Ką sako akių spalva

Pradėjo Beelzebub, birželio 17, 2012, 17:15:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

OKULTISTE

Chi, ironija:
Citata iš: coliuke  birželio 17, 2012, 18:22:24
As zaliaake, bet kad zaliaakiai ambicingi ir linke valdyti - nelabai sutikciau :) Vat kad geri mokytojai ir psichologai tai tikra tiesa  :)


coliuke


OKULTISTE

kas nepatrauklu - ne aš, o kas šaunu - aš...

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: OKULTISTE  birželio 19, 2012, 15:27:37
kas nepatrauklu - ne aš, o kas šaunu - aš...


Tiesiai į dešimtuką ;D

coliuke

Citata iš: OKULTISTE  birželio 19, 2012, 15:27:37
kas nepatrauklu - ne aš, o kas šaunu - aš...

ambicingumas nebutinai bloga savybe ;) o parasiau tiesa nes vadove is manes nekokia( jau darbe sake kad vadovaut nemoku darbininkams) o ir ambicijomis nepasizymiu ;)
Nereikia visur matyti blogiausio  ;)

astropasaulis

Nesuprantu, kokios spalvos mano akys: kartais tamsiai mėlynos, kartais tamsiai žalios, o kartais pilkos...

Bildukas

 :( O tai kokie zmones yra chamelionakiai ? Pvz. pas mane akiu spalva keiciasi - net nezinau nuo ko . Ryte gali buti melsvai pilkos , o vakare jau beveik rudos ir atvirksciai . Gal as ateivis koks ar reptilijus  :D ? Nu rimtai , nejuokauju - net zmona mano akiu spalvos nesupranta - ji chamelionu mane kartais vadina.

Beelzebub

Citata iš: Bildukas  rugpjūčio 03, 2012, 23:17:58
:( O tai kokie zmones yra chamelionakiai ? Pvz. pas mane akiu spalva keiciasi - net nezinau nuo ko . Ryte gali buti melsvai pilkos , o vakare jau beveik rudos ir atvirksciai . Gal as ateivis koks ar reptilijus  :D ? Nu rimtai , nejuokauju - net zmona mano akiu spalvos nesupranta - ji chamelionu mane kartais vadina.


Tai gal hazel, arba pilkos? Nes hazel kartais panašios tai į žalias, tai į rudas, o pilkos kartais atrodo mėlynos. Priklauso nuo apšvietimo.

Būna kartais, kad viena akis mėlyna, kita žalia. Bet taip, kad iš mėlynos į rudą pasikeistų (ir atvirkščiai), tai nemanau, kad įmanoma. :D

Smygolas

Mano žalios, bet truputį melsvumo yra, tai nežinau, kuris variantas tiktų :D

Beelzebub

Citata iš: Smygolas  rugpjūčio 05, 2012, 05:48:57
Mano žalios, bet truputį melsvumo yra, tai nežinau, kuris variantas tiktų :D


Aš tai įsivaizduoju tą spalvą. Tokia panaši į vandens gal.

Smygolas

Citata iš: Beelzebub  rugpjūčio 05, 2012, 15:44:12
Citata iš: Smygolas  rugpjūčio 05, 2012, 05:48:57
Mano žalios, bet truputį melsvumo yra, tai nežinau, kuris variantas tiktų :D


Aš tai įsivaizduoju tą spalvą. Tokia panaši į vandens gal.


Gal... Nemoku net paaiškinti tos spalvos. Rainelės apvadas tamsus, po to melsva susilieja su žalia.

OKULTISTE

Jo, žinau tokių akių aprašą: tokie žmonės iš pirmo žvilgsnio atrodo mieli, bet iš tikro tai galiausiai nusibosta ir jie gali būti net maniakiški... Che - rimtai, tai nežinau: anomalija duoti tą prizą, tam, aks pasakytų, kokios spalvos mano ir Smygolo akys... Che che...

Smygolas

Citata iš: OKULTISTE  rugpjūčio 06, 2012, 00:00:23
Jo, žinau tokių akių aprašą: tokie žmonės iš pirmo žvilgsnio atrodo mieli, bet iš tikro tai galiausiai nusibosta ir jie gali būti net maniakiški... Che - rimtai, tai nežinau: anomalija duoti tą prizą, tam, aks pasakytų, kokios spalvos mano ir Smygolo akys... Che che...


Tavo akis aš žinau :P Kiek pamenu... O mano tai tikrai kažkokios nepaaiškinamos  :o

TinSoldier

Citata iš: Bildukas  rugpjūčio 03, 2012, 23:17:58
:( O tai kokie zmones yra chamelionakiai ? Pvz. pas mane akiu spalva keiciasi - net nezinau nuo ko . Ryte gali buti melsvai pilkos , o vakare jau beveik rudos ir atvirksciai . Gal as ateivis koks ar reptilijus  :D ? Nu rimtai , nejuokauju - net zmona mano akiu spalvos nesupranta - ji chamelionu mane kartais vadina.


Nepastebėjai, gal kartais nuo nuotaikos keičiasi spalvos? :) Mano draugės akys taip pat per kelias akimirkas iš rudų rudų tampa ryškiai žaliomis. Atrodo labai labai gražiai, kai tiesiog akyse matosi kaip traukiasi ruda spalva ir plinta žalia. Ir dar veikia kaip nuotaikas rodantis žiedas :)))

O šiaip, kiek suradau, taip yra dėl skirtingai krintančios šviesos į akies rainelę. Kitoje vietoje radau, kad ta šviesa skirtingai krinta, kadangi kažkiek pasikeičia pulsas/kraujospūdis ar kažkas panašaus ir ta rainelė truputį pakeičia formą. Bet čia gal labiau tinka, jei nuo nuotaikų keičiasi. Jei pas tave iš oro, be jokios priežasties - tai velnias žino kas ten su tavim darosi :)

Beelzebub

Iš rudos į žydrą spalvą keistis vistiek negali man atrodo.

Aukštyn