Kokia gyvenimo prasmė?

Pradėjo paragraf 78, vasario 09, 2013, 09:05:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Bildukas

Tikejimas , meile artimui ,saviaukla ir savikontrole, ziniu troskimas .

vitake

Gyvenimo prasmė? Jos nėra.

paragraf 78

Jei jos nėra, tai kam tada gyventi?

.L.U.T.H.O.R.


paragraf 78

Kalakutui irgi buvo įdomu, kol į puodą neįkrito. Manyčiau tada įdomumas ir baigėsi.
Va tau įdomu, bet ar įdomumas yra prasmingas? Ką jis atneša gero žmonijai? Ką gero atneša tau?
Buvo tokie filosofai hedonistai, neatlaikė kritikos ir išnyko.

.L.U.T.H.O.R.

Domiuosi sužinau ką nors naujo, man gera. Ką tai atneša gero žmonijai. Na žmonijai jau gera vien nuo to kad gyvenu taikiai. O visada reikia pradėti nuo savęs. Galbūt tos žinios kada nors išgelbės pasaulį :D "Gyvenk taip, lyg mirtum rytoj, mokykis taip, lyg gyventum amžinai"

paragraf 78

Na bet pažvelgus globaliai, žmonija vistiek kada nors išmirs, tai kokia prasmė net dėl jos kažką daryti, jei viskas vistiek veda į pražūtį?
Džiaugtis kaip idiotui šiuo momentu? Man gerai, o po manęs nors ir tvanas?

crystal

Citata iš: Master  vasario 09, 2013, 18:01:42
Em... Crystal- daugelis žmonių, beieškodami gyvenimo prasmės atrado daug daugiau. O atradę, dar ir pasidalino su kitais. Išmintis, nekito ir nebuvo paveikta laiko. Naudos tame tikrai yra.

Prie ko čia prasmės paieškos ir žmonių atradimai..? Kur aš rašiau, kad savo gyvenimo įprasminimas yra kažkas blogo ir nenaudingo ? :D

Grįžtant prie temos tai, kiekvienas žmogus skirtingai įprasmina savo gyvenimus. Vieniem tai meilė, šeima, kitam siekis kažką po savęs palikti, atrasti, tobulėti ar pasitarnauti žmonijai, dar kažkam aplankyti kuo daugiau pasaulio kampelių sutikti įvairių žmonių ir t.t... Tai gyvenimo siekiai, vertybės, tikslai ir pan, kurie turi tikrai daug prasmės. Pirmai aš rašiau apie pačios egzistencijos prasmę, jos laikinumą ir trapumą todėl gyvenimo įprasminimas galutinio taško paieškai man atrodo labiausiai beprasmis ir bevertis.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: paragraf 78  vasario 09, 2013, 19:30:05
Na bet pažvelgus globaliai, žmonija vistiek kada nors išmirs, tai kokia prasmė net dėl jos kažką daryti, jei viskas vistiek veda į pražūtį?
Džiaugtis kaip idiotui šiuo momentu? Man gerai, o po manęs nors ir tvanas?


Tai taip, kada nors... Na jei sutiktume su reinkarnacija, tai po manęs, pats galiu tvane skęst :D

paragraf 78

Matai, reinkarnacija jau veda į galutinį tikslą, o tu su juo kaip ir nesutinki, jei teisingai supratau

Master

Crystal- Na tiesiog, sakei, kad gyvenimo prasmės ieškojimas neturi prasmės. Na, tiesiog aš manau, kad turi. Parašiau tai, ir nors silpnai argumentavau, bet argumentavau.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: paragraf 78  vasario 09, 2013, 19:40:20
Matai, reinkarnacija jau veda į galutinį tikslą, o tu su juo kaip ir nesutinki, jei teisingai supratau


Nei sutinku nei nesutinku greičiau. Viskas ko negalima paaiškinti arba pats nesu su tuo susidūręs kelia manyje abejones. Nors asmeniškai dabar pradėjau kelionę link Dievo.

Iron Tara

Manau, visų gyvenimo tikslas yra būti laimingu. Visi keliai, kurie vadinami svajonėmis, veda link to pačio. Bet ne tik pabūti laimingu ribotą laiką, bet gyventi laimėje. Žinoma, skirtingiems žmonėms tą jausmą sukelia skirtingi dalykai, todėl ir atrodo, kad tikslai skirtingi. Ieškant laimės yra einama keliu, kuris ir yra gyvenimas. Bet kuo anksčiau mes pasieksime tą tikslą gyventi laimėje, mums nieko daugiau nebereikės, mes mėgausimės kiekviena diena. Todėl yra svarbu siekti kiekvienam savo svajonių, kurių išsipildymas, arba bent jau ėjimas link jų, suteikia laimės.

paragraf 78

O kokia prasmė būti laimingam?

Master

Citata iš: Iron Tara  kovo 03, 2013, 13:50:19
Manau, visų gyvenimo tikslas yra būti laimingu. Visi keliai, kurie vadinami svajonėmis, veda link to pačio. Bet ne tik pabūti laimingu ribotą laiką, bet gyventi laimėje. Žinoma, skirtingiems žmonėms tą jausmą sukelia skirtingi dalykai, todėl ir atrodo, kad tikslai skirtingi. Ieškant laimės yra einama keliu, kuris ir yra gyvenimas. Bet kuo anksčiau mes pasieksime tą tikslą gyventi laimėje, mums nieko daugiau nebereikės, mes mėgausimės kiekviena diena. Todėl yra svarbu siekti kiekvienam savo svajonių, kurių išsipildymas, arba bent jau ėjimas link jų, suteikia laimės.

O tada paragraf paklausė
Citata iš: paragraf 78  kovo 03, 2013, 13:57:00
O kokia prasmė būti laimingam?

Pagalvokime- Baimė mums padeda išvengti pavojaus, skausmas įspėja apie šiuo metu vykstanti kūno žalojimą. Patiriamas malonumas taip pat kažką duoda. Mes esame sukurti/išsivystę, taip, kad nieko nėra šeip sau. Laimės patyrimas turi prie kažko vesti :)
O šeip labai į tema:
Kai manęs klausia kokia gyvenimo prasmė, aš atsakau: jeigu jūs gyventumėte, jums nekiltu toks klausimas. Gyvenimo prasmė yra gyventi.- Šri Bhagavanas

Aukštyn