Narcizu karta

Pradėjo 2Pacas, birželio 18, 2013, 09:12:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

preacher

Tingiu skaityti tiek. Na o šiaip visais laikais buvo aistringųjų, geidžiančiųjų ir be abėjo protingųjų. Žmonės atsirenka su kuo bendrauti, kaip leisti laiką, kuo užsiimti gyvenime ir t.t Manes asmeniškai neliečia kai yra kalbama apie facebooko ir soc.tinklų kartą, apie vakarėlius, party ir t.t ir visus kitus tuščius dalykus. Niekad nepriklausiau jokiem judėjimam. Visa gyvenimą gyvenau kitokį gyvenimą kitoje orbitoje, kitame parametre, gal tam įtakos turėjo auklėjimas ir aplinka? Betkokiu atvėju esu dėl to dabar labai  laimingas  :)

varpainis

Jauni zmones ir turi issilakstyt gi. Aisku viskam yra ribos ir kas per daug nesveika, bet kas cia blogo, kad savaitgaliais lekia jaunimas i klubus ar dar kur atsipalaiduoti? Kazkaip nenormaliau atrodo kai jaunas zmogus sedi uzsidares namie su knygomis/kompu ir uzsiemineja "intelektualia" veikla ir seip budamas 16-18 metu vadina save jau labai brandzia asmenybe  ;D

Ezekiel

Tai ne vien jaunimas sugadintas, bet ir dauguma kitu dėl blogos vertybių sistemos. Tarkim vakaruose labai skatinamas dominavimas, konsumerizmas ir kuo greitesnis tikslo pasiekimas nepaisant žalos aplinkai, kitiems ir apeinant vertybes.

paragraf 78

Man tai baisiausia, kad žmonės neturi jokio kritinio mąstymo. Pas mus forume irgi dalis yra tokių kurie jo neturi.
Aš kol universitete nepastudijavau irgi jo neturėjau. Panašu jog žmonės tiesiog nenori jo lavinti arba nemoka jo lavinti. Visada džiaugiuosi, kai sutinku žmogų su išlavintu kritiniu mąstymu. Bet didžioji dalis... na man baisu už mūsų visuomenę

eternal.bliss

koks tikslas skūstis ir peikti? 
Kai žmogus save iškelia virš kitų jis jau propaguoja narcizmą.

preacher

Citata iš: varpainis  birželio 26, 2013, 03:12:49
Jauni zmones ir turi issilakstyt gi. Aisku viskam yra ribos ir kas per daug nesveika, bet kas cia blogo, kad savaitgaliais lekia jaunimas i klubus ar dar kur atsipalaiduoti? Kazkaip nenormaliau atrodo kai jaunas zmogus sedi uzsidares namie su knygomis/kompu ir uzsiemineja "intelektualia" veikla ir seip budamas 16-18 metu vadina save jau labai brandzia asmenybe  ;D

Matai čia dar nuo būdo, charakterio, vieni nori šokti, gerti, durniuoti ir t.t kitiems tokia veikla arba nuobodi arba neįdomi. matai tie 16-18 kurie sėdi prie knygų, kompų gyvena visai kitokį gyvenimą ir galbūt tiesiog tam klube ar su fainais žmogeliukais neturės apie ką šnekėti ir t.t  :) Šiaip smagu pabendrauti ir t.t bet tik tada kada yra apie ką šnekėti ir įdomu su tais žmonėmis, o tai daryti galima ir prie arbatos puodelio, nebūtinai nusigeriant  :)

Master

Citata iš: varpainis  birželio 26, 2013, 03:12:49
Jauni zmones ir turi issilakstyt gi. Aisku viskam yra ribos ir kas per daug nesveika, bet kas cia blogo, kad savaitgaliais lekia jaunimas i klubus ar dar kur atsipalaiduoti? Kazkaip nenormaliau atrodo kai jaunas zmogus sedi uzsidares namie su knygomis/kompu ir uzsiemineja "intelektualia" veikla ir seip budamas 16-18 metu vadina save jau labai brandzia asmenybe  ;D

Su tokiu požiūriu būsi nuostabus tėvas :DDD. O jeigu rimtai, mano galva tema eina apie ką kitą. Kiek permečiau akimis straipsnį, supratau jog kalbama apie susireikšminimą, atsakomybės nepriėmimą ir nesirūpinimą ateitimi. Na, savo aplinkoje nelabai susiduriu su tokiomis laisvomis asmenybėmis. Bet visas tas YOLO, swag požiūris... Na... Manau vertybės ištiesų kinta. Tai tikrai nebūtų blogai, jeigu mes nebūtumėme tie žmonės, kurie kuria ateitį. (:

varpainis

Kodel pagal jum jei zmogus vaiksto po barus/ klubus iskart yra neisaukletas, neintelektualus, tuscias debilas? Visais laikais jaunimas linksminosi ir nieko cia blogo

gakeris

Citata iš: varpainis  birželio 26, 2013, 16:30:48
Kodel pagal jum jei zmogus vaiksto po barus/ klubus iskart yra neisaukletas, neintelektualus, tuscias debilas? Visais laikais jaunimas linksminosi ir nieko cia blogo
Na neprisiminu kad 12 vodka is seniu perka geria . 10 metu ruka nesimoka. Bet cia nieko blogo ar ne ?

varpainis

vel krastutinumai. Apie vaikus niekas nekalba. Ka jusu tevai nesilinksmindavo, seneliai nesilinksmindavo? Studentai nebuvo? Liudnas jusu gyvenimas jei linksmybes matote kaip visiska blogybe

gakeris

Krastitinumai ? Panevezy prie panevezio pilna tokiu

varpainis

As klausiau ka jus blogo matote kai jaunas zmogus, o ne apsisnarglejas vaikas su cigarete linksminasi. Gaila jusu, jei linksmybes matote kaip blogi  ;)

a.t.sielis

CitataLiudnas jusu gyvenimas jei linksmybes matote kaip visiska blogybe


Linksmintis visaip galima. Kadaise išgerdavom su draugais, į šokius-pokius eidavome, bet dabar kai pagalvoji, košmaras tai, o ne linksmybės :) Arba tie baliai: susėda visi, valgo, geria, ir šneka belenką. Pjaunantis reikalas.

Master

#14
birželio 26, 2013, 17:07:37 Redagavimas: birželio 26, 2013, 17:09:52 by Master
:D Pradėkime viską nuo pradžių. Ramiai ir tvarkingai.
1. Žinoma, kai suaugęs žmogus nepilnamečius vadina nenormaliais jog jie negeria, nerūko, nesitūsina... Kaip čia pasakius. Man mažų mažiausiai keista. Todėl tas leptelėjimas buvo dviprasmiškas. Iš vienos pusės tikrai iškeliu nykštį į viršų, bet tuo pačiu ir negaliu suprasti... Bet apalamai nieko blogo ar įžeidžiančio pasakyti nenorėjau.
2. Alkoholis ne veltui pardavinėjamas nuo 18. Kalbu iš mokslinės pusės.(neuronų žudymą, intelekto smukimą..) To skatinti nereikėtų.
3. Mano tėvai puikūs žmonės ir normalu, kad jie rūpinasi savo atžala. Aš tai vadinu meile. Dėl linksmybių gali nesijaudinti. Galima turėti prieigą prie visko, jeigu sugebi protingai argumentuoti savo veiksmus.
4. Linksmybių tikrai nelaikau kaip blogio.  Bet viskas turi turėti saiką ir ribas. (pala, tai juk tas pats :D)

Aukštyn