Vėžys - įveikiama liga?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 01:53:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Ar įmanoma įveikti vėžį? Tokį klausimą man uždavė naujas straipsnis:
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-25139/straipsnis?name=S-25139&l=2&p=1

Naujas vaistukas užkerta kelią auglio plitimui, o po kurio laiko jį visiškai sunaikina. Kaip manot, kada turėsim ir ar išvis turėsim vaistą, kuris sugebės įveikti šią ligą?

OKULTISTE

Tai gi yra žmonių, kurie pasveiko... Man užtenka į gimines pažvelgti, ir jau tokių randu...

Markamis

Na nežinau, mano giminėje man neteko susidurti su vėžiu (tfiu tfiu tfiu). Taipogi, yra žinomi atvejai, kai žmogui duoda paprasčiausią vandenį, o sako, kad ten vaistai. Žmogus tiki, kad tai jam padės, ir jis pasveiksta...

Benamis

Tai vadinama Placebo efektu: http://anomalija.lt/2011/06/placebo-efektas/ , idomus reiskinys :)

Asasinas

Žinau placebą. Ant manęs buvo išbandyta ir veikė. :D

Benamis

Citata iš: Asasinas  kovo 30, 2012, 20:00:31
Žinau placebą. Ant manęs buvo išbandyta ir veikė. :D


Atvejis buvo susijes su vezine liga?

paragraf 78

Citata iš: Asasinas  kovo 30, 2012, 20:00:31
Žinau placebą. Ant manęs buvo išbandyta ir veikė. :D


Na aš tris kartus mačiau kaip veikia placebo efektas.
Vieną kartą draugui skaudėjo dantį, kitą kart kitam draugui galvą, o trečią kart dar vienam draugui nuo pachmielo skaudėjo galvą. Visais trim atvejais padaviau berods vitamino B tapbletę ir pasakiau jog tai stiprūs vaistai nuo skausmo kuriuos geria mano mama. Visais trim atvejais po penkių minučių draugams skausmą kaip ranka nuėmė.

Benamis

;D :D Reikes ir man kazka panasaus pabandyti ;D

Jonas

CitataNa aš tris kartus mačiau kaip veikia placebo efektas.


Tai tik dar kartą parodo (savi)įtaigos galią. Jeigu žmogus patiki kito žmogaus pasakymu, jog kokie vaistai ar kas kitas padės - tai reiškia, jis pa(si)tiki savimi ir tai dažnai padeda. Tikėkite savimi ir pasieksite viską ko norite.Mes esame pagrindiniai savo realybės architektai. Visos ligos yra įveikiamos, tiktais reikia tuo patikėti ir leisti sau išgyti lengvai ir laisvai. Viskas yra įmanoma.

paragraf 78

Jonai, tik nesakyk kad niekada nesergi, nes nepatikėsiu. Kai sergi kokius vaistus geri? Ar tiesiog patiki savimi ir sloga praeina per vieną dieną?

Jonas

Citata iš: insomnia  kovo 30, 2012, 22:25:57
Jonai, tik nesakyk kad niekada nesergi, nes nepatikėsiu. Kai sergi kokius vaistus geri? Ar tiesiog patiki savimi ir sloga praeina per vieną dieną?


Kažkaip gripu jau porą metų nebesergu, bet šiaip problemų tokių buvo, nors dabar jau kaip ir šaunu viskas..
Jeigu patikėčiau pakankamai tai sloga irgi išgytų kaip mat...

paragraf 78

Bet nepatiki?

Jonas

Citata iš: insomnia  kovo 31, 2012, 18:59:08
Bet nepatiki?


Na slogą seniai beturėjau...  :D

Asasinas

Kažkada kai kažką labai skaudėjo, mama davė išgert "vaistų" ir iškart praėjo. Paskui gal po 10 metų pasakė, maždaug "kai tau kažkada labai seniai skaudėjo, daviau tau išgert ne vaistų, o paprastų vitaminų ir tau momentaliai praėjo". Heh.  :D 

Beelzebub

Mano teta mirė nuo vėžio, jai jau buvo ketvirta stadija. Bet šiaip juk vėžys dažnai išgydomas, jei nėra pasiekęs tam tikros stadijos. Pavyzdžiui mano močiutė turėjo vėžį, darėsi operaciją, ir jau daugiau negu 10 metų jai viskas gerai su sveikata, neseniai sulaukė 80-dešimtmečio ir sveikata kolkas visdar nesiskundžia. :)

Aukštyn