SunsetTK paranormalūs potyriai

Pradėjo SunsetTK, rugpjūčio 07, 2014, 16:03:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TernoX

tik numeciau patarimus kurie ateityje tau praves, praves kaip su britva be salmo :) cia viskam yra ribos viskas yra rimta su juokais. juk tai yra geriausia :) patiko tavo potyriai ydomu. as dvases yzvelgiu kitaip,. tikiu tik aukstesniuoju as, bei kazkuomi tai galbut, kas kartais mane nustebina, naujiena pranesa, o tai ir yra mano aukstesnysis as kuris man tuo momentu nebuna sauprantamas bet buna jis sau suprantamas.. beje del sapnavimo taip pat, kaip sapnuose taip ir ralybeje. na nebe offtopinsiu gal per daug jau

SunsetTK

Dalinuosi patirtimi, nes ieškau gal kas Lietuvoje taip pat turi įsigiję dvasinių būtybių ir dirba su jomis...

TernoX

okey del pasaipu bei ironijos. nera jokios pasaipos tai tiesiok del siek tiek smagumo, jaukumo, siek tiek humoro be jokios pasaipos. o del ironijos tai man nesamones visokios zvakes ir panasus nesamoningi dalyukai, tie dvasiu klausimai kad lyg tu butum priverrstas ziegnotis ir tik tada pajauti siluma ar kai ka kitka. spauk i tai. as i tai spjaunu, niekas man neisakines melstis kaskoks tai dvasios noras. oj ne. (taip teko kovoti su treciaja akimi, specialiai variau siurpus per visa kuna, specialiai stiprinau tuos pojucius. buvo kai sirdyje jauciau toki stipru jausma kad taip baisiai nemalonu buvo.) as pilnai suprantu apie ka tu sneki, as tai zinau. tiek kad mano poziuris siek tiek o gal ir labai skiresi nuo tavo

SunsetTK

Citata iš: TernoX  rugpjūčio 07, 2014, 20:14:40
okey del pasaipu bei ironijos. nera jokios pasaipos tai tiesiok del siek tiek smagumo, jaukumo, siek tiek humoro be jokios pasaipos. o del ironijos tai man nesamones visokios zvakes ir panasus nesamoningi dalyukai, tie dvasiu klausimai kad lyg tu butum priverrstas ziegnotis ir tik tada pajauti siluma ar kai ka kitka. spauk i tai. as i tai spjaunu, niekas man neisakines melstis kaskoks tai dvasios noras. oj ne. (taip teko kovoti su treciaja akimi, specialiai variau siurpus per visa kuna, specialiai stiprinau tuos pojucius. buvo kai sirdyje jauciau toki stipru jausma kad taip baisiai nemalonu buvo.) as pilnai suprantu apie ka tu sneki, as tai zinau. tiek kad mano poziuris siek tiek o gal ir labai skiresi nuo tavo


O kas kalba apie maldas? Aš to nedarau, reikia skirti religiją, nuo dvasingumo.

TernoX

skiriu bet mano atzvilgiu, mano poziuriu., tai yra per daug. mes skyremes. gal kad as save laikau auksciau uz tas dvases kurias turi omenyje,. apie zaliuosius drakonus ar kaska panasaus. goblinus bei elfus. jie turi man paklusti bet netarnauti o buti globejais bei saugoti bet nevilioti kaskokiom maldom ar religijom. dvasingumo nelaikau meldimuisi kaskam tai, dvasingumas tau aukstesnis potyris, tai jausmas kuris patiriamas ir isskiriamas is viso ko kitko, kuris taves nekausto o tikatskleidzia.

Benamis

@SunsetTK butu idomu jeigu galetum parasyti koki nors gida "Praktiku skiltyje" http://anomalija.lt/forum/index.php?board=80.0 kaip pvz. tas prisikvietimas atrodo, ko reikia, ar visiems imanomas ir t.t. :)

SunsetTK

 Dabar dega žvakės ir smilkalai, filmuoju, matosi orbų daug. Prieš orbus girdėjau lyg kažkas švelniai priėjo prie stalo kur dega žvakės ir rūksta smilkalai. Tada prasidėjo orbų pasirodymas. Ryt jei spėsiu, įkelsiu video

zalia.arbata

Labai gera tema, puiku, kad įkėlei ir video, nuotraukų, o ne tik savo pasakojimą  :)
Būtinai įkelk daugiau medžiagos ;)

SunsetTK

įkeliu video paranormalaus aktyvumo namuose.

Stebėti patariu 1080p kokybe, viską atidžiai peržiūrėkite, neprasukinėkite, nes bet kurią sekundę galimas aktyvumas, tiek orbų, tiek blyksnių, nuo blankų, iki ryškių.


Vytautas

#24
rugpjūčio 08, 2014, 18:37:13 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2014, 18:48:22 by Vytautas
Atsiprašau kad pabūsiu pesimistas bet pačio pateiktą informacija tiek dėl tų skraidančių taškelių tiek dėl prietaisų veikiančių elektromagnetinių bangų pagrindu viską galima patikrinti su kur kas rimtesne moksline įranga ir tiksliai nustatyti kas tai. Jei tai būtų tikrai kažkas antgamtiško seniai būtų išstudijuota ir apiforminta moksliniais straipsniais. Bėja tavo dvasias medžiojantis prietaisas veikia labai panašiai kaip belaidžių tinklų nustatymo prietaisas. Atsiprašau už skepticizmą. Tiesiog kiek susidūriau tie dalykai techninėmis priemonėmis nepasiekiami. Taip siela gali išjungti elektrinius prietaisus. Man tai buvo pademonstruota bent tris kartus. Paprašiau išjungti kompiuterį ir jis buvo akimirksniu išjungtas. Suprantama tų kelių kartų manęs įtikinimui pakako. Daugiau to nedaro nes jau būtų kvailas žaidimas. Tiesa bandžiau tai pademonstruoti žmonai bet patyriau fiasko. Kompas buvo išjungtas kai žmona mane išdurninus išėjo iš kambario. Nuo to laiko supratau kas skirta man tai neskirta kitiems. Ir bendrai tų dalykų neįmanoma ištirti nes jie valdomi iš už šios materialios sistemos ribų.

SunsetTK

#25
rugpjūčio 08, 2014, 19:04:45 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2014, 19:15:08 by SunsetTK
Tu pirmiasiai suprask, kokios tai dvasinės būtybės, o tada įrodyk man, kad su jomis "neįmanoma" susisiekti. Aš nekalbu apie paprastas vėles, vaiduoklius (žmonių), kuriuos mes įpratę matyti, žinoti ir girdėti. Joms nereikia spiritizmo, jos visada šalia manęs ir matau tokius orbus plika akimi. Jos yra aukštesnio dvasinio išsivystymo, negu paprastai mirę žmonės ir jų vėlės, kurios neranda ramybės, tokiu būdu gąsdinančios mus.

Įsivaizduok, kaip jau mokslininkai tyrinėja tokius dalykus, jie elementarių dalykų negali suvokti, kad tarkim ir pačioje saulės sistemoje, Žemėje vykstančius procesus, o čia matai nėra "straipsnių" šia tema. Jei tik žinotum, kokie šiais laikais mokslininkai.... remkis mokslininkų straipsniais, kad pvz, Chemtrail skirti apsaugoti nuo "stiprėjančio šiltnamio efekto".... absurdas..

Mane pyktis ima, kai tu pats tuo neužsimi kuo aš, ir visiems teigi, kad tik tu viską žinai, ir esi teisus, ir tik švytuoklė vienintelis kelias bei būdas, bet neesmė, kad plika akimi matau spalvotas, blyksinčias "dulkes", meditacijos metu matau vizijas ir pan. Sakytum, kad yra ir kita alternatyva kaip švytuoklė, tada suprasčiau. Dabar pastoviai visur triūbini, kad kito kelio "nėra" :D juokingai graudu tiesiog...tai ir bendrauk tik su savo siela, o aš apart jos, bendrauju ne tik su ja...

Vytautas

Aš tik pastebėjau kad tai apčiuopiami akivaizdūs dalykai kuriuos laisvai galima tirti visai žemiškomis priemonėmis ir nustatyti kas tai. Su tikru anapusiniu pasauliu to padaryti tiesiog neįmanoma. Jei tau atrodo kitaip tai tavo valia. Neturiu jokių pretenzijų  :). Kas liečia meditaciją tai žaidimas su pakitusia sąmone. Čia panašiai kaip su narkotikais. Suprantama rezultatų galima sulaukti pačių keisčiausių. Ar tai kažkokia realybė realiai egzistuojanti - klausimas. Šiaip tai tavo patirtis. Aš į ją niekaip nepretenduoju.  :) Dar kartą atsiprašau už skepticizmą. Tikrai nenoriu nieko įžeisti.

.L.U.T.H.O.R.

Ar man tik atrodo, ar pirmoji nuotrauka, kažkada buvo šitame forume numesta? :D

TinSoldier

Aš dar tik pasitikslinsiu: SunsetTK, mano pasiūlymas tavęs visiškai nedomina, ar ne?
Būtų faina gauti atsakymą, ir atsiknisiu visiškai :)

SunsetTK

#29
rugpjūčio 09, 2014, 10:47:19 Redagavimas: rugpjūčio 09, 2014, 11:10:31 by SunsetTK
Citata iš: TinSoldier  rugpjūčio 08, 2014, 20:00:04
Aš dar tik pasitikslinsiu: SunsetTK, mano pasiūlymas tavęs visiškai nedomina, ar ne?
Būtų faina gauti atsakymą, ir atsiknisiu visiškai :)


Ar tu supranti ko klausi. Jos man teikia informaciją, kuri susijusi su manimi, tai turi liesti tik mane, o ne kažkurį svetimą žmogų (-es), kad paprasčiausiai patenkintų smalsumą.. su jomis aš žaidimais bei eksperimentais neužsiimu.

Aukštyn