Telepatija

Pradėjo Asasinas, vasario 01, 2012, 20:00:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Kaip manot ar telepatija įmanoma? Ar įmanoma kalbėti su kitu žmogumi mintimis, neištariant nė žodžio?

Telepatija (gr. τηλε, tele, „toli" ir πάθεια, patheia, „jutimas", „gavimas") yra menamas žmogaus sugebėjimas per atstumą siųsti informaciją arba ją gauti nesinaudojant jutimais, neturint jokių techninių priemonių ar technologijų (pvz., IT), nenaudojant juslių (optinių, akustinių, lytėjimo, skonio, organoleptinių). (Vikipedija)

Beje, pasirodė naujas straipsnelis šia tema, manau kai kam turėtų būti įdomu pasiskaityti. 

Gal žinot kokių istorijų ar pasakojimų susijusių su telepatija, pasidalinkit. :)

Benamis

Kalbant apie straipsni, tai jis nelabai atitinka "telepatijos" savokos :-\

OKULTISTE

Manau, kad įmanoma, ypač tarp artimiausių žmonių...

paragraf 78

Aš anksčiau treniravausi telepatiją. Buvau pasiekęs tokį lygį kad galėdavau priversti žmogų atsisukti ir nuspėti mintis anksčiau nei žmogus jas išsakydavo. Taip pat vaizdiniais matydavau tai ką žmogus įtemptai galvoja.

Hekate

Esu girdėjusi apie jaunavedžių pora, kurie skaitė vienas kito mintis. Ir dėl, to kad totaliai viską sužinodavo ir negalėjo turėti tarpusavyje jokių paslapčių, labai greitai išsiskyrė. Šią istorija girdėjau iš kažkokios mamos pažįstamos ar ko , kiek tame tiesos nežinau. Nors žmogus kuris pasakojo sakė kad visiška tiesa, nes juos pažinojo ir matė kaip jiems buvo sunku, dėl to minčių skaitymo.

Hekate

Citata iš: insomnia  vasario 01, 2012, 21:58:11
Aš anksčiau treniravausi telepatiją. Buvau pasiekęs tokį lygį kad galėdavau priversti žmogų atsisukti ir nuspėti mintis anksčiau nei žmogus jas išsakydavo. Taip pat vaizdiniais matydavau tai ką žmogus įtemptai galvoja.

Ar labai ilgai treniravaisi ties ja ir kokiu būdu tai darei?Gal gali kokia pamokėlę pasakyti  :-\  :)

paragraf 78

Ant kaktos nusibraižydavau tam tikrą nematomą aplinkiniams ženklą ant kaktos (dabar jau nebepamenu kaip tas atrodo), tada įvairiose vietose (pvz. autobuse) pasirinkdavau žmogų ir siūsdavau iš savo tarpuakio ir bandydavau patekti į jo mintis.

TinSoldier

Citata iš: insomnia  kovo 14, 2012, 08:50:44
Ant kaktos nusibraižydavau tam tikrą nematomą aplinkiniams ženklą ant kaktos (dabar jau nebepamenu kaip tas atrodo), tada įvairiose vietose (pvz. autobuse) pasirinkdavau žmogų ir siūsdavau iš savo tarpuakio ir bandydavau patekti į jo mintis.


Joa.. įsivaizduoju, kaip turėtų atrodyt. Atsisėdi autobuse ir pradedi 30min. įtemptai spoksoti į kokį vargšą žmogų. Po to prieini ir klausi:

- mintimis nusiunčiau tau pentagramą, ar matei???

norėčiau tai pamatyti :) Man atrodo, tu ten "mintimis" ne tik tą žmogų priversdavai atsisukti, bet ir visą autobusą :D

Jonas

 Nereikia net niekur susitelkus žiūrėti. Užtenka tik būti su pažįstamu ar artimu žmogumi ir telepatiniai ryšiai iš karto stipresni tampa. Turbūt ne vienam yra taip nutikę, kai apie ką nors staigiai pagalvoji ir šalia esantis žmogaus (draugas) pasako kažką apie tai ką galvojai.
Atsimenu vieną iš įsimintinesnių atveju, kai su draugu kalbėjau kažką apie susimokėjimą parduotuvėje ar kur ir staiga man kilos mintis apie stiklinę ir jis pasakė „Stiklinė" .

paragraf 78

#9
kovo 14, 2012, 16:03:31 Redagavimas: kovo 14, 2012, 16:16:07 by insomnia
Jokia čia ne telepatija, tai elementari empatija

Jonas

Citata iš: insomnia  kovo 14, 2012, 16:03:31
Jokia čia ne telepatija, tai elementari empatija


Empatija yra, kai jauti ką kitas, šalia esantis žmogus jaučia, o ne tai ką jis pasakys sekundės bėgyje.

paragraf 78

Man dažnai taip būna, jog pagalvoju apie ką nors ir kažkas tai pasako. Tačiau vis tik manau jog tai ne telepatija, o tiesiog kai žmonės užsiima tuo pačiu dalyku, jų minys būna vienodos, tad ir atspėjama.

TinSoldier

insomnia, man vienas dalykas įdomus :) Kodėl apie visus savo gebėjimus, įgudžius, patirtis kalbi būtuoju laiku? :)

Sėkmingai praktikavai užkeikimus, magiją, telepatiją, burtus, dvasių kvietimus ir t.t. Žodžiu, praktiškai viską, kas tik įeina į paranormalumo sąvoką. Kodėl lioveisi?

Kažkaip neįsivaizduoju, kad žmogus, suvokęs, kad gali skaityti kitų mintis pagalvotų: "mhmm.. neįdomu. einu geriau teologiją studijuot" :)

Atsivertų begalinės galimybės, belekokie nauji potyriai, emocijos, praktiškai naujas gyvenimas būtų. O tu viską pabandei, pamatei kad veikia ir metei. Nesąmonė kažkokia :)

paragraf 78

Būtuoju laiku kalbu, nes jau nebeužsiimu šitais dalykais, tyrinėju viską kaip teoretikas. Kažkada supratau kad tai niekur neveda, o jei kažkur vis tik veda, tai veda į pražūtį, į savidestrukciją. Esu nemažai nukentėjęs nuo visų šitų dalykų.
Ir patikėk, kai žinai ką žmonės galvoja jokio kaifo nėra. Pradedi manipuliuoti situacijomis, pradeda atrodyti kad bendravimas netikras, galų gale tai veda į depresiją.

TinSoldier

Niekur neveda, jei neturi fantazijos :D

Gebant skaityti minties kiek galimybių išgelbėti pasaulį atsivertų. Galėtum numatyti veidmainių politikų planus, kas padėtų sumažinti korupciją, vagystes, gal net užkirsti kelius karams. Galėtum padėti užkirsti kelią nusikaltimams, ar juos išaiškinti. Gelėtum lošti pokerį ar blackjack'ą ir vietoje to, kad pinigai keliautų į milijardierių kišenes, juos išlošęs, galėtum paaukoti humanitarinėms organizacijoms. Galiausiai, net pats tapęs bandomuoju triušiu, galėtum pakeisti visą mokslišką pasaulio suvokimą, padėti tobulėti žmonijai. Pakeisti kryptį, kuria vystosi visas pasaulis.

O tu paėmei ir viso to atsisakei. Gan savanaudiška, nekrikščioniška...ir keista :)

Aukštyn