Ar mus kas nors saugo?

Pradėjo Teroras, gruodžio 04, 2011, 18:28:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Smygolas

Aš taip norėčiau sužinoti, kas yra mano angelas sargas..

OKULTISTE

Nesupratau pasakymo... Tavo angelas sargas ir yra Tavo angelas sargas. Jis yra dvasia, kuri niekada neturi, neturėjo ir neturės kūno (čia paneigiu mitą, kad žmonės gali tapti angelais)...

Smygolas

Citata iš: OKULTISTE  balandžio 22, 2012, 22:12:10
Nesupratau pasakymo... Tavo angelas sargas ir yra Tavo angelas sargas. Jis yra dvasia, kuri niekada neturi, neturėjo ir neturės kūno (čia paneigiu mitą, kad žmonės gali tapti angelais)...


Žinai, o aš svajoju, kad mano angelas sargas yra mano tėvas. Absurdiška.

OKULTISTE

Na, jei tiki tuo, kas vadinama "šventųjų bendravimu", tai gali džiaugtis maldos bendryste su savo tėveliu...

Dark

kiek man yra žinoma, žmonės tikėjimo galią neretai nuvertina.Tada kyla klausimas o kodėl yra tikra tai kas tikra? ar todėl,kad taip tiesiog buvo,ar todėl,kad žmogaus tikėjimas tokią realybę padaro realią? :)

TinSoldier

Citata iš: Dark  balandžio 23, 2012, 23:09:56
kiek man yra žinoma, žmonės tikėjimo galią neretai nuvertina.Tada kyla klausimas o kodėl yra tikra tai kas tikra? ar todėl,kad taip tiesiog buvo,ar todėl,kad žmogaus tikėjimas tokią realybę padaro realią? :)


Kiek man yra žinoma, žmonės tikėjimo galią pervertina :)

Kodėl tikra yra tikra? Todėl, kad egzistuoja fizinis pasaulis. Fizinė realybė. Kartais reikia atsisakyti tokio antropocentriško(teisingai žodį parašiau? :D ) požiūrio, ir suprasti, kad žmogaus suvokiama realybė nėra tikresnė už varlės ar akmens suvokimą. Žmogaus tikėjimas realybę sukuria tik jam pačiam. Bet nesukuria tikrovės. Tai visiškai skirtingi dalykai. Žmogaus tikėjimas tik subjektyviai interpretuoja realybę. Bet nereiškia, kad ją pažįsta, ar ją sukuria..

OKULTISTE

Sutikčiau su viskuo, bet noriu pasitikslinti...
Čia gal šiek tiek susipainiojote mintyse ar sunkoka buvo teisingai išsireikšti, nes:
Citata iš: TinSoldier  balandžio 23, 2012, 23:29:53
Žmogaus tikėjimas realybę sukuria tik jam pačiam. Bet nesukuria tikrovės. Tai visiškai skirtingi dalykai. Žmogaus tikėjimas tik subjektyviai interpretuoja realybę. Bet nereiškia, kad ją pažįsta, ar ją sukuria..


Išbraukus pirmąjį sakinį (ir ta linkme pakoregavus sekančius dėl kalbos rišlumo) arba pakeitus į: "Žmogaus tikėjimas gali sukurti iliuzijas" - viskas kaip ir aiškiau būtų...

indigo

Na kai jauciu kad pats nebesugebu susitvarkyti su savo bedom prasau pagalbos savo angelo jis tikrai mane visur lydi ir saugo :)

advena

manau pagalbos reikia prasyti ne angelo sargo, o Dievo.

Beelzebub

Manau su savo bėdom tvarkytis (ar nesitvarkyti) reikia pačiam, o ne laukti kol kažkas viską sutvarkys už tave. Nes vien dėl to, kad tuo tiki ar tave jau kažkas "apsaugojo" ar tau "padėjo sutvarkyti" kažką, tai nereiškia, kad taip bus ir sekantį kartą.

Asasinas

Manęs seniai niekas nebesaugo. Pats save saugau.

kieteks

Saugo, jeigu ir pats zmogus saugosi )

OKULTISTE

O mane, spėju Galybės saugo...

.L.U.T.H.O.R.



Aš jus saugau!

Bildukas

Citata iš: TinSoldier  balandžio 23, 2012, 23:29:53
Citata iš: Dark  balandžio 23, 2012, 23:09:56
kiek man yra žinoma, žmonės tikėjimo galią neretai nuvertina.Tada kyla klausimas o kodėl yra tikra tai kas tikra? ar todėl,kad taip tiesiog buvo,ar todėl,kad žmogaus tikėjimas tokią realybę padaro realią? :)


Kiek man yra žinoma, žmonės tikėjimo galią pervertina :)

Kodėl tikra yra tikra? Todėl, kad egzistuoja fizinis pasaulis. Fizinė realybė. Kartais reikia atsisakyti tokio antropocentriško(teisingai žodį parašiau? :D ) požiūrio, ir suprasti, kad žmogaus suvokiama realybė nėra tikresnė už varlės ar akmens suvokimą. Žmogaus tikėjimas realybę sukuria tik jam pačiam. Bet nesukuria tikrovės. Tai visiškai skirtingi dalykai. Žmogaus tikėjimas tik subjektyviai interpretuoja realybę. Bet nereiškia, kad ją pažįsta, ar ją sukuria..
Tin Soldier - nuskambejai kaip materialistas - komunistas .

Aukštyn