Kas buvote praeitame gyvenime pagal gimimo datą?

Pradėjo Asasinas, sausio 29, 2013, 19:59:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Domas

I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Northern England around the year 1050. Your profession was that of a builder of roads, bridges and docks. Your brief psychological profile in your past life:
Person with huge energy, good in planning and supervising. If you were just garbage-man, you were chief garbage-man. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You are bound to solve problems of pollution of environment, recycling, misuse of raw materials, elimination of radioactivity by all means including psychological methods.

:D :D

vitake


Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern South New Zealand around the year 1425. Your profession was that of a builder of houses, temples and cathedrals.
Your brief psychological profile in your past life:
You had the mind of a scientist, always seeking new explanations. Your environment often misunderstood you, but respected your knowledge.
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Magic is everywhere around you, even in the most usual, most ordinary situations. Your lesson is to understand this magic and to help other people to see it, too. You are a magician!


Gal visai ir neblogai, buvau burtininkas statantis katedras su mokslininko protu ! 

Vytautas

Citata iš: la.benas  sausio 29, 2013, 21:27:45
Bet aš noriu kaip Vytautas :( Jis praeitam gyvenime buvo kietas žynys su dar kietesniu vardu. Norėčiau sužinoti, kokius metodus jis taiko, norėdamas sužinoti tokius dalykus :/

Viskas gavosi gan paprastai. Truputi domėjausi mūsų senosios religijos dievais. Tiesiog papuolė tinklalapis su 40 žynių sąrašu. Įdomumo dėlei pasidomėjau ar nebuvau vienas iš jų (jau mokėjau naudotis švytuokle). Pasirodo taip. Tada pradėjau ieškoti kuris. Per kelis bandymus pataikiau. Viskas tarsi atsitiktinai. Bet siela iš tikro "pakiša" informaciją kurią reikia peržiūrėti. Kiek domėjausi šiame tinklalapyje lankosi dar bent penki žyniai. Taip kad nieko čia ypatingo. Kažkodėl visi buvę žyniai šiuo metu įkūnytojas ir gyvena Lietuvoje. Ir dar kietumas anuomet nieko nereiškia dabar.
Dėl įsikūnijimo Lemurijoje ir neįsikūnijimo Atlantidoje manau visai normalu. Tiesiog visai įmanoma. Nėra kur skubėti. Taip nusprendėt kartu su savo siela. Tiesiog ilgiau pabuvot kartu anapus.

Master

Citata iš: Vytautas  sausio 30, 2013, 09:17:37
Viskas gavosi gan paprastai. Truputi domėjausi mūsų senosios religijos dievais. Tiesiog papuolė tinklalapis su 40 žynių sąrašu. Įdomumo dėlei pasidomėjau ar nebuvau vienas iš jų (jau mokėjau naudotis švytuokle). Pasirodo taip. Tada pradėjau ieškoti kuris. Per kelis bandymus pataikiau. Viskas tarsi atsitiktinai. Bet siela iš tikro "pakiša" informaciją kurią reikia peržiūrėti. Kiek domėjausi šiame tinklalapyje lankosi dar bent penki žyniai. Taip kad nieko čia ypatingo. Kažkodėl visi buvę žyniai šiuo metu įkūnytojas ir gyvena Lietuvoje. Ir dar kietumas anuomet nieko nereiškia dabar.
Dėl įsikūnijimo Lemurijoje ir neįsikūnijimo Atlantidoje manau visai normalu. Tiesiog visai įmanoma. Nėra kur skubėti. Taip nusprendėt kartu su savo siela. Tiesiog ilgiau pabuvot kartu anapus.

Su vienu tikrai sutinku, gyvenime reikalinga informacija tikrai pakišama,aplamai ka mes darome dabar ateityje stipriai pasitarnaus, arba bus pagrindas išsivystyti kažkam stipraus, o dėl viso kito abejoju:) Bet nieko ¨keep going¨ toliau :D

Ignas1992

Mane irgi sudomino tas dalykas su švytuokle

JZZ

Pagal pirmojo pranešimo informaciją buvau valdovas.  ;D
Pagal kito pranešimo nuorodą, buvau moteriškė - kažkokia šamanė ar būrėja JAV šiaurės rytuose.
Šios dvi teorijos turi ir panašumų ir skirtumų su mano turima informacija. Tos informacijos niekas negali nei patvirtint, nei paneigti (išskyrus ekstrasensus). Sprendžiant pagal visokius vaizdinius, kurių iš dalies neitų priskirti įprastiems atsiminimams, apibendrinus, pastebimi tam tikri bendrumai, leidžiantys išvystyti vieną ar kitą teiginį.
...

Visų pirma US Northeastern regioną sudaro Middle Atlantic ir New England regionai, kurie beje manęs nedomino nei praeitame, nei domina šiame gyvenime. Anot tam tikrų žinių, aš savo kilmės vieta laikau US West North Central regioną, kuris yra JAV viduryje (pvz). Tame regione yra septynios valstijos, iš kurių galima išskirti dešinėje  esantį plotą, besitęsiantį nuo Kanados iki Meksikos įlankos, kuris pagal valstijų (nuo viršaus iki apačios) pirmąsias raides vadinamas Mimal. Šis regionas primena žmogaus figūrą (pvz). Galima atkreipti dėmesį, kad galvą sudaro valstija, pavadinimu IA. Tai yra Iowa , lietuviškai Ajova. Beveik viduryje valstijos yra miestas Ames. Tas miestas siejamas su vaikyste.

Visai patiko keliauti. Išvykose teko pabūvot mažų mažiausiai trijose gretimose valstijose: Missouri, Kansas ir (daugiausiai) Nebraska. Lyginant su lietuviškom mašinom, ten esančių žmonių suvokimas šiek tiek skiriasi kas yra maža mašina. Jei gerai interpretavau informaciją, vėliausia mašina buvo nedidelis šeštos kartos F serijos Fordas. Išvaizda panaši į tokį (pvz), tačiau spalva derėjo prie numerių (pvz). Tai ko gero buvo viena iš mėgstamiausių spalvų (mėlynai žalia). Aštuntos kartos F serijos nepavyko gaut. Toks modelis (pvz) būtų svajonė. :D Beje, tuo metu jau buvo ir dyzelinė versija. Apie tai ir mąstyčiau jeigu Lietuvos kuro kainos nebūtų tokios didelės. ;D

Ką dar galima pasakyti? Nu, turėjau žmoną, "atsimenu", kad ją vežiau į kažkokį balių, ji sėdėjo netoli (ranka pasiekiama). Atsimenu, kad kitoje situacijoje keliese kažkur važiuojant sugedo mašina, kelis asmenis išsiunčiau ieškot pagalbos, o pats su dar kažkuo likau mašinoj. Buvo daug sniego ir buvo labai šalta, o aš tryniausi ties mašina - metalo griozdu, ant kurio nervavausi. Be to, jei dar neatkreipiau dėmesio - buvo išties šalta. :) :)
Kitas etapas - darbas šiltesnėje vietovėje: tam tikroje JAV  pietvakarių vietovėje, Arizonos valstijoje, dirbau gan įdomų darbą, kuris labiau buvo mėgstama veikla. Darbdavys buvo neprivati, valstybinė institucija. Turėjau neblogą pavaldžių žmonių komandą, bet taip pat tarp geriausių draugų buvo bent du nežmonės. Pilnavertiška patirtis.
Kitų dalykų pasakoti ir išvis tęsti nebenoriu.

Tai tiek. Dėkui už skaitymą. :)

Vytautas

Citata iš: Ignas1992  sausio 30, 2013, 11:34:55
Mane irgi sudomino tas dalykas su švytuokle

Tik naudokis pagal mano aprašymą http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=712.45. Kitaip nesuveiks arba rezultatai bus niekiniai.  :)

la.benas

Vytautai, o kaip suprasti, kada švytuoklė sako taip, o kada ne?

Benamis


la.benas

Jėga... O čia nieko blogo? Į pragarą už tai neisiu?

TinSoldier

Citata iš: la.benas  sausio 30, 2013, 16:50:22
Į pragarą už tai neisiu?


Tai juk švytuoklės paklausk :D

la.benas

Šiaip aš tai nesu katalikas, bet ką gali žinot, kaip ten iš tikro yra. Jau geriau apsidrausiu iš anksto.

Vytautas

Citata iš: la.benas  sausio 30, 2013, 16:05:44
Vytautai, o kaip suprasti, kada švytuoklė sako taip, o kada ne?

Minėjau kad pačioje pradžioje susiderini švytavimo kryptis į delną. Skonio reikalas ar pvz. skersai delno bus "taip", ar išilgai. Tiesiog galvoji "derinu švytuoklę" svyravimas skersai delno reiškia "taip", svyravimas išilgai delno reiškia "ne", negaliu pasakyti "sukimasis prieš laikrodžio rodyklę". Pasitikrini ar bendrauji pats su savimi. Pasitikrini ar turi sielą. Jei "taip" imi naudotis. Jei "ne"  - ši p-priemonė ne tau.
Dėl užsiprogramavimo. Atsakymai apie praeitį ir dabartį, bei priimtus sprendimus. Užsiprogramuoti neįmanoma. Pasaulėžiūra taip gali pasikeisti, nes klasikiniai informacijos šaltiniai žiauriai iškraipyti.

la.benas

Ačiū tau labai. O dabar, iš ko patartum pasigaminti švytuoklę?

Vytautas

Citata iš: la.benas  sausio 30, 2013, 17:58:48
Ačiū tau labai. O dabar, iš ko patartum pasigaminti švytuoklę?

Siūlas per veido ilgį ir bet kas, kad ir varžtukas nuo kompo dangčio. Ir tokia naudojausi.

Aukštyn