kad nereiketu paisyti spalvu.
Nes koks vaizdas Marse diena, kokios spalvos gruntas ir saulelydis ir t.t. Mums nerodoma. Del to kad .... Viena is versiju: ten visai ne tokios salygos kaip mum piesiama. Kazkas viename is straipsniu apie Marsa komentaru teisingai pastebejo: jeigu anglies dvideginis tai dujos kurios atsakingos uz siltnamio efekta, tai kodel sakoma, kad Marse, kur jo 95% taip salta? Gal jo ne 95% gal ten ne taip salta?
Ziurint i kai kurias Marso nuotraukas matome roverio grobus. Ten kai kurios detales yra zinomos spalvos, taciau nuotraukose tos spalvos visiskai kitokios. Yra budas kur pridejus filtra spalva grazinama. Taigi kazkas ta filtra uzdejo kad ta spalva pasikeistu tikslu pa"raudoninti" Marsa? Ar filtras buvo taikytas tam kad pakeist visa vaizda ir smulki detale nepastebeta?
Juokinga, bet prisiminiau Roswella, kai pirma diena oficialus kariuomenes atstovas pareiske kad pamuse diska, o kita karta viskas paneigta.
Kai visam pasauliui buvo parodytas veidas Marse, ivyko tas pats.

Vytautas

#11
kovo 13, 2016, 17:08:38 Redagavimas: kovo 13, 2016, 17:10:11 by Vytautas
Na anapusinis pasaulis man sako kad Marse marsaeigis ir Curiosity funkcionuoja ir yra ten kur sakoma. Dėl nuotraukų pateikimo čia jau aišku be cenzūros neapsieinama. Bet va kad žmonės buvo mėnulyje sakoma kad tai fiziškai neįmanoma. Tiesiog žmogui nutolus 700km nuo žemės tiesiog miršta. Toks keistas ryšys. Ir TKS tuo tarpu sėkmingai funkcionuoja 400km aukštyje. O toliau visi tik kėsinasi ir reklamuojasi skristi bet realybėje niekas keistai nebando. :)

Martinax

Citata iš: Vytautas  kovo 13, 2016, 17:08:38Na anapusinis pasaulis man sako kad Marse marsaeigis ir Curiosity funkcionuoja ir yra ten kur sakoma. Dėl nuotraukų pateikimo čia jau aišku be cenzūros neapsieinama. Bet va kad žmonės buvo mėnulyje sakoma kad tai fiziškai neįmanoma. Tiesiog žmogui nutolus 700km nuo žemės tiesiog miršta. Toks keistas ryšys. Ir TKS tuo tarpu sėkmingai funkcionuoja 400km aukštyje. O toliau visi tik kėsinasi ir reklamuojasi skristi bet realybėje niekas keistai nebando. :)
Nezinau su kuo tu ten bendrauji is anapusinio pasaulio, bet tave apgaudineja, buvo zmones menulyje ir tikrai nemirstama nutolus 700km nuo zemes. Pats pamegink nutolti ir pamatysi, kad nemirsi. Vytautai, man rodos tu su kazkokiais biesais, demonais susidejas kurie, tave klaidina ir juokiasi is taves.

Vytautas

Citata iš: Martinax  kovo 13, 2016, 17:48:24buvo zmones menulyje ir tikrai nemirstama nutolus 700km nuo zemes
Na kad jau virš 40m niekas net nebando peržengti tos ribos gan keista. :) Kitas momentas JAV turėdami tokius puikius variklius su kuriais net skrido į mėnulį perka rusiškus variklius ir tik ateityje planuoja kažką pasidaryti savo bet analogiško rusiškiems. O šiam kartui užsako eilinę 8 variklių partiją. Žodžiu viskas gan keista ir absurdiška. :) Trečias momentas man nuo to nei šilta nei šalta kur ten kas buvo ar ne. Tiesiog manęs tai niekaip neliečia šiame praktiniame gyvenime. :)


time

#14
kovo 13, 2016, 19:54:06 Redagavimas: kovo 13, 2016, 19:56:02 by time
Kalbant apie sovietinius variklius 1960-1970, kuriuos NASA panaudojo savo raketai 'Antares'. Visas šis reikalas manyčiau buvo rusų suktas planas, kaip pakenkti JAV. Negi tokiai bendrovei, kaip NASA būtų reikalingi kažkokie užsistovėję varikliai, kurie jau nebetraukia tiek galios kiek dabartiniai?

Šiaip visas šis reikalas suktas ir reikalauja duomenų apie tai, ką nori NASA parodyti tai darydama. Bet galbūt, NASA bendradarbiauja su rusų kosminėmis tyrimų bendrovėmis ir dalinasi informacija, tai priklauso atiduoti detales, brėžinius, planus kaip gaminti kosminius laivus, įranga. Bet čia mano prielaida.

Apie 'Antares' nesėkmingą misiją rašoma čia: http://it.lrytas.lt/visata/antares-raketos-variklius-gamine-rusai-kratosi-atsakomybes.htm

@Vytautas Dėl nuotolio nuo žemės. Žmogui nuotolis kaip 5m ir taip pavojingas krentant be jokios įrangos. Kaip galima įrodyti tai, kad nutolus 700km į kosmso gilumą, žmogus miršta. Tam turėtų būti viena aiški priežastis ir turbūt negalima jos atskleisti. Ką tu turėjai omenyje tai sakydamas?

Aukštyn