Pasiulymai

Pradėjo Benamis, birželio 16, 2012, 14:14:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Taigi, mano pasiulymai administracijai:

1. Padaryti, kad butu galima ikelti savo avatara i jusu serveri (suprantu, kad galbut norite sutaupyti vietos, taciau avatarai 100x100 tikrai nedaug uzima, galima padaryti limita, kad ikelimas imanomas jeigu avataras nevirsyja pvz. 10kb).

2. Profilio komentarai. Panarsiau forumuose ir pastebejau, kad daug kur galima palikti viesus komentarus kitu nariu profiliuose. Mano manymu tada sumazetu spamo paciame forume, galima butu ivertinti kitus narius zodziais ir pns.

3. Papildoma informacija. Kalbu apie tai, kad butu galima pasirinkti savo 'isitikinimus' (skeptikas, neapsisprendelis ir t.t. ;D) ir, kad jie butu matomi viesai (pvz. po nario zinuciu skaiciaus inf.). Tada diskutuojant kiti zinoti su kokiu paziuru zmogumi jie bendrauja.

Kol kas tiek pasiulymu norint padaryti mano manymu foruma geresniu. Jeigu turite kokiu pastabu ar savo pasiulymu, raginu rasyti sioje temoje ;)

advena

hm... na dar galima padaryti temos vertinima. jis butu virsuje temos, kad nariai galetu ivertinti.

Benamis

Citata iš: advena  birželio 16, 2012, 14:25:33
hm... na dar galima padaryti temos vertinima. jis butu virsuje temos, kad nariai galetu ivertinti.


Irgi gera ideja :)

P.S. Pamirsau del shoutbox'o - PRAPLESKITE ZINUCIU SKAICIU ;D

RoxiO

Tikrai geros idėjos, Benami. Ypač patiko antra ir trečia.

Asasinas

Citata iš: Benamis  birželio 16, 2012, 14:34:37
Citata iš: advena  birželio 16, 2012, 14:25:33
hm... na dar galima padaryti temos vertinima. jis butu virsuje temos, kad nariai galetu ivertinti.


Irgi gera ideja :)

P.S. Pamirsau del shoutbox'o - PRAPLESKITE ZINUCIU SKAICIU ;D


Šaudyklos range'o turbūt niekas ir nepraplės.  :D

.L.U.T.H.O.R.

Šiaip dėl antro punkto, tai gali šiaip apstumt kas iš oro. Dėl visų kitų, sutinku.

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 16, 2012, 18:56:01
Šiaip dėl antro punkto, tai gali šiaip apstumt kas iš oro. Dėl visų kitų, sutinku.


Čia yra tik keletas žmonių, kurie galėtų taip pasielgti :)

.L.U.T.H.O.R.

Na, bet yra. O jei dar daugiau žmonių užsimanys prisijungti pabendrauti, tai tokių gali padaugėti :)

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 00:18:49
Na, bet yra. O jei dar daugiau žmonių užsimanys prisijungti pabendrauti, tai tokių gali padaugėti :)


Ali nežinau, man tai netrukdytų. :D

Benamis

Citata iš: RoxiO  birželio 17, 2012, 00:17:17
Čia yra tik keletas žmonių, kurie galėtų taip pasielgti :)


Man rodos jau tie zmones yra uzbaninti senokai ;D Arba as apie kazka nepagalvojau :)

.L.U.T.H.O.R.

Na šiaip tai jo. Ir realiai gi galima manau techniniu būdu sutvarkyti, kad žmogus neturintis ten kažkiek pranešimų negalėtų nieko rašyti kitiems nariams profilyje ir panašiai.

Gal ir naujų atsiras :D

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 17, 2012, 00:23:50
Man rodos jau tie zmones yra uzbaninti senokai ;D Arba as apie kazka nepagalvojau :)


Bent vienas dabar tikrai yra, tik nenoriu garsiai minėti.

Teroras

Pritariu visiems siulymams :)

.L.U.T.H.O.R.

Ai be to galėtų būti koks "Paremti" mygtukas, nes tokio nepastebėjau :D Aš mielu noru paremčiau :D

Teroras

As irgi mielai paremciau, nes turiu pripazinti, kad labai daug naujo suzinojau sio forumo na ir puslapio deka :) Bet pamenu kazkada pagrindiniame puslapyje rase, kad jie nerinks pinigu is skaitytoju, dabar tik tos naujienos rasti negaliu...

Aukštyn