Ekstrasensai - kaip jie suranda kunus?

Pradėjo Benamis, sausio 06, 2013, 18:45:18

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Kadangi pastaruoju metu uzsikabinau ant Ekstrasensu Musiu kurias rodo Baltijos televizija, noreciau padiskutuoti apie ekstrasensu sugebejimus... O ypac apie tai, kaip jiems pavyksta nustatyti tikslia vieta kur randasi zmogaus kunas.

Tikriausiai daug kad is jusu girdejo apie musu ekstrasense Anika - butent ji specializuojasi nuzudytu asmenu palaiku radime. I ja kaip zinome kreipiasi ne vien Lietuvos policija, taciau net ir Rusijos tyrejai ir kas keisciausia, ji tikrai nurodo vieta, kur nuzudytu/mirusiu zmoniu kunus ieskoti.

Idomu butu isgirsti ir skeptiku nuomone sia tema, kaip galima butu racionaliai paaiskinti tokius zmogaus sugebejimus (atmetant, kad viskas suvaidinta ;D) :)

Teroras

Tuoj pasipils, kad Ekstrasensu musiai surezisuoti... :)

Pats megstu paziureti laidas kai ekstrasensai veda tyrimus ir galvoju, ar Rusijoje paprasti kaimo zmogeliai geresni uz Holyvudo aktorius, ar tiesiog skeptikai nupezeja...

Stovi visa seima prie neseniai iskasto ir gelemis nukloto kapo, visi rauda, verkia, namie mirusio nuotraukos su juodu kaspinu, ekstrasensai pasakoja jiems tokius dalykus kuriuos tik siauras seimos ratas tezino... O man kita diena pazistami aiskina, kad cia viskas surezisuota... Apgailetina.

Butu viskas surezisuota, jau sios laidos nebebutu... Nemanote, kad per tiek sezonu ir seriju kazkas isplepetu, kad jiems sumokejo? :) Ne tokius dalykus zmones isplepa...

Greiciau patikeciau, kad Uso laiduotuves buvo surezisuotos, o jis guli Ispanijoje kur nors negu, kad kazkas savo sunaus laiduotuves imituoja...

Phoenix

Man atrodo, kad ekstrasensai kažkokiu būdu priverčia savo smegenis ieškoti, nuskaityti informaciją, esančią erdvėje ir tuo pačiu suvokti įvykių pasekmes, atsižvelgiant į gaunamą informaciją. Jeigu prie viso to pridėsi ir intuiciją, kuria labiau pasižymi moterys, tai kūnų suradimas atrodytų kaip paprastas žaidimas :D

.L.U.T.H.O.R.

Na jei žiūrai ekstrasensų mūšį, tai gali pastebėti, kad kiekvienas savaip ieško įvairių daiktų ir pan. Ir iš skirtingų šaltinių gauna informaciją. Vienas gali dvasių pagalba, kitas kosmoso pagalba. Kitas skenuot energoinformacinį lauką, begalė būdų :D

unco

Citata iš: Teroras  sausio 06, 2013, 19:08:43Butu viskas surezisuota, jau sios laidos nebebutu... Nemanote, kad per tiek sezonu ir seriju kazkas isplepetu, kad jiems sumokejo? :) Ne tokius dalykus zmones isplepa...

Greiciau patikeciau, kad Uso laiduotuves buvo surezisuotos, o jis guli Ispanijoje kur nors negu, kad kazkas savo sunaus laiduotuves imituoja...


Jūs geriau lietuvių laidas pažiūrėkit, va ten tai brūdas  :D pamenu, pas mus irgi ekstrasensai buvo, ir niekad nepamiršiu vienos scenos: duoda vyriškiui, ale ekstrasensui, laikrodį mažiuką, moterišką ir prašo pasakyt apie jo savininką. Ekstrasensas ir pradeda "Laikrodis... Moteriškas. Tikriausiai priklausė... Moteriai."  ;D

O savo skepticizmą lengviausia pamest, kai gyvenima pats susiduri su tokių gabumo žmonėm  :)

omcikas

aš asmeniškai netikiu nei Lietuvoj kurta laida apie ekstarasensus nei rusiškom laidom. Neneigiu,kad yra žmonės galintys kažkuo padėt, turintys dovaną, bet tai ką rodo rusų " "ekstarsensų" mūšiai" nė 5 litų neverta. Žiūrėjau aš tuos mūšius ir tie "ekstrasensai" bendraudami su nelaimingom šeimom, mano manymu, pasako lygiai tiek kiek laidos režisieriams- autoriams pavyksta iškapstyt dar prieš filmavimą.. ne daugiau.

Benamis

Citata iš: omcikas  sausio 07, 2013, 09:06:18
aš asmeniškai netikiu nei Lietuvoj kurta laida apie ekstarasensus nei rusiškom laidom. Neneigiu,kad yra žmonės galintys kažkuo padėt, turintys dovaną, bet tai ką rodo rusų " "ekstarsensų" mūšiai" nė 5 litų neverta. Žiūrėjau aš tuos mūšius ir tie "ekstrasensai" bendraudami su nelaimingom šeimom, mano manymu, pasako lygiai tiek kiek laidos režisieriams- autoriams pavyksta iškapstyt dar prieš filmavimą.. ne daugiau.


Kazkada irgi panasiai galvojau, bet matomai mazai seriju ziurejai. Jeigu surasiu serijas po kuriu pakeiciau nuomone, papostinsiu cia.

crystal

Na esu ir aš mačius tų ekstrasensų mūšio serijų. Bet tai vistiek man čia atrodo gerai parežisuota. Nieko nesakau, gal tie žmogeliai ištikrųjų tūrėjo kažkokių išgyvenimų, kad geba paverkšlent gan įtikinamai, bet kyla klausimas ar nedamokėjo jiems laidos autoriai už tai, kad išsipasakotų savo asmeninius gyvenimus? O jei vardan reitingų dar kažką prikūrus? Gi tas ekstrasensų mūšis baisiai populerus Rusijoje. Taip ir įsivaizduoju kaip kokiam gražiam montažui kokį šeimos kapą apspitę filmuoja operatoriai su mikrofonais, o režisieriai dar aiškina šeimai kaip gražiau stovėti. Na arba kad ir intrigos. Gi ryškiai surežisuotos, kaip pvz kokia čigonė eina ir prakeikia laidos kūrėjus, arba viena burtininkė gatvėje nužiūrėjo kažkokį žmogelį ir jis nugriuvo nuo laiptų. Na baikit juokus, kad tikit tokiom laidom.

Kas dėl pačių ekstrasensų, tai visiškai ir neatmetu jų. Jei tariamasis ekstrasensas neatsitiktinai kažką randa ir skelbiasi turįs kažkokių galių, tai puiku, tokius žmones reikia tirti, su jais eksperimentuoti bandyti įrodyti ir paaiškinti jų sugebėjimus. Tik kažkaip man keista, kad pasaulyje dar nėra tvirtai patvirtinto ekstrasenso sugebėjimo atvejų, o kad ten kažkokie pletkai ateina kas kokioj paieškoj dirbo ar ką kokioj labai populerioj laidelėj parodė, tai nelabai įtikina. Na bent jau mane.

Benamis

Citata iš: crystal  sausio 07, 2013, 18:16:04
Na arba kad ir intrigos. Gi ryškiai surežisuotos, kaip pvz kokia čigonė eina ir prakeikia laidos kūrėjus, arba viena burtininkė gatvėje nužiūrėjo kažkokį žmogelį ir jis nugriuvo nuo laiptų. Na baikit juokus, kad tikit tokiom laidom.


Nieko panasaus nesu mates ;D :D Mes tikrai apie ta pacia laida kalbam? ;D Nes tokiu nesamoniu as tikrai nepamenu, o perziurejau jau tikriausiai daugiau nei 5 sezonus :)

crystal

#9
sausio 07, 2013, 19:08:56 Redagavimas: sausio 07, 2013, 19:20:49 by crystal
Na aš čia apie tuos kuriuos rodė per btv :) Vėlesnio sezono laidos buvo, gal dėl to ir nematei :) Buvo ten tokia čigonė, (jei neklystu 11 sezonas ir tos čigonės vardas Roza) kuri kiek mačiau net keliose laidose keiksmais mėtėsi. Vieno filmavimo metu ji atseit nužiūrėjo senutę ir toji suklupo eidama nuo laiptų.
O apie kitą veikėją, tai ji irgi kažkurio mušio nugalėtoja buvo ir specialioj serijoj apie ją rodė. Jos vardas Natalija Vantejava. Buvo epizodas kai ji su kažkuo šnekėjosi ir įvyko nedidelė avarija. Ir šiaip galėčiau vardint ir vardint kas man ten užkliuvo iš kelių serijų kurias mačiau.
Sorry, patingėjau biški pačių laidų pakapstyt, bet vieną epizodą su ta čigone radau :D http://www.youtube.com/watch?v=G9jH2Bni3gI

omcikas

aš ir sakau apgailėtina laida 5lt neverta, ka ten lt net 5 rublių ir tiek neverta.. Galima žiūrėt šalia tokių laidų kaip Radžis ieško žmonos ir ten ir ten brokuota vaidyba per kraštus liejasi..

Benamis

Citata iš: crystal  sausio 07, 2013, 19:08:56
Sorry, patingėjau biški pačių laidų pakapstyt, bet vieną epizodą su ta čigone radau :D http://www.youtube.com/watch?v=G9jH2Bni3gI


Tai del tokiu pavieniu epizodu sakyti, kad visa laida surezisuota? :) Na kiekvienas savaip masto :)

advena

Pamenu kaip pasibaigus vienam "Ekstrasensų mūšio" sezonui rodė laidą kurioje aptarė praėjusį sezoną. Kamera užfiksavo kaip laidos vedėjas vienam ekstrasensui galvos judesiu nurodo į kurią pusę reikia eiti. Buvo aiškinamasi ar laidos vedėjas ir tas ekstrasensas yra bendrininkai, ar buvo sukčiaujama. Taip ir nepamenu kuo viskas baigėsi, bet būtų keista jei surežisuota laida tyrinėtų ar laidos vedėjas nesukčiauja, bet vis dėlto gal viskas dėl populiarumo.
Ekstrasensai geba jausti gyvo žmogaus skleidžiamą energiją, šilumą, bet kaip su mirusiais žmonėmis tai nežinau...Tai sunku apibūdinti. Tiesiog jie mato, įsivaizduoja, jaučia.

crystal

#13
sausio 07, 2013, 20:04:37 Redagavimas: sausio 07, 2013, 20:10:19 by crystal
Aš juk ir nesiremiu tik vienu epizodu, tik kaip pavizdį jį čia imečiau. Savo požiūrį dėl režisūros jau išdėsčiau pirmame poste. Be to čia ne pavienis epizodas, yra jų ir gerokai daugiau. Nematau prasmės daugiau jų smulkint.

Teroras

Skeptikams tai nors ekstrasensai apie visa gimines istorija papasakotu nuo A iki Z, jie butu isitikine, kad tiesiog ekstrasensas pasamde sekli, kad viska apie juos suzinotu ;D Cia net nera apie ka kalbeti :)

Mano favorite: http://www.bitva-extrasensov.ru/1157/ - 9 sezono laimetoja. Tiesiog apakes nuo jos buvau. Tiesa kaip supratau ji naudoja nelabai gera technika informacijai gauti (juodaja magija) :)

Aukštyn